LJ - laukkakilpailu

Aika 22.12.2019 / CAS 57 (syyskuu)
Ilmoittautuminen 21.12.2019 klo 21 mennessä
Järjestäjä TuuliaT. / Miracle Thoroughbreds
Laji sileä
Roturyhmä: 1

Ikärajat sileä rata: R1 2-8v, R2-5 3-8v, risuesteet: R1 3-10v, R3 4-10v
- Enintään 1 lähtö / hevonen / kilpailu
- Enintään 2 hevosta / lähtö / omistaja
- Enintään 15 hevosta / sileän radan lähtö, risuesteillä 18, joista 2 paikkaa varattu kilpailun järjestäjälle
Lähdössä oltava vähintään 3 hevosta. Maiden-, allowance- ja ungraded-tason lähdöissä käytetään tarvittaessa täytehevosia.

Lähdöt

#1 maiden 9f D, 2-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
#2 allowance 9f D, 2-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
#3 G3 9f D, 2-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
#4 G1 Simply the Best VFU Stakes (Breeders' Cup Filly & Mare Sprint prep) 7.5f D, 3-8yo R1 F&M || 205000 - 123000 - 82000 - 41000 - 20500 v€
#5 G1 John C. Mabee (Breeders' Cup Filly & Mare Turf prep) 9f T, 3-8yo R1 F&M || 252000 - 151200 - 100800 - 50400 - 25200 v€
#6 G1 Sasnak Serrana Stakes (Breeders' Cup Juvenile Fillies prep) 7f D, 2yo R1 F&M || 165000 - 99000 - 66000 - 33000 - 16500 v€
#7 G1 Storyteller Winds Stakes (Breeders' Cup Ladies' Classic prep) 10f D, 3-8yo R1 F&M || 250000 - 150000 - 100000 - 50000 - 25000 v€

Tulokset

#1 maiden 9f D, 2-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
1. Täytehevonen
2. Täytehevonen
3. 3v xx-t Denied Abduction xx - om. Anarchy
4. Täytehevonen
5. 2v xx-o Artkraze MRC - om. TuuliaT.
Tulokset: 3-5-1-2-4

#2 allowance 9f D, 2-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
1. 2v xx-o Soranzo - om. neon
2. Täytehevonen
3. Täytehevonen
4. Täytehevonen
5. 2v xx-o Modlen - om. Dimma
Tulokset: 2-1-3-5-4

#3 G3 9f D, 2-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
2v xx-ori Whispering - om. Dimma
Peruttu!

#4 G1 Simply the Best VFU Stakes (Breeders' Cup Filly & Mare Sprint prep) 7.5f D, 3-8yo R1 F&M || 205000 - 123000 - 82000 - 41000 - 20500 v€
1. 3v xx-t Quanique ARD - om. neon
2. 6v xx-t BB Gotta Be Royal - om. TuuliaT.
3. 3v xx-t Lule Heart - om. Dimma
4. 4v xx-t Happy Holidays UFO - om. TuuliaT.
Tulokset: 3-1-2-4

#5 G1 John C. Mabee (Breeders' Cup Filly & Mare Turf prep) 9f T, 3-8yo R1 F&M || 252000 - 151200 - 100800 - 50400 - 25200 v€
1. 5v xx-t Leeswood - om. Dimma
2. 6v xx-t Bad Blood BW - om. neon
3. 3v xx-t Milady MRC - om. TuuliaT.
4. 6v xx-t Gawaro Expulsive - om. TuuliaT.
Tulokset: 1-2-4-3

#6 G1 Sasnak Serrana Stakes (Breeders' Cup Juvenile Fillies prep) 7f D, 2yo R1 F&M || 165000 - 99000 - 66000 - 33000 - 16500 v€
1. 2v xx-t Amulet Rudy - om. Dimma
2. 2v xx-t Dreamweaver MRC - om. TuuliaT.
3. 2v xx-t Naztazia MRC - om. TuuliaT.
4. 2v xx-t Mixologist ARD - om. neon
Tulokset: 3-2-4-1

#7 G1 Storyteller Winds Stakes (Breeders' Cup Ladies' Classic prep) 10f D, 3-8yo R1 F&M || 250000 - 150000 - 100000 - 50000 - 25000 v€
1. 5v xx-t Four Goddesses MRC - om. TuuliaT.
2. 8v xx-t Jessica - om. Dimma
3. 5v xx-t Ransom UFO - om. TuuliaT.
Tulokset: 3-1-2

© 2017-2022 sandi, ota yhteyttä kaikissa ongelmatilanteissa ja kysymyksissä sähköpostilla!