LJ - laukkakilpailu

Aika 08.10.2017 / CAS 48 (helmikuu)
Ilmoittautuminen 07.10.2017 klo 21 mennessä
Järjestäjä Milja H. / Gawaro Stud
Laji sileä
Roturyhmä: 1

Ikärajat sileä rata: R1 2-8v, R2-5 3-8v, risuesteet: R1 3-10v, R3 4-10v
- Enintään 1 lähtö / hevonen / kilpailu
- Enintään 2 hevosta / lähtö / omistaja
- Enintään 15 hevosta / sileän radan lähtö, risuesteillä 18, joista 2 paikkaa varattu kilpailun järjestäjälle
Lähdössä oltava vähintään 3 hevosta. Maiden-, allowance- ja ungraded-tason lähdöissä käytetään tarvittaessa täytehevosia.

Lähdöt

#1 maiden 7f D, 2-3yo F&M || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
#2 maiden 7f D, 2-3yo C&G || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
#3 allowance 5f D, 2-5yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
#4 allowance 7f D, 2-5yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
#5 G3 9f D, 2-8yo open || 65000 - 39000 - 26000 - 13000 - 6500 v€
#6 G2 Davona Dale Stakes (Breeders' Cup Ladies' Classic prep) 8f D, 3yo R1 F&M || 95000 - 57000 - 38000 - 19000 - 9500 v€
#7 G2 Muniz Memorial Handicap (Breeders' Cup Turf Mile prep) 9f T, 4-8yo R1 open || 148000 - 88800 - 59200 - 29600 - 14800 v€
#8 G2 Saratoga Specia Stakes (Breeders' Cup Juvenile prep) 6.5f D, 2yo R1 C&G || 95000 - 57000 - 38000 - 19000 - 9500 v€

Tulokset

#1 maiden 7f D, 2-3yo F&M || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
1. 2v xx-t Lilac Years - om. Hemsbury
2. 3v xx-t Pink Lemonade - om. Elly
3. 3v xx-t Síoraí Oceanborn - om. sandi
4. 3v xx-t Luxonix xx - om. Veera R.
5. 2v xx-t Shakalakaboom - om. Rigtan
6. 2v xx-t Drag Away BW - om. Ida T
7. 2v xx-t Bloodwine PRG - om. Milja H.
8. 2v xx-t Cassandra V - om. Dimma
9. 2v xx-t Madeleine PRG - om. Milja H.
10. 2v xx-t Aphantasia PRG - om. Odeya
11. 2v xx-t Sick Cinderella - om. miivi
12. 2v xx-t Lie Lie Again xx - om. Veera R.
13. 2v xx-t Termite - om. miivi
14. 3v xx-t Black Velvet - om. Elly
15. 2v xx-t Swingdance - om. Rigtan
Tulokset: 7-9-15-5-14-12-11-8-6-10-13-2-1-3-4

#2 maiden 7f D, 2-3yo C&G || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
1. 2v xx-o Glaive Grave - om. Odeya
2. 3v xx-o Axello Star - om. Elly
3. 2v xx-o Speed Limit BW - om. Dimma
4. 2v xx-o Pop It BW - om. Milja H.
5. 2v xx-o Odds Ratio BW - om. Milja H.
6. 2v xx-o Badass Seed xx - om. Veera R.
7. 2v xx-o Overlord - om. miivi
8. 3v xx-o Elly's Chocolate Ice - om. Elly
9. 2v xx-o Sharpshooter - om. Rigtan
10. 2v xx-o Perfect Storm xx - om. Veera R.
11. 2v xx-o Razzle Dazzle - om. Rigtan
12. 2v xx-o Vacant Lot xx - om. Lumikatti
13. 2v xx-o The King - om. miivi
14. 3v xx-o Romare PRG - om. sandi
Tulokset: 13-10-2-1-11-14-6-4-8-12-9-5-3-7

#3 allowance 5f D, 2-5yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
1. 2v xx-t Brain Washed - om. miivi
2. 3v xx-t Giefwater - om. miivi
3. 2v xx-t Moments Later xx - om. Veera R.
4. 2v xx-t Blackpink - om. Dimma
5. 4v xx-t Bardattack - om. Hemsbury
6. 2v xx-o Doodley Tom - om. Anarchy
7. 3v xx-t DeLeyer xx - om. Veera R.
Tulokset: 1-6-5-3-2-7-4

#4 allowance 7f D, 2-5yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
1. 4v xx-t Surfacing xx - om. Veera R.
2. 2v xx-o Urban Cowboy - om. miivi
3. 4v xx-t Maladicta xx - om. Hemsbury
4. 2v xx-t Conquer Hampton - om. Casper
5. 2v xx-o Wild from Minnesota - om. miivi
Tulokset: 5-3-1-4-2

Hyl. (voittanut jo tällä tasolla):
4v xx-o Restless Thought - om. Ginevra

#5 G3 9f D, 2-8yo open || 65000 - 39000 - 26000 - 13000 - 6500 v€
1. 3v xx-o Marcovil xx - om. Veera R.
2. 2v xx-t Running Beauty - om. Dimma
3. 3v xx-t Indigo Goods xx - om. Veera R.
4. 6v xx-t Meat-eating Orchid IYR - om. Taija
5. 4v xx-o Admiral CTB - om. Anarchy
6. 2v xx-t Midnight Hampton - om. Casper
7. 3v xx-t Dispense - om. reibili
8. 2v xx-t Shake it Off - om. miivi
9. 2v xx-o Síoraí Kaching - om. sandi
10. 2v xx-t Cayenne Pepper - om. miivi
Tulokset: 10-1-7-9-2-4-3-6-5-8

#6 G2 Davona Dale Stakes (Breeders' Cup Ladies' Classic prep) 8f D, 3yo R1 F&M || 95000 - 57000 - 38000 - 19000 - 9500 v€
1. 3v xx-t Vivid Spirit Sír - om. sandi
2. 3v xx-t Requiem xx - om. Elly
3. 3v xx-t Mindspark PRG - om. Odeya
Tulokset: 3-2-1

#7 G2 Muniz Memorial Handicap (Breeders' Cup Turf Mile prep) 9f T, 4-8yo R1 open || 148000 - 88800 - 59200 - 29600 - 14800 v€
1. 5v xx-o Delicate Time to Beat xx - om. Veera R.
2. 6v xx-t Epiphany PRG - om. Odeya
3. 4v xx-o Sarcastrophe xx - om. Veera R.
4. 6v xx-t Sneaky Nancy - om. Milja H.
5. 5v xx-o Síoraí Uther - om. sandi
6. 4v xx-o Affordable - om. Anarchy
7. 4v xx-o Ingvarr - om. miivi
8. 4v xx-t Virtual Reality - om. miivi
9. 4v xx-t Slurpuff IYR - om. Taija
10. 6v xx-o Descender 'B - om. Milja H.
Tulokset: 7-8-9-3-10-5-6-4-1-2

#8 G2 Saratoga Specia Stakes (Breeders' Cup Juvenile prep) 6.5f D, 2yo R1 C&G || 95000 - 57000 - 38000 - 19000 - 9500 v€
1. 2v xx-o Blasted Neon BW - om. Dimma
2. 2v xx-o Caprock PRG - om. Odeya
3. 2v xx-o Carousel Delight LY - om. Elly
4. 2v xx-o Hackaway Sír - om. sandi
5. 2v xx-o In Charge BW - om. Dimma
6. 2v xx-o Lavinius LY - om. Elly
Tulokset: 3-5-4-1-6-2

© 2017-2019 sandi, ota yhteyttä kaikissa ongelmatilanteissa ja kysymyksissä
sähköpostilla, Keskustassa, LJ:n chatissa tai PLJ:n irc-kanavalla!