PLJ - laukkakilpailu

Aika 17.08.2020 / CAS 60 (elokuu)
Ilmoittautuminen 16.08.2020 klo 21 mennessä
Järjestäjä Dimma / Kinborough Ponies
Laji sileä
Roturyhmä: 3

Ikärajat sileä rata: 3-15v (3v vain maiden), risuesteet: 4-15v (4v vain maiden)
- Enintään 1 lähtö / poni / kilpailu
- Enintään 2 ponia / lähtö / omistaja (25.9.2017 alkaen)
- Enintään 12 ponia / lähtö + 2 kisajärjestäjän ponia
Lähdössä oltava vähintään 3 ponia.

Lähdöt

#1 maiden 4f D, 3-15yo F&M || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
#2 maiden 4f D, 3-15yo C&G || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
#3 allowance 4f D, 4-15yo F&M || 4000 - 2400 - 1600 - 800 v€
#4 allowance 4f D, 4-15yo C&G || 4000 - 2400 - 1600 - 800 v€
#5 G3 4f D, 4-15yo F&M || 6000 - 3600 - 2400 - 1200 v€
#6 G3 4f D, 4-15yo C&G || 6000 - 3600 - 2400 - 1200 v€
#7 G2 4f D, 4-15yo F&M || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 v€
#8 G2 4f D, 4-15yo C&G || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 v€
#9 G2 (Ponybreeders' Cup Juvenile Star prep) 6f D, 4yo R3 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
#10 G2 (Ponybreeders' Cup Sprint prep) 2f D, 4-15yo R3 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
#11 G2 (Ponybreeders' Cup Marathon prep) 10f D, 5-15yo R3 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€

Tulokset

#1 maiden 4f D, 3-15yo F&M || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
1. 8v conn-t Rhiannon O'Hea - om. Anarchy
2. 8v conn-t Glandore Ping - om. Anarchy
3. 3v wsp-t Admire - om. Dimma
4. 6v conn-t Abegail - om. Chao
5. 6v conn-t Bella - om. Chao
Tulokset: 1-5-4-2-3

#2 maiden 4f D, 3-15yo C&G || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
3v conn-ori Flacourtia O'Hea - om. Anarchy
3v conn-ori Palladin O'Hea - om. Anarchy
Peruttu!

#3 allowance 4f D, 4-15yo F&M || 4000 - 2400 - 1600 - 800 v€
1. 9v conn-t Ophélie O'Hea - om. Anarchy
2. 5v conn-t Recondite Cagey - om. Dimma
3. 8v conn-t Caoilfhionn O'Hea - om. Anarchy
4. 4v rp-t Cinnamon Zon - om. Chao
5. 10v konik-t Tricky - om. Dimma
Tulokset: 4-3-5-2-1

#4 allowance 4f D, 4-15yo C&G || 4000 - 2400 - 1600 - 800 v€
1. 5v conn-o Graham Cracker O'Hea - om. Anarchy
2. 12v conn-o Largo Ping - om. Anarchy
3. 4v ar-hafl-o Powerfully Neck - om. Dimma
4. 5v conn-o Unify - om. Dimma
Tulokset: 1-2-3-4

#5 G3 4f D, 4-15yo F&M || 6000 - 3600 - 2400 - 1200 v€
1. 6v lew-t Linus Sally - om. Dimma
2. 4v rp-t Li Long Zon - om. Chao
3. 4v rmh-t Time - om. Dimma
4. 12v conn-t Abigail Ping - om. Chao
Tulokset: 4-1-3-2

#6 G3 4f D, 4-15yo C&G || 6000 - 3600 - 2400 - 1200 v€
1. 5v rp-o Ping Pong Zon - om. Chao
2. 4v rp-o Abraham Zon - om. Chao
3. 11v austrp-o Mattocks - om. TuuliaT.
Tulokset: 1-2-3

#7 G2 4f D, 4-15yo F&M || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 v€
Peruttu!

#8 G2 4f D, 4-15yo C&G || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 v€
Peruttu!

#9 G2 (Ponybreeders' Cup Juvenile Star prep) 6f D, 4yo R3 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
Peruttu!

#10 G2 (Ponybreeders' Cup Sprint prep) 2f D, 4-15yo R3 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
1. 14v conn-o Ceallach - om. TK
2. 15v austrp-o Dalphon - om. TuuliaT.
3. 4v ar-hafl-t Mini Lime von Wulf - om. Anarchy
4. 7v wel-o Geese - om. Dimma
5. 4v conn-t Vulpina O'Hea - om. Anarchy
6. 15v austrp-o Barnebas - om. TuuliaT.
Tulokset: 2-3-1-4-5-6

#11 G2 (Ponybreeders' Cup Marathon prep) 10f D, 5-15yo R3 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
1. 13v conn-o Best Nights Ping - om. Dimma
2. 6v wel-o Jubilantly - om. Dimma
3. 11v austrp-o Nicham Timotheus - om. TuuliaT.
4. 11v austrp-o Porthmadog Prichett - om. TuuliaT.
Tulokset: 2-3-4-1

© 2017-2021 sandi, ota yhteyttä kaikissa ongelmatilanteissa ja kysymyksissä sähköpostilla!