LJ - laukkakilpailu

Aika 14.06.2020 / CAS 59 (lokakuu)
Ilmoittautuminen 13.06.2020 klo 21 mennessä
Järjestäjä Dimma / Briarwood Stables
Laji sileä
Roturyhmä: 1

Ikärajat sileä rata: R1 2-8v, R2-5 3-8v, risuesteet: R1 3-10v, R3 4-10v
- Enintään 1 lähtö / hevonen / kilpailu
- Enintään 2 hevosta / lähtö / omistaja
- Enintään 15 hevosta / sileän radan lähtö, risuesteillä 18, joista 2 paikkaa varattu kilpailun järjestäjälle
Lähdössä oltava vähintään 3 hevosta. Maiden-, allowance- ja ungraded-tason lähdöissä käytetään tarvittaessa täytehevosia.

Lähdöt

#1 maiden 6f D, 2-8yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
#2 maiden 8f D, 2-8yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
#3 allowance 6f D, 2-8yo open || 18000 - 10800 - 7200 - 3600 - 1800 v€
#4 allowance 8f D, 2-8yo open || 18000 - 10800 - 7200 - 3600 - 1800 v€
#5 G3 6f D, 2-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
#6 G3 8f D, 2-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
#7 G2 6f D, 2-8yo open || 80000 - 48000 - 32000 - 16000 - 8000 v€
#8 G2 8f D, 2-8yo open || 80000 - 48000 - 32000 - 16000 - 8000 v€
#9 G2 Stephen Foster Handicap (Breeders' Cup Classic prep) 9f D, 3-8yo R1 open || 147000 - 88200 - 58800 - 29400 - 14700 v€
#10 G1 Paragon Gold Cup (Paragon Plate Classic prep) 11f D, 3-8yo R1 open || 200000 - 120000 - 80000 - 40000 - 20000 v€

Tulokset

#1 maiden 6f D, 2-8yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
1. 6v xx-t Third Autumn xx - om. Anarchy
2. 6v xx-o Yes Mad AX - om. Anarchy
3. 3v xx-o Demer xx - om. Aava P.
4. 3v xx-t Jenny - om. Aava P.
Tulokset: 3-1-2-4

#2 maiden 8f D, 2-8yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
1. 6v xx-t Inherited Pegasus AX - om. Anarchy
2. 6v xx-t Indigo Pegasus AX - om. Anarchy
3. 2v xx-o Razor's Edge xx - om. Nikki
4. 3v xx-o Bannerman - om. Enna
Tulokset: 2-4-1-3

#3 allowance 6f D, 2-8yo open || 18000 - 10800 - 7200 - 3600 - 1800 v€
1. 2v xx-o Logarithmic Equation - om. Avery Stables
2. 2v xx-o Wein - om. Dimma
3. Täytehevonen
4. Täytehevonen
5. Täytehevonen
Tulokset: 3-4-5-1-2

#4 allowance 8f D, 2-8yo open || 18000 - 10800 - 7200 - 3600 - 1800 v€
1. 2v xx-o Royal Yellow - om. Avery Stables
2. 3v xx-o Dropped Ya Wallet - om. Enna
3. 2v xx-t Sharona Lane - om. Enna
Tulokset: 2-3-1

#5 G3 6f D, 2-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
1. 2v xx-t Maneater xx - om. Nikki
2. 2v xx-t Ornament Obsession - om. Avery Stables
3. 4v xx-o Ocularis Infernum xx - om. Chao
4. 4v xx-o Shoot The Messenger xx - om. Chao
5. 2v xx-o Leslip Kez - om. Dimma
Tulokset: 1-5-4-2-3

#6 G3 8f D, 2-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
1. 4v xx-o Tornado Split xx - om. Chao
2. 3v xx-o Dutch Courage - om. Enna
3. 3v xx-o Opinion Poll - om. Enna
4. 7v xx-t Oldwalls Fercos - om. Dimma
Tulokset: 1-2-3-4

#7 G2 6f D, 2-8yo open || 80000 - 48000 - 32000 - 16000 - 8000 v€
4v xx-ori Lucky Lucas xx - om. Chao
4v xx-tamma Mia Bella Luna xx - om. Chao
Peruttu!

#8 G2 8f D, 2-8yo open || 80000 - 48000 - 32000 - 16000 - 8000 v€
1. 4v xx-t Torchbearer xx - om. Chao
2. 2v xx-t Wisp's Milkyway - om. Ylva
3. 2v xx-t Wisp's Grand Song - om. Ylva
4. 4v xx-t Sinister Grim xx - om. Chao
Tulokset: 2-4-3-1

#9 G2 Stephen Foster Handicap (Breeders' Cup Classic prep) 9f D, 3-8yo R1 open || 147000 - 88200 - 58800 - 29400 - 14700 v€
1. 3v xx-t Nazjatar MRC - om. TuuliaT.
2. 3v xx-t Ticuna MRC - om. TuuliaT.
3. 3v xx-o Gaius - om. neon
4. 4v xx-o Ambassador - om. Enna
Tulokset: 1-2-3-4

#10 G1 Paragon Gold Cup (Paragon Plate Classic prep) 11f D, 3-8yo R1 open || 200000 - 120000 - 80000 - 40000 - 20000 v€
1. 4v xx-o Axle Smith MRC - om. TuuliaT.
2. 5v xx-o Velfrey - om. Dimma
3. 5v xx-o Quick Ignition - om. Enna
4. 4v xx-o Kangaroo K xx - om. Chao
5. 8v xx-o Seredic MRC - om. TuuliaT.
6. 4v xx-t Loosin' Ma Grip xx - om. Chao
7. 3v xx-o Wisp's Grand Tournament - om. Ylva
Tulokset: 1-7-6-2-3-5-4

© 2017-2021 sandi, ota yhteyttä kaikissa ongelmatilanteissa ja kysymyksissä sähköpostilla!