LJ - laukkakilpailu

Aika 23.12.2019 / CAS 57 (lokakuu)
Ilmoittautuminen 22.12.2019 klo 21 mennessä
Järjestäjä TuuliaT. / Miracle Thoroughbreds
Laji sileä
Roturyhmä: 1

Ikärajat sileä rata: R1 2-8v, R2-5 3-8v, risuesteet: R1 3-10v, R3 4-10v
- Enintään 1 lähtö / hevonen / kilpailu
- Enintään 2 hevosta / lähtö / omistaja
- Enintään 15 hevosta / sileän radan lähtö, risuesteillä 18, joista 2 paikkaa varattu kilpailun järjestäjälle
Lähdössä oltava vähintään 3 hevosta. Maiden-, allowance- ja ungraded-tason lähdöissä käytetään tarvittaessa täytehevosia.

Lähdöt

#1 maiden 9f D, 2-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
#2 allowance 9f D, 2-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
#3 G3 9f D, 2-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
#4 G1 Paragon Future Favorite (Paragon Plate Juvenile prep) 9f D, 2yo R1 open || 170000 - 102000 - 68000 - 34000 - 17000 v€
#5 G1 Unannounced Pleasure Stakes (Paragon Plate Mares prep) 10f D, 3-8yo R1 F&M || 190000 - 114000 - 76000 - 38000 - 19000 v€
#6 G1 Paragon Gold Cup (Paragon Plate Classic prep) 11f D, 3-8yo R1 open || 200000 - 120000 - 80000 - 40000 - 20000 v€
#7 G1 Charlie Brown SNAK Mile (Breeders' Cup Dirt Mile prep) 8f D, 3-8yo R1 open || 200000 - 120000 - 80000 - 40000 - 20000 v€

Tulokset

#1 maiden 9f D, 2-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
1. Täytehevonen
2. Täytehevonen
3. 2v xx-o Stormtrooper MRC - om. relasa
4. 3v xx-o Mentor - om. relasa
5. Täytehevonen
Tulokset: 1-2-3-4-5

#2 allowance 9f D, 2-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
1. Täytehevonen
2. 5v xx-t Yellow Banananas xx - om. relasa
3. Täytehevonen
4. Täytehevonen
Tulokset: 1-3-2-4

#3 G3 9f D, 2-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
5v xx-ori Sierra Glass Duck xx - om. relasa
2v xx-ori Flock - om. Dimma
Peruttu!

#4 G1 Paragon Future Favorite (Paragon Plate Juvenile prep) 9f D, 2yo R1 open || 170000 - 102000 - 68000 - 34000 - 17000 v€
1. 2v xx-o Melerter Clam - om. Dimma
2. 2v xx-t Applemint ARD - om. neon
3. 2v xx-o Fortunedragon MRC - om. TuuliaT.
4. 2v xx-o Axle Smith MRC - om. TuuliaT.
Tulokset: 3-2-4-1

#5 G1 Unannounced Pleasure Stakes (Paragon Plate Mares prep) 10f D, 3-8yo R1 F&M || 190000 - 114000 - 76000 - 38000 - 19000 v€
1. 6v xx-t Calliope PRG - om. TuuliaT.
2. 8v xx-t Jessica - om. Dimma
3. 3v xx-t Gawaro All In - om. neon
4. 6v xx-t La Joya PRG - om. TuuliaT.
Tulokset: 3-2-4-1

#6 G1 Paragon Gold Cup (Paragon Plate Classic prep) 11f D, 3-8yo R1 open || 200000 - 120000 - 80000 - 40000 - 20000 v€
1. 8v xx-o Cryptonite PRG - om. TuuliaT.
2. 5v xx-o Break the Ice AX - om. Anarchy
3. 8v xx-t Freenight MRC - om. TuuliaT.
4. 7v xx-o Aching Heart BW - om. Dimma
Tulokset: 3-2-4-1

#7 G1 Charlie Brown SNAK Mile (Breeders' Cup Dirt Mile prep) 8f D, 3-8yo R1 open || 200000 - 120000 - 80000 - 40000 - 20000 v€
1. 8v xx-o Scapegoat PRG - om. TuuliaT.
2. 8v xx-o Spirit Of Fire CTB - om. TuuliaT.
3. 8v xx-o Intentional BW - om. Dimma
4. 8v xx-t Star Beat BW - om. Dimma
Tulokset: 2-3-1-4

© 2017-2020 sandi, ota yhteyttä kaikissa ongelmatilanteissa ja kysymyksissä
sähköpostilla, Keskustassa, LJ:n chatissa tai PLJ:n irc-kanavalla!