LJ - laukkakilpailu

Aika 29.05.2020 / CAS 59 (elokuu)
Ilmoittautuminen 28.05.2020 klo 21 mennessä
Järjestäjä Dimma / Briarwood Stables
Laji sileä
Roturyhmä: 3

Ikärajat sileä rata: R1 2-8v, R2-5 3-8v, risuesteet: R1 3-10v, R3 4-10v
- Enintään 1 lähtö / hevonen / kilpailu
- Enintään 2 hevosta / lähtö / omistaja
- Enintään 15 hevosta / sileän radan lähtö, risuesteillä 18, joista 2 paikkaa varattu kilpailun järjestäjälle
Lähdössä oltava vähintään 3 hevosta. Maiden-, allowance- ja ungraded-tason lähdöissä käytetään tarvittaessa täytehevosia.

Lähdöt

#1 maiden 9f D, 3-8yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
#2 maiden 11f D, 4-8yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
#3 allowance 9f D, 3-8yo open || 18000 - 10800 - 7200 - 3600 - 1800 v€
#4 allowance 11f D, 4-8yo open || 18000 - 10800 - 7200 - 3600 - 1800 v€
#5 G3 9f D, 3-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
#6 G3 11f D, 4-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
#7 G2 9f D, 3-8yo open || 80000 - 48000 - 32000 - 16000 - 8000 v€
#8 G2 11f D, 4-8yo open || 80000 - 48000 - 32000 - 16000 - 8000 v€
#9 G2 Pink Edward Smith Handicap (Pratap Cup Classic prep) 10f D, 4-8yo R3 open || 110000 - 66000 - 44000 - 22000 - 11000 v€
#10 G1 Skirmish S Handicap (Paragon Plate Classic prep) 11f D, 4-8yo R3 open || 190000 - 114000 - 76000 - 38000 - 19000 v€

Tulokset

#1 maiden 9f D, 3-8yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
1. Täytehevonen
2. Täytehevonen
3. 3v ish-o Carberry AWB - om. Anarchy
4. 3v sf-o Remuer AWB - om. Anarchy
5. Täytehevonen
Tulokset: 4-1-2-5-3

#2 maiden 11f D, 4-8yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
1. 4v rbsh-t Fastlane - om. Anarchy
2. Täytehevonen
3. 4v rbsh-o Fyodor I - om. Anarchy
4. Täytehevonen
5. Täytehevonen
Tulokset: 2-1-3-4-5

#3 allowance 9f D, 3-8yo open || 18000 - 10800 - 7200 - 3600 - 1800 v€
1. Täytehevonen
2. Täytehevonen
3. 3v sf-o Nodock Mathew - om. Dimma
4. Täytehevonen
Tulokset: 1-2-3-4

#4 allowance 11f D, 4-8yo open || 18000 - 10800 - 7200 - 3600 - 1800 v€
Peruttu!

#5 G3 9f D, 3-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
3v budj-ori Amid - om. Dimma
3v rbsh-ori Rascal Waunarlwydd - om. Dimma
Peruttu!

#6 G3 11f D, 4-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
6v x-ori Color - om. Dimma
6v ish-ori Isaim Emerald - om. Dimma
Peruttu!

#7 G2 9f D, 3-8yo open || 80000 - 48000 - 32000 - 16000 - 8000 v€
Peruttu!

#8 G2 11f D, 4-8yo open || 80000 - 48000 - 32000 - 16000 - 8000 v€
Peruttu!

#9 G2 Pink Edward Smith Handicap (Pratap Cup Classic prep) 10f D, 4-8yo R3 open || 110000 - 66000 - 44000 - 22000 - 11000 v€
1. 4v rbsh-o Avtonomnyi - om. Anarchy
2. 4v rbsh-t Yllastina MRC - om. TuuliaT.
3. 4v sf-o Lucuper - om. Dimma
4. 4v rbsh-t Ink Bling - om. Anarchy
5. 4v budj-o Jemdord MRC - om. TuuliaT.
Tulokset: 1-5-2-4-3

#10 G1 Skirmish S Handicap (Paragon Plate Classic prep) 11f D, 4-8yo R3 open || 190000 - 114000 - 76000 - 38000 - 19000 v€
1. 8v rbsh-o Pankratiy Olya BW - om. Dimma
2. 8v rbsh-o Wladimir BW - om. Dimma
3. 6v budj-o Cadwallader - om. TuuliaT.
4. 4v budj-t Olakrana MRC - om. TuuliaT.
Tulokset: 1-4-3-2

© 2017-2021 sandi, ota yhteyttä kaikissa ongelmatilanteissa ja kysymyksissä
sähköpostilla, Keskustassa, LJ:n chatissa tai PLJ:n irc-kanavalla!