LJ - laukkakilpailu

Aika 14.10.2017 / CAS 48 (maaliskuu)
Ilmoittautuminen 13.10.2017 klo 21 mennessä
Järjestäjä Odeya / Paragon Racing
Laji sileä
Roturyhmä: 4

Ikärajat sileä rata: R1 2-8v, R2-5 3-8v, risuesteet: R1 3-10v, R3 4-10v
- Enintään 1 lähtö / hevonen / kilpailu
- Enintään 2 hevosta / lähtö / omistaja
- Enintään 15 hevosta / sileän radan lähtö, risuesteillä 18, joista 2 paikkaa varattu kilpailun järjestäjälle
Lähdössä oltava vähintään 3 hevosta. Maiden-, allowance- ja ungraded-tason lähdöissä käytetään tarvittaessa täytehevosia.

Lähdöt

#1 maiden 9f D, 3yo F&M || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
#2 maiden 9f D, 3yo C&G || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
#3 maiden 10f D, 3yo F&M || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
#4 maiden 10f D, 3yo C&G || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
#5 maiden 12f D, 4-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
#6 maiden 14f D, 4-8yo F&M || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
#7 maiden 16f D, 4-8yo C&G || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
#8 maiden 18f D, 4-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
#9 allowance 9f D, 3-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
#10 allowance 10f D, 3-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
#11 allowance 12f D, 4-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
#12 allowance 16f D, 4-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
#13 G3 9f D, 3-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
#14 G3 16f D, 4-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
#15 G2 16f D, 4-8yo open || 90000 - 54000 - 36000 - 18000 - 9000 v€
#16 G2 Ancient Blood Handicap (Russian Cup Classic prep) 10f D, 4-8yo R4 open || 89000 - 53400 - 35600 - 17800 - 8900 v€

Tulokset

#1 maiden 9f D, 3yo F&M || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
1. 3v don-t Birjuza - om. Anarchy
2. 3v at-t Mavra - om. miivi
3. 3v at-t Renoya - om. Reprobate
4. 3v at-t Rimma - om. miivi
5. 3v at-t Virma S - om. sandi
6. 3v at-t Cherul S - om. Dimma
Tulokset: 5-1-6-3-2-4

#2 maiden 9f D, 3yo C&G || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
1. 3v at-o Algon ‘B - om. Dimma
2. 3v don-o Serebro - om. Anarchy
3. 3v at-o Bazhen - om. miivi
4. 3v at-o Adrian Najar - om. Reprobate
5. 3v at-o Demid - om. miivi
6. 3v at-o Bazzhin - om. Odeya
7. 3v at-o Valdo S - om. sandi
Tulokset: 1-5-7-6-3-2-4

#3 maiden 10f D, 3yo F&M || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
1. 3v at-t Evia Parag - om. Odeya
2. 3v don-t Azot - om. Anarchy
3. 3v at-t Lenina S - om. sandi
4. 3v at-t Lera Luba - om. Dimma
5. 3v at-t Anisja - om. miivi
6. 3v at-t Loran - om. Reprobate
7. 3v at-t Ustínja - om. miivi
Tulokset: 5-6-2-3-1-7-4

#4 maiden 10f D, 3yo C&G || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
1. 3v at-o Rashn Najar - om. Reprobate
2. 3v at-o Largi - om. miivi
3. 3v don-o Zoloto - om. Anarchy
4. 3v at-o Juravlion - om. Odeya
5. 3v at-o Milán - om. miivi
6. 3v at-o Nazer IY - om. Dimma
7. 3v at-o Kursi S - om. sandi
Tulokset: 1-2-4-3-7-6-5

#5 maiden 12f D, 4-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
1. 4v at-t Asli IY - om. sandi
2. 4v at-t Zenaide - om. miivi
3. 4v at-o Krasimir - om. miivi
4. 6v turk-t Snezhana BW - om. Dimma
Tulokset: 1-4-3-2

#6 maiden 14f D, 4-8yo F&M || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
1. 5v at-t Tariya 'B - om. sandi
2. 4v at-t Hloja - om. miivi
3. 5v tersk-t Yelena Yana - om. Dimma
4. 4v at-t Berta - om. miivi
Tulokset: 3-2-4-1

#7 maiden 16f D, 4-8yo C&G || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
1. 4v at-o Móki - om. miivi
2. 4v at-o Jevstrat - om. miivi
3. 4v at-o Avgust BW - om. Dimma
4. 6v at-o Gatyk 'B - om. sandi
Tulokset: 2-3-1-4

#8 maiden 18f D, 4-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
1. 5v turk-t Kira Klara - om. Dimma
2. 5v at-t Legenya - om. Odeya
3. 4v at-o Avraam - om. miivi
4. 4v at-o Stratón - om. miivi
Tulokset: 3-1-2-4

#9 allowance 9f D, 3-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
1. 3v at-o Tíhon - om. miivi
2. 4v at-t Cesura - om. Odeya
3. 3v at-t Bialka ‘B - om. Dimma
Tulokset: 3-1-2

#10 allowance 10f D, 3-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
1. 4v at-o Aufrer - om. Reprobate
2. 3v at-o Lukján - om. miivi
3. 5v at-t Khizel 'B - om. sandi
Tulokset: 1-3-2

#11 allowance 12f D, 4-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
1. 4v at-o Voronin - om. miivi
2. 5v at-t Serafima Selena - om. Dimma
3. Täytehevonen
4. Täytehevonen
5. Täytehevonen
Tulokset: 3-4-2-1-5

#12 allowance 16f D, 4-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
1. 4v at-o Messerer - om. Odeya
2. 4v at-t Vassa - om. miivi
3. 5v at-t Vavra Sag - om. Odeya
4. 4v at-t Guri - om. miivi
5. 5v at-o Dorofei Evgeny - om. sandi
Tulokset: 3-4-5-2-1

#13 G3 9f D, 3-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
1. 4v at-t Mandisa - om. Reprobate
2. 4v at-o Fedot Parag - om. Odeya
3. 4v at-t Nina Nonna - om. Dimma
4. 3v don-o Aljuminij - om. Anarchy
5. 4v at-t Fariqa - om. miivi
6. 3v don-o Zola - om. Anarchy
Tulokset: 3-2-6-4-5-1

#14 G3 16f D, 4-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
1. 4v at-o Radimir Vlad - om. sandi
2. 5v at-o Yuli Yevgeny - om. sandi
3. 5v at-t Venera Yeva - om. Dimma
Tulokset: 1-3-2

#15 G2 16f D, 4-8yo open || 90000 - 54000 - 36000 - 18000 - 9000 v€
1. 4v at-t Kasienka Parag - om. Odeya
2. 4v at-t Rahila - om. miivi
3. 4v at-o Dagan IY - om. Dimma
4. 5v at-t Lagunov Apolloniya - om. sandi
Tulokset: 3-2-1-4

#16 G2 Ancient Blood Handicap (Russian Cup Classic prep) 10f D, 4-8yo R4 open || 89000 - 53400 - 35600 - 17800 - 8900 v€
1. 4v at-o Viralik S - om. sandi
2. 5v at-o Anemher - om. Reprobate
3. 4v at-o Kazik Parag - om. Odeya
4. 4v at-o Russaka S - om. sandi
Tulokset: 2-4-1-3

© 2017-2019 sandi, ota yhteyttä kaikissa ongelmatilanteissa ja kysymyksissä
sähköpostilla, Keskustassa, LJ:n chatissa tai PLJ:n irc-kanavalla!