LJ - laukkakilpailu

Aika 03.05.2020 / CAS 59 (huhtikuu)
Ilmoittautuminen 02.05.2020 klo 21 mennessä
Järjestäjä TuuliaT. / Miracle Thoroughbreds
Laji sileä
Roturyhmä: 1

Ikärajat sileä rata: R1 2-8v, R2-5 3-8v, risuesteet: R1 3-10v, R3 4-10v
- Enintään 1 lähtö / hevonen / kilpailu
- Enintään 2 hevosta / lähtö / omistaja
- Enintään 15 hevosta / sileän radan lähtö, risuesteillä 18, joista 2 paikkaa varattu kilpailun järjestäjälle
Lähdössä oltava vähintään 3 hevosta. Maiden-, allowance- ja ungraded-tason lähdöissä käytetään tarvittaessa täytehevosia.

Lähdöt

#1 maiden 10f D, 2-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
#2 allowance 10f D, 2-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
#3 G3 10f D, 2-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
#4 G1 SJ Ethnarch Dance Stakes (Sim Triple Crown prep) 10f D, 3yo R1 open || 350000 - 210000 - 140000 - 70000 - 35000 v€
#5 G2 Prix Dancemydarling SKY (Breeders' Cup Filly & Mare Sprint prep) 6f D, 3-8yo R1 F&M || 100000 - 60000 - 40000 - 20000 - 10000 v€
#6 G2 Tom Fool Handicap (Breeders' Cup Sprint prep) 7f D, 3-8yo R1 open || 95000 - 57000 - 38000 - 19000 - 9500 v€

Tulokset

#1 maiden 10f D, 2-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
1. 2v xx-t Lady in White - om. Ylva
2. 2v xx-o Overachiever MRC - om. TuuliaT.
3. 2v xx-t Violet Crumble MRC - om. neon
Tulokset: 2-3-1

#2 allowance 10f D, 2-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
1. 4v xx-o Master Tricker - om. Ylva
2. 4v xx-t Above Horizon xx - om. Chao
3. 4v xx-t Loved One - om. Ylva
4. 3v xx-o Dropped Ya Wallet - om. Enna
5. 4v xx-t Jasmin Flower xx - om. Chao
Tulokset: 5-2-1-3-4

#3 G3 10f D, 2-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
1. 4v xx-t Cathy With K xx - om. Chao
2. 5v xx-t Fox Chase - om. Enna
3. 4v xx-o Cobra Noche xx - om. Chao
4. 2v xx-o Vampirism - om. Aslan
5. 4v xx-o Soranzo - om. neon
Tulokset: 1-2-3-5-4

#4 G1 SJ Ethnarch Dance Stakes (Sim Triple Crown prep) 10f D, 3yo R1 open || 350000 - 210000 - 140000 - 70000 - 35000 v€
1. 3v xx-o Wisp's Grand Tournament - om. Ylva
2. 3v xx-t Petite Cherie MRC - om. TuuliaT.
3. 3v xx-o Mirror Image ARD - om. TuuliaT.
4. 3v xx-o Leshchenco - om. neon
Tulokset: 3-1-4-2

#5 G2 Prix Dancemydarling SKY (Breeders' Cup Filly & Mare Sprint prep) 6f D, 3-8yo R1 F&M || 100000 - 60000 - 40000 - 20000 - 10000 v€
1. 8v xx-t BB Gotta Be Royal - om. TuuliaT.
2. 8v xx-t Feeling Feisty - om. neon
3. 4v xx-t Gonna Go xx - om. Chao
4. 8v xx-t Melitta MRC - om. TuuliaT.
5. 4v xx-t Geturhopesup xx - om. Chao
Tulokset: 3-1-2-5-4

#6 G2 Tom Fool Handicap (Breeders' Cup Sprint prep) 7f D, 3-8yo R1 open || 95000 - 57000 - 38000 - 19000 - 9500 v€
1. 5v xx-o Tanglefoot - om. Ylva
2. 4v xx-o Hot Melbourne xx - om. Chao
3. 5v xx-t Black Pearl MRC - om. TuuliaT.
4. 4v xx-o Inman - om. Enna
5. 7v xx-t This Moment - om. neon
6. 3v xx-o Zephyrus MRC - om. TuuliaT.
7. 4v xx-o Rat Hat xx - om. Chao
Tulokset: 2-5-1-7-4-3-6

© 2017-2022 sandi, ota yhteyttä kaikissa ongelmatilanteissa ja kysymyksissä sähköpostilla!