LJ - laukkakilpailu

Aika 30.09.2017 / CAS 48 (tammikuu)
Ilmoittautuminen 29.09.2017 klo 21 mennessä
Järjestäjä Dimma / Briarwood Stables
Laji sileä
Roturyhmä: 4

Ikärajat sileä rata: R1 2-8v, R2-5 3-8v, risuesteet: R1 3-10v, R3 4-10v
- Enintään 1 lähtö / hevonen / kilpailu
- Enintään 2 hevosta / lähtö / omistaja
- Enintään 15 hevosta / sileän radan lähtö, risuesteillä 18, joista 2 paikkaa varattu kilpailun järjestäjälle
Lähdössä oltava vähintään 3 hevosta. Maiden-, allowance- ja ungraded-tason lähdöissä käytetään tarvittaessa täytehevosia.

Lähdöt

#1 maiden 9f D, 3yo F&M || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
#2 maiden 9f D, 3yo C&G || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
#3 maiden 10f D, 3yo F&M || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
#4 maiden 10f D, 3yo C&G || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
#5 maiden 12f D, 4yo F&M || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
#6 maiden 12f D, 4yo C&G || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
#7 maiden 15f D, 4yo F&M || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
#8 maiden 15f D, 4yo C&G || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€

Tulokset

#1 maiden 9f D, 3yo F&M || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
1. 3v at-t Evia Parag - om. Odeya
2. 3v at-t Cherul S - om. Dimma
3. 3v at-t Rimma - om. miivi
4. 3v don-t Kislorod - om. Anarchy
5. 3v at-t Mavra - om. miivi
6. 3v at-t Moscha S - om. sandi
7. 3v at-t Alewndra - om. Natalia
8. 3v at-t Czarina - om. Natalia
9. 3v at-t Melike IY - om. Taija
Tulokset: 6-9-5-4-2-8-3-1-7

#2 maiden 9f D, 3yo C&G || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
1. 3v at-o Tíhon - om. miivi
2. 3v at-o Aloysha - om. Natalia
3. 3v at-o Algon ‘B - om. Dimma
4. 3v at-o Valdo S - om. sandi
5. 3v at-o Vikir IY - om. Taija
6. 3v at-o Boryenka - om. Natalia
7. 3v at-o Juravlion - om. Odeya
8. 3v don-o Železo - om. Anarchy
9. 3v don-o Aljuminij - om. Anarchy
10. 3v at-o Bazhen - om. miivi
Tulokset: 9-7-3-8-4-2-6-1-5-10

#3 maiden 10f D, 3yo F&M || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
1. 3v don-t Azot - om. Anarchy
2. 3v at-t Virma S - om. sandi
3. 3v at-t Anisja - om. miivi
4. 3v at-t Ustínja - om. miivi
5. 3v at-t Efera Parag - om. Odeya
6. 3v at-t Lenusy - om. Natalia
7. 3v don-t Birjuza - om. Anarchy
8. 3v at-t Larisa BW - om. Dimma
9. 3v at-t Feodora - om. Natalia
Tulokset: 8-4-6-2-1-5-7-9-3

#4 maiden 10f D, 3yo C&G || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
1. 3v don-o Serebro - om. Anarchy
2. 3v at-o Kursi S - om. sandi
3. 3v at-o Erazm - om. miivi
4. 3v at-o Demid - om. miivi
5. 3v at-o Fadeuka - om. Natalia
6. 3v at-o Nevzor Parag - om. Odeya
7. 3v at-o Mishenka - om. Natalia
8. 3v at-o Berker IY - om. Taija
9. 3v don-o Zoloto - om. Anarchy
10. 3v at-o Nazer IY - om. Dimma
Tulokset: 5-4-8-10-3-9-2-7-1-6

#5 maiden 12f D, 4yo F&M || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
1. 4v at-t Betul IY - om. Taija
2. 4v at-t Parashien - om. Natalia
3. 4v at-t Kostina - om. miivi
4. 4v at-t Zenaide - om. miivi
Tulokset: 2-1-4-3

#6 maiden 12f D, 4yo C&G || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
1. Täytehevonen
2. Täytehevonen
3. 4v at-o Koray IY - om. Taija
4. 4v at-o Krasimir - om. miivi
5. Täytehevonen
Tulokset: 1-4-3-2-5

#7 maiden 15f D, 4yo F&M || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
1. 4v at-t Hloja - om. miivi
2. 4v at-t Berta - om. miivi
3. 4v at-t Sonechka - om. Natalia
4. 4v at-t Anna IY - om. Dimma
5. 4v at-t Lale IY - om. Taija
Tulokset: 4-3-2-5-1

#8 maiden 15f D, 4yo C&G || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
1. 4v at-o Avgust BW - om. Dimma
2. 4v at-o Móki - om. miivi
3. 4v at-o Jevstrat - om. miivi
4. 4v at-o Kazimir Parag - om. sandi
5. 4v at-o Deyan IY - om. Taija
Tulokset: 4-5-3-2-1

© 2017-2019 sandi, ota yhteyttä kaikissa ongelmatilanteissa ja kysymyksissä
sähköpostilla, Keskustassa, LJ:n chatissa tai PLJ:n irc-kanavalla!