LJ - laukkakilpailu

Aika 13.10.2017 / CAS 48 (maaliskuu)
Ilmoittautuminen 12.10.2017 klo 21 mennessä
Järjestäjä Dimma / Briarwood Stables
Laji sileä
Roturyhmä: 4

Ikärajat sileä rata: R1 2-8v, R2-5 3-8v, risuesteet: R1 3-10v, R3 4-10v
- Enintään 1 lähtö / hevonen / kilpailu
- Enintään 2 hevosta / lähtö / omistaja
- Enintään 15 hevosta / sileän radan lähtö, risuesteillä 18, joista 2 paikkaa varattu kilpailun järjestäjälle
Lähdössä oltava vähintään 3 hevosta. Maiden-, allowance- ja ungraded-tason lähdöissä käytetään tarvittaessa täytehevosia.

Lähdöt

#1 maiden 10f T, 3-8yo F&M || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
#2 maiden 10f T, 3-8yo C&G || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
#3 allowance 10f T, 3-8yo F&M || 18000 - 10800 - 7200 - 3600 - 1800 v€
#4 allowance 10f T, 3-8yo C&G || 18000 - 10800 - 7200 - 3600 - 1800 v€
#5 G3 10f T, 3-8yo F&M || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
#6 G3 10f T, 3-8yo C&G || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
#7 G2 10f T, 3-8yo F&M || 80000 - 48000 - 32000 - 16000 - 8000 v€
#8 G2 10f T, 3-8yo C&G || 80000 - 48000 - 32000 - 16000 - 8000 v€

Tulokset

#1 maiden 10f T, 3-8yo F&M || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
1. 5v at-t Tariya 'B - om. sandi
2. 3v at-t Kseniya Lara - om. Dimma
3. 3v at-t Rimma - om. miivi
4. 3v at-t Zija ‘B - om. Odeya
5. 3v at-t Mavra - om. miivi
6. 3v don-t Kislorod - om. Anarchy
7. 3v at-t Iltor - om. Reprobate
Tulokset: 2-3-1-4-5-6-7

#2 maiden 10f T, 3-8yo C&G || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
1. 3v don-o Železo - om. Anarchy
2. 3v at-o Bazhen - om. miivi
3. 6v at-o Gatyk 'B - om. sandi
4. 3v at-o Demid - om. miivi
5. 3v at-o Tzor Parag - om. Odeya
6. 3v at-o Rashn Najar - om. Reprobate
7. 3v at-o Georgiy D - om. Dimma
Tulokset: 7-1-4-5-3-6-2

#3 allowance 10f T, 3-8yo F&M || 18000 - 10800 - 7200 - 3600 - 1800 v€
1. 4v turk-t Raya Roksana - om. Dimma
2. 5v at-t Khizel 'B - om. sandi
3. 4v at-t Mandisa - om. Reprobate
4. 3v don-t Rtut’ - om. Anarchy
5. 4v at-t Marazga - om. Odeya
Tulokset: 3-1-4-2-5

#4 allowance 10f T, 3-8yo C&G || 18000 - 10800 - 7200 - 3600 - 1800 v€
1. 4v tersk-o Ruslan Rurik - om. Dimma
2. 4v at-o Radimir Vlad - om. sandi
3. 4v at-o Aufrer - om. Reprobate
Tulokset: 2-3-1

#5 G3 10f T, 3-8yo F&M || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
1. 5v at-t Lagunov Apolloniya - om. sandi
2. 5v at-t Gadjula - om. Odeya
3. 4v at-t Kostina - om. miivi
Tulokset: 1-3-2

#6 G3 10f T, 3-8yo C&G || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
1. 3v at-o Yantarno - om. Odeya
2. 5v at-o Anemher - om. Reprobate
3. 5v at-o Yuli Yevgeny - om. sandi
Tulokset: 2-1-3

#7 G2 10f T, 3-8yo F&M || 80000 - 48000 - 32000 - 16000 - 8000 v€
6v at-tamma Ujva - om. Odeya
3v at-tamma Moscha S - om. sandi
Peruttu!

#8 G2 10f T, 3-8yo C&G || 80000 - 48000 - 32000 - 16000 - 8000 v€
1. 5v at-o Lagunov Radomir - om. sandi
2. 4v turk-o Rodion Rolan - om. Dimma
3. 4v at-o Radek Parag - om. Odeya
Tulokset: 1-3-2

© 2017-2019 sandi, ota yhteyttä kaikissa ongelmatilanteissa ja kysymyksissä
sähköpostilla, Keskustassa, LJ:n chatissa tai PLJ:n irc-kanavalla!