LJ - laukkakilpailu

Aika 26.12.2019 / CAS 57 (lokakuu)
Ilmoittautuminen 25.12.2019 klo 21 mennessä
Järjestäjä TuuliaT. / Miracle Thoroughbreds
Laji sileä
Roturyhmä: 1

Ikärajat sileä rata: R1 2-8v, R2-5 3-8v, risuesteet: R1 3-10v, R3 4-10v
- Enintään 1 lähtö / hevonen / kilpailu
- Enintään 2 hevosta / lähtö / omistaja
- Enintään 15 hevosta / sileän radan lähtö, risuesteillä 18, joista 2 paikkaa varattu kilpailun järjestäjälle
Lähdössä oltava vähintään 3 hevosta. Maiden-, allowance- ja ungraded-tason lähdöissä käytetään tarvittaessa täytehevosia.

Lähdöt

#1 maiden 8f D, 2-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
#2 allowance 8f D, 2-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
#3 G3 8f D, 2-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
#4 G1 Nearly Perfect Stakes (Paragon Plate Sprint prep) 6.5f D, 3-8yo R1 open || 180000 - 108000 - 72000 - 36000 - 18000 v€
#5 G1 Millenarian Cadillacs VFU Stakes (Breeders' Cup Filly & Mare Sprint prep) 6f D, 3-8yo R1 F&M || 235000 - 141000 - 94000 - 47000 - 23500 v€
#6 G1 Jockey Club Gold Cup (Breeders' Cup Classic prep) 10f D, 3-8yo R1 open || 632000 - 379200 - 252800 - 126400 - 63200 v€
#7 G1 Sasnak Escalante Mile (Breeders' Cup Turf Mile prep) 8.5f T, 3-8yo R1 open || 200000 - 120000 - 80000 - 40000 - 20000 v€

Tulokset

#1 maiden 8f D, 2-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
Peruttu!

#2 allowance 8f D, 2-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
1. Täytehevonen
2. Täytehevonen
3. 2v xx-t Entregada - om. neon
4. Täytehevonen
5. 4v xx-t Yellow Submarine xx - om. relasa
Tulokset: 3-1-2-4-5

#3 G3 8f D, 2-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
5v xx-ori Sierra Glass Duck xx - om. relasa
Peruttu!

#4 G1 Nearly Perfect Stakes (Paragon Plate Sprint prep) 6.5f D, 3-8yo R1 open || 180000 - 108000 - 72000 - 36000 - 18000 v€
1. 8v xx-o Cornol Forego - om. TuuliaT.
2. 8v xx-o Empire Ruler - om. TuuliaT.
3. 8v xx-o Red Comet PRG - om. neon
4. 3v xx-t Dear Summer xx - om. Anarchy
Tulokset: 1-3-2-4

#5 G1 Millenarian Cadillacs VFU Stakes (Breeders' Cup Filly & Mare Sprint prep) 6f D, 3-8yo R1 F&M || 235000 - 141000 - 94000 - 47000 - 23500 v€
1. 7v xx-t Sundrop - om. relasa
2. 8v xx-t R'yuni PRG - om. TuuliaT.
3. 4v xx-t Happy Holidays UFO - om. TuuliaT.
4. 3v xx-t Quanique ARD - om. neon
Tulokset: 4-3-2-1

#6 G1 Jockey Club Gold Cup (Breeders' Cup Classic prep) 10f D, 3-8yo R1 open || 632000 - 379200 - 252800 - 126400 - 63200 v€
1. 7v xx-o Ultraprime PRG - om. TuuliaT.
2. 8v xx-o Convergence PRG - om. TuuliaT.
3. 5v xx-o Break the Ice AX - om. Anarchy
Tulokset: 2-3-1

#7 G1 Sasnak Escalante Mile (Breeders' Cup Turf Mile prep) 8.5f T, 3-8yo R1 open || 200000 - 120000 - 80000 - 40000 - 20000 v€
1. 8v xx-o Rockwell PRG - om. TuuliaT.
2. 8v xx-o Helter Skelter MRC - om. TuuliaT.
3. 3v xx-o Blue Aura ARD - om. neon
Tulokset: 1-3-2

© 2017-2020 sandi, ota yhteyttä kaikissa ongelmatilanteissa ja kysymyksissä
sähköpostilla, Keskustassa, LJ:n chatissa tai PLJ:n irc-kanavalla!