PLJ - laukkakilpailu

Aika 18.09.2017 / CAS 47 (joulukuu)
Ilmoittautuminen 17.09.2017 klo 21 mennessä
Järjestäjä sandi / Anfarwol Acres
Laji sileä
Roturyhmä: 2

Ikärajat sileä rata: 3-15v (3v vain maiden), risuesteet: 4-15v (4v vain maiden)
- Enintään 1 lähtö / poni / kilpailu
- Enintään 2 ponia / lähtö / omistaja (25.9.2017 alkaen)
- Enintään 12 ponia / lähtö + 2 kisajärjestäjän ponia
Lähdössä oltava vähintään 3 ponia.

Lähdöt

#1 maiden 2f D, 4-15yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
#2 allowance 3f D, 4-15yo open || 4000 - 2400 - 1600 - 800 v€
#3 G3 4f D, 4-15yo open || 6000 - 3600 - 2400 - 1200 v€
#4 G2 5f D, 4-15yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 v€
#5 G2 (Ponybreeders' Cup Juvenile Star prep) 5f D, 4yo R2 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
#6 G2 (Ponybreeders' Cup Turf Special prep) 5f T, 4-15yo R2 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
#7 G1 (Ponybreeders' Cup Juvenile Star prep) 5f D, 4yo R2 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
#8 G1 (Ponybreeders' Cup Turf Special prep) 5f T, 4-15yo R2 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
#9 G1 (Ponybreeders' Cup Sprint prep) 1.5f D, 4-15yo R2 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€

Tulokset

#1 maiden 2f D, 4-15yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
1. 4v dart-t Bedelia Elerech - om. sandi
2. 8v gr-r James Bond - om. Ginevra
3. 9v kasp-r Clikker - om. Anarchy
Tulokset: 3-1-2

#2 allowance 3f D, 4-15yo open || 4000 - 2400 - 1600 - 800 v€
1. 5v nf-t Possibly Me - om. miivi
2. 4v nf-t Granya - om. Natalia
3. 4v gr-t Fredrika V - om. Anarchy
4. 4v dart-o Brad Reed - om. miivi
5. 5v gr-t Magiska - om. miivi
Tulokset: 4-2-3-1-5

#3 G3 4f D, 4-15yo open || 6000 - 3600 - 2400 - 1200 v€
1. 5v kasp-o Hàlakā̀ - om. Anarchy
2. 4v nf-o Carbry - om. Natalia
3. 5v knn-o Nørgaard - om. miivi
4. 5v knn-o Asbjørn - om. miivi
Tulokset: 1-4-3-2

#4 G2 5f D, 4-15yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 v€
5v kasp-ori Aurang - om. Odeya
Peruttu!

#5 G2 (Ponybreeders' Cup Juvenile Star prep) 5f D, 4yo R2 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
1. 4v nf-o Abingdon August - om. sandi
2. 4v dart-o Fenferr Raticate - om. sandi
3. 4v kasp-t Tahmineh - om. Odeya
Tulokset: 2-3-1

#6 G2 (Ponybreeders' Cup Turf Special prep) 5f T, 4-15yo R2 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
1. 4v knn-t Regitze - om. miivi
2. 5v sant-t Halilintar - om. Anarchy
3. 4v nf-o Time After Time - om. miivi
Tulokset: 3-2-1

#7 G1 (Ponybreeders' Cup Juvenile Star prep) 5f D, 4yo R2 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
1. 4v erisk-t Blissey v. Wrandorf - om. sandi
2. 4v dart-o Brigham Edwin - om. Odeya
3. 4v kasp-t Kamal - om. Anarchy
4. 4v sant-t Wayan Wibya - om. Dimma
Tulokset: 4-3-1-2

#8 G1 (Ponybreeders' Cup Turf Special prep) 5f T, 4-15yo R2 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
1. 10v gr-t Älgens Karla - om. sandi
2. 5v nf-o Superpower - om. Dimma
3. 7v dart-t Logoria Fiana - om. Odeya
4. 10v kasp-t Roksana - om. Odeya
5. 4v nf-t Making history - om. miivi
Tulokset: 4-3-5-2-1

#9 G1 (Ponybreeders' Cup Sprint prep) 1.5f D, 4-15yo R2 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
1. 4v nf-t Royal Lady KIN - om. Dimma
2. 5v sant-o Dorongan - om. Anarchy
3. 5v dart-t Aylmer Joetta - om. Odeya
4. 15v gr-t Natalma's Shelly - om. Emma
Tulokset: 4-2-3-1

© 2017-2019 sandi, ota yhteyttä kaikissa ongelmatilanteissa ja kysymyksissä
sähköpostilla, Keskustassa, LJ:n chatissa tai PLJ:n irc-kanavalla!