LJ - laukkakilpailu

Aika 02.06.2020 / CAS 59 (syyskuu)
Ilmoittautuminen 01.06.2020 klo 21 mennessä
Järjestäjä Dimma / Briarwood Stables
Laji sileä
Roturyhmä: 3

Ikärajat sileä rata: R1 2-8v, R2-5 3-8v, risuesteet: R1 3-10v, R3 4-10v
- Enintään 1 lähtö / hevonen / kilpailu
- Enintään 2 hevosta / lähtö / omistaja
- Enintään 15 hevosta / sileän radan lähtö, risuesteillä 18, joista 2 paikkaa varattu kilpailun järjestäjälle
Lähdössä oltava vähintään 3 hevosta. Maiden-, allowance- ja ungraded-tason lähdöissä käytetään tarvittaessa täytehevosia.

Lähdöt

#1 maiden 9f D, 3-8yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
#2 maiden 11f D, 4-8yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
#3 allowance 9f D, 3-8yo open || 18000 - 10800 - 7200 - 3600 - 1800 v€
#4 allowance 11f D, 4-8yo open || 18000 - 10800 - 7200 - 3600 - 1800 v€
#5 G3 9f D, 3-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
#6 G3 11f D, 4-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
#7 G2 9f D, 3-8yo open || 80000 - 48000 - 32000 - 16000 - 8000 v€
#8 G2 11f D, 4-8yo open || 80000 - 48000 - 32000 - 16000 - 8000 v€
#9 G2 Salida Stakes (Pratap Cup Mares prep) 9f D, 4-8yo R3 F&M || 95000 - 57000 - 38000 - 19000 - 9500 v€
#10 G1 Paragon Future Favorite (Paragon Plate Juvenile prep) 8f D, 3yo R3 open || 170000 - 102000 - 68000 - 34000 - 17000 v€

Tulokset

#1 maiden 9f D, 3-8yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
1. Täytehevonen
2. Täytehevonen
3. 3v ish-o Carberry AWB - om. Anarchy
4. Täytehevonen
5. 4v rbsh-o Fyodor I - om. Anarchy
Tulokset: 1-2-5-3-4

#2 maiden 11f D, 4-8yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
1. Täytehevonen
2. 4v rbsh-o Onega - om. Anarchy
3. Täytehevonen
4. Täytehevonen
5. 4v ish-o Camron AWB - om. Anarchy
Tulokset: 5-1-3-2-4

#3 allowance 9f D, 3-8yo open || 18000 - 10800 - 7200 - 3600 - 1800 v€
1. Täytehevonen
2. 3v x-t Roben - om. Dimma
3. Täytehevonen
4. 3v sf-o Remuer AWB - om. Anarchy
5. Täytehevonen
Tulokset: 4-2-1-3-5

#4 allowance 11f D, 4-8yo open || 18000 - 10800 - 7200 - 3600 - 1800 v€
Peruttu!

#5 G3 9f D, 3-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
3v budj-ori Amid - om. Dimma
3v rbsh-ori Rascal Waunarlwydd - om. Dimma
Peruttu!

#6 G3 11f D, 4-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
6v ish-ori Isaim Emerald - om. Dimma
6v sf-ori Firecracker Pistol - om. Dimma
Peruttu!

#7 G2 9f D, 3-8yo open || 80000 - 48000 - 32000 - 16000 - 8000 v€
4v sf-ori Lucuper - om. Dimma
Peruttu!

#8 G2 11f D, 4-8yo open || 80000 - 48000 - 32000 - 16000 - 8000 v€
Peruttu!

#9 G2 Salida Stakes (Pratap Cup Mares prep) 9f D, 4-8yo R3 F&M || 95000 - 57000 - 38000 - 19000 - 9500 v€
1. 4v rbsh-t Ink Bling - om. Anarchy
2. 7v rbsh-t Enchantress Short - om. TuuliaT.
3. 4v rbsh-t Yllastina MRC - om. TuuliaT.
Tulokset: 2-1-3

#10 G1 Paragon Future Favorite (Paragon Plate Juvenile prep) 8f D, 3yo R3 open || 170000 - 102000 - 68000 - 34000 - 17000 v€
3v ish-tamma Hathaway - om. Anarchy
3v ish-ori Ruairidh O'Hea - om. Anarchy
Peruttu!

© 2017-2021 sandi, ota yhteyttä kaikissa ongelmatilanteissa ja kysymyksissä sähköpostilla!