LJ - laukkakilpailu

Aika 19.10.2017 / CAS 48 (huhtikuu)
Ilmoittautuminen 18.10.2017 klo 21 mennessä
Järjestäjä Odeya / Paragon Racing
Laji sileä
Roturyhmä: 4

Ikärajat sileä rata: R1 2-8v, R2-5 3-8v, risuesteet: R1 3-10v, R3 4-10v
- Enintään 1 lähtö / hevonen / kilpailu
- Enintään 2 hevosta / lähtö / omistaja
- Enintään 15 hevosta / sileän radan lähtö, risuesteillä 18, joista 2 paikkaa varattu kilpailun järjestäjälle
Lähdössä oltava vähintään 3 hevosta. Maiden-, allowance- ja ungraded-tason lähdöissä käytetään tarvittaessa täytehevosia.

Lähdöt

#1 maiden 9f T, 3yo F&M || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
#2 maiden 9f T, 3yo C&G || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
#3 maiden 10f T, 3yo F&M || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
#4 maiden 10f T, 3yo C&G || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
#5 maiden 12f T, 4-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
#6 maiden 14f T, 4-8yo F&M || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
#7 maiden 16f T, 4-8yo C&G || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
#8 maiden 18f T, 4-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
#9 allowance 9f T, 3-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
#10 allowance 10f T, 3-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
#11 allowance 12f T, 4-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
#12 allowance 16f T, 4-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
#13 G3 9f T, 3-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
#14 G3 16f T, 4-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
#15 G2 16f T, 4-8yo open || 90000 - 54000 - 36000 - 18000 - 9000 v€
#16 G2 Caucasus Stakes (Russian Cup Turf prep) 13f T, 4-8yo R4 open || 95000 - 57000 - 38000 - 19000 - 9500 v€

Tulokset

#1 maiden 9f T, 3yo F&M || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
1. 3v at-t Lazebny - om. Odeya
2. 3v at-t Iltor - om. Reprobate
3. 3v don-t Kislorod - om. Anarchy
4. 3v at-t Lenina S - om. sandi
5. 3v at-t Matryona D - om. Dimma
Tulokset: 2-5-3-1-4

#2 maiden 9f T, 3yo C&G || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
1. 3v at-o Ioann Ilya - om. Dimma
2. 3v at-o Adrian Najar - om. Reprobate
3. 3v at-o Valdo S - om. sandi
4. 3v at-o Tsygan - om. Odeya
5. 3v don-o Železo - om. Anarchy
Tulokset: 2-3-5-4-1

#3 maiden 10f T, 3yo F&M || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
1. 3v at-t Duvernua - om. Odeya
2. 3v at-t Renoya - om. Reprobate
3. 3v at-t Karna S - om. sandi
4. 3v don-t Birjuza - om. Anarchy
5. 3v don-t Azot - om. Anarchy
Tulokset: 5-1-4-2-3

#4 maiden 10f T, 3yo C&G || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
1. 3v at-o Irinei Karp - om. Dimma
2. 3v at-o Tzor Parag - om. Odeya
3. 3v don-o Zoloto - om. Anarchy
4. 3v at-o Kazol - om. Reprobate
5. 3v at-o Kursi S - om. sandi
6. 3v don-o Serebro - om. Anarchy
Tulokset: 3-2-6-5-1-4

#5 maiden 12f T, 4-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
1. 4v don-o Jerald BW - om. Dimma
2. Täytehevonen
3. Täytehevonen
4. Täytehevonen
5. 4v at-o Krasimir - om. sandi
Tulokset: 5-2-3-1-4

#6 maiden 14f T, 4-8yo F&M || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
1. 4v at-t Xenofi - om. Odeya
2. 4v at-t Klepina - om. sandi
3. 5v tersk-t Zhenya Zina - om. Dimma
Tulokset: 1-2-3

#7 maiden 16f T, 4-8yo C&G || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
1. 5v don-o Arseniy B - om. Dimma
2. 4v at-o Gor - om. Odeya
3. 6v at-o Gatyk 'B - om. sandi
Tulokset: 2-3-1

#8 maiden 18f T, 4-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
1. 4v at-o Lapidus - om. sandi
2. 6v at-t Umut IY - om. Dimma
3. 5v at-o Okun - om. Odeya
Tulokset: 2-3-1

#9 allowance 9f T, 3-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
1. 4v at-t Marazga - om. Odeya
2. 3v don-t Herfstkleuren - om. Anarchy
3. 3v at-o Anton Aristarkh - om. Dimma
Tulokset: 1-3-2

#10 allowance 10f T, 3-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
1. 3v don-t Rtut’ - om. Anarchy
2. Täytehevonen
3. Täytehevonen
4. Täytehevonen
5. 3v at-o Georgiy D - om. Dimma
Tulokset: 2-1-3-5-4

#11 allowance 12f T, 4-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
1. 5v at-t Khizel 'B - om. sandi
2. Täytehevonen
3. Täytehevonen
4. Täytehevonen
Tulokset: 2-3-1-4

#12 allowance 16f T, 4-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
1. 6v at-o Dizhur - om. Odeya
2. 5v at-t Yevdokiya Yeva - om. Dimma
3. 5v at-o Dorofei Evgeny - om. sandi
4. 4v at-t Ymaraz Parag - om. Odeya
Tulokset: 1-4-2-3

#13 G3 9f T, 3-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
3v at-ori Yantarno - om. Odeya
Peruttu!

#14 G3 16f T, 4-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
1. 4v at-o Kazimir Parag - om. sandi
2. 4v at-t Mandisa - om. Reprobate
3. 7v at-o Lvov - om. Odeya
Tulokset: 2-3-1

#15 G2 16f T, 4-8yo open || 90000 - 54000 - 36000 - 18000 - 9000 v€
5v at-ori Yuli Yevgeny - om. sandi
4v at-ori Radimir Vlad - om. sandi
Peruttu!

#16 G2 Caucasus Stakes (Russian Cup Turf prep) 13f T, 4-8yo R4 open || 95000 - 57000 - 38000 - 19000 - 9500 v€
1. 5v at-t Kubinka BHE - om. Tinúvel
2. 4v at-o Radek Parag - om. Odeya
3. 5v at-t Tariya 'B - om. sandi
4. 5v at-t Yoldash BUG - om. Tinúvel
Tulokset: 1-3-4-2

© 2017-2019 sandi, ota yhteyttä kaikissa ongelmatilanteissa ja kysymyksissä
sähköpostilla, Keskustassa, LJ:n chatissa tai PLJ:n irc-kanavalla!