LJ - laukkakilpailu

Aika 26.05.2020 / CAS 59 (elokuu)
Ilmoittautuminen 25.05.2020 klo 21 mennessä
Järjestäjä TuuliaT. / Miracle Thoroughbreds
Laji sileä
Roturyhmä: 1

Ikärajat sileä rata: R1 2-8v, R2-5 3-8v, risuesteet: R1 3-10v, R3 4-10v
- Enintään 1 lähtö / hevonen / kilpailu
- Enintään 2 hevosta / lähtö / omistaja
- Enintään 15 hevosta / sileän radan lähtö, risuesteillä 18, joista 2 paikkaa varattu kilpailun järjestäjälle
Lähdössä oltava vähintään 3 hevosta. Maiden-, allowance- ja ungraded-tason lähdöissä käytetään tarvittaessa täytehevosia.

Lähdöt

#1 maiden 10f D, 2-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
#2 allowance 10f D, 2-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
#3 G3 10f D, 2-8yo open || 50000 - 30000 - 20000 - 10000 - 5000 v€
#4 G2 10f D, 2-8yo open || 80000 - 48000 - 32000 - 16000 - 8000 v€
#5 G2 SJ Jazz Shot Stakes (Breeders' Cup Marathon prep) 13f D, 3-8yo R1 open || 120000 - 72000 - 48000 - 24000 - 12000 v€
#6 G1 Sasnak Cormac Handicap (Breeders' Cup Classic prep) 11f D, 4-8yo R1 open || 280000 - 168000 - 112000 - 56000 - 28000 v€
#7 G1 Storyteller Winds Stakes (Breeders' Cup Ladies' Classic prep) 10f D, 3-8yo R1 F&M || 250000 - 150000 - 100000 - 50000 - 25000 v€

Tulokset

#1 maiden 10f D, 2-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
1. 2v xx-o Rhage ARD - om. neon
2. 2v xx-t Sharona Lane - om. Enna
3. 2v xx-t Abessinia MRC - om. TuuliaT.
Tulokset: 1-2-3

#2 allowance 10f D, 2-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
1. Täytehevonen
2. 3v xx-o Dropped Ya Wallet - om. Enna
3. Täytehevonen
4. 4v xx-o Fairest in the land - om. Ylva
5. Täytehevonen
Tulokset: 4-2-1-3-5

#3 G3 10f D, 2-8yo open || 50000 - 30000 - 20000 - 10000 - 5000 v€
4v xx-ori Tornado Split xx - om. Chao
3v xx-ori Dutch Courage - om. Enna
Peruttu!

#4 G2 10f D, 2-8yo open || 80000 - 48000 - 32000 - 16000 - 8000 v€
1. 4v xx-o Brad - om. Dimma
2. 2v xx-t Yukiri ARD - om. neon
3. 5v xx-o Quick Ignition - om. Enna
Tulokset: 3-2-1

#5 G2 SJ Jazz Shot Stakes (Breeders' Cup Marathon prep) 13f D, 3-8yo R1 open || 120000 - 72000 - 48000 - 24000 - 12000 v€
1. 5v xx-t Palmetto - om. Enna
2. 3v xx-t Twiscada ARD - om. neon
3. 4v xx-o Preserve - om. Dimma
4. 8v xx-o Be Yourself BW - om. TuuliaT.
5. 3v xx-t Beauvais ARD - om. TuuliaT.
Tulokset: 5-1-4-2-3

#6 G1 Sasnak Cormac Handicap (Breeders' Cup Classic prep) 11f D, 4-8yo R1 open || 280000 - 168000 - 112000 - 56000 - 28000 v€
1. 5v xx-o Velfrey - om. Dimma
2. 7v xx-t Four Goddesses MRC - om. TuuliaT.
3. 4v xx-o Soranzo - om. neon
4. 7v xx-t Ransom UFO - om. TuuliaT.
5. 4v xx-t Nya Nocturne xx - om. Chao
Tulokset: 5-3-4-2-1

#7 G1 Storyteller Winds Stakes (Breeders' Cup Ladies' Classic prep) 10f D, 3-8yo R1 F&M || 250000 - 150000 - 100000 - 50000 - 25000 v€
1. 4v xx-t Adelaide MRC - om. TuuliaT.
2. 4v xx-t Dawnchant ARD - om. TuuliaT.
3. 3v xx-t Somewhere South ARD - om. neon
4. 4v xx-t Siltepher Quilt - om. Dimma
5. 4v xx-t Som' of That xx - om. Chao
Tulokset: 2-1-4-3-5

© 2017-2022 sandi, ota yhteyttä kaikissa ongelmatilanteissa ja kysymyksissä sähköpostilla!