LJ - laukkakilpailu

Aika 29.03.2020 / CAS 58 (marraskuu)
Ilmoittautuminen 28.03.2020 klo 21 mennessä
Järjestäjä neon / Galliard Racing
Laji sileä
Roturyhmä: 1

Ikärajat sileä rata: R1 2-8v, R2-5 3-8v, risuesteet: R1 3-10v, R3 4-10v
- Enintään 1 lähtö / hevonen / kilpailu
- Enintään 2 hevosta / lähtö / omistaja
- Enintään 15 hevosta / sileän radan lähtö, risuesteillä 18, joista 2 paikkaa varattu kilpailun järjestäjälle
Lähdössä oltava vähintään 3 hevosta. Maiden-, allowance- ja ungraded-tason lähdöissä käytetään tarvittaessa täytehevosia.

Lähdöt

#1 maiden 12f T, 3-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
#2 allowance 12f T, 3-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
#3 G3 12f T, 3-8yo open || 65000 - 39000 - 26000 - 13000 - 6500 v€
#4 G2 12f T, 3-8yo open || 95000 - 57000 - 38000 - 19000 - 9500 v€
#5 G1 Sasnak Serrana Stakes (Breeders' Cup Juvenile Fillies prep) 7f D, 2yo R1 F&M || 165000 - 99000 - 66000 - 33000 - 16500 v€
#6 G1 Cuba Blue VFU Oaks (Breeders' Cup Filly & Mare Sprint prep) 7f D, 3-8yo R1 F&M || 200000 - 120000 - 80000 - 40000 - 20000 v€
#7 G1 Sasnak Bijou Stakes (Breeders' Cup Filly & Mare Turf prep) 11f T, 4-8yo R1 F&M || 200000 - 120000 - 80000 - 40000 - 20000 v€
#8 G1 RMS' Proud Sound Stakes (Breeders' Cup Juvenile prep) 8f D, 2yo R1 C&G || 180000 - 108000 - 72000 - 36000 - 18000 v€
#9 G1 Travers Stakes (Breeders' Cup Classic prep) 10f D, 3yo R1 open || 632000 - 379200 - 252800 - 126400 - 63200 v€

Tulokset

#1 maiden 12f T, 3-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
1. 5v xx-t Jumpy Pegasus xx - om. Anarchy
2. 5v xx-t Velvet Shell - om. Kopoin
3. 4v xx-t Questionable Wind xx - om. Anarchy
4. 5v xx-o Cluster Charge - om. Kopoin
Tulokset: 4-3-2-1

#2 allowance 12f T, 3-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
1. 3v xx-o Shedaisy - om. Dimma
2. 4v xx-o Turbo Orange xx - om. Anarchy
3. 5v xx-o Red Crow - om. Kopoin
4. 5v xx-o Pantheon xx - om. Anarchy
Tulokset: 1-3-2-4

#3 G3 12f T, 3-8yo open || 65000 - 39000 - 26000 - 13000 - 6500 v€
1. 3v xx-o Wapiti - om. Dimma
2. 3v xx-t Choir Girl - om. neon
3. 5v xx-o White Noise - om. Kopoin
4. 5v xx-t Burnt Horizon - om. Kopoin
5. 4v xx-o Hasard - om. Dimma
Tulokset: 2-1-5-4-3

#4 G2 12f T, 3-8yo open || 95000 - 57000 - 38000 - 19000 - 9500 v€
Peruttu!

#5 G1 Sasnak Serrana Stakes (Breeders' Cup Juvenile Fillies prep) 7f D, 2yo R1 F&M || 165000 - 99000 - 66000 - 33000 - 16500 v€
2v xx-tamma Black Quartz MRC - om. neon
Peruttu!

#6 G1 Cuba Blue VFU Oaks (Breeders' Cup Filly & Mare Sprint prep) 7f D, 3-8yo R1 F&M || 200000 - 120000 - 80000 - 40000 - 20000 v€
1. 4v xx-t Rich Swann MRC - om. neon
2. 8v xx-t Dolores CTB - om. TuuliaT.
3. 8v xx-t Doris BW - om. Dimma
4. 8v xx-t Astraea MRC - om. TuuliaT.
Tulokset: 4-3-2-1

#7 G1 Sasnak Bijou Stakes (Breeders' Cup Filly & Mare Turf prep) 11f T, 4-8yo R1 F&M || 200000 - 120000 - 80000 - 40000 - 20000 v€
1. 4v xx-t Dewberry MRC - om. TuuliaT.
2. 4v xx-t Sweetheart ARD - om. neon
3. 6v xx-t BB Somethin' Sweet - om. TuuliaT.
Tulokset: 1-3-2

#8 G1 RMS' Proud Sound Stakes (Breeders' Cup Juvenile prep) 8f D, 2yo R1 C&G || 180000 - 108000 - 72000 - 36000 - 18000 v€
1. 2v xx-o Xchanger ARD - om. neon
2. 2v xx-o Amazing Boom - om. Dimma
3. 2v xx-o Sangha ARD - om. neon
Tulokset: 3-2-1

#9 G1 Travers Stakes (Breeders' Cup Classic prep) 10f D, 3yo R1 open || 632000 - 379200 - 252800 - 126400 - 63200 v€
1. 3v xx-t Dawnchant ARD - om. TuuliaT.
2. 3v xx-t Applemint ARD - om. neon
3. 3v xx-o Artkraze MRC - om. TuuliaT.
Tulokset: 1-2-3

© 2017-2021 sandi, ota yhteyttä kaikissa ongelmatilanteissa ja kysymyksissä sähköpostilla!