LJ - laukkakilpailu

Aika 14.10.2019 / CAS 56 (joulukuu)
Ilmoittautuminen 13.10.2019 klo 21 mennessä
Järjestäjä Dimma / Briarwood Stables
Laji sileä
Roturyhmä: 3

Ikärajat sileä rata: R1 2-8v, R2-5 3-8v, risuesteet: R1 3-10v, R3 4-10v
- Enintään 1 lähtö / hevonen / kilpailu
- Enintään 2 hevosta / lähtö / omistaja
- Enintään 15 hevosta / sileän radan lähtö, risuesteillä 18, joista 2 paikkaa varattu kilpailun järjestäjälle
Lähdössä oltava vähintään 3 hevosta. Maiden-, allowance- ja ungraded-tason lähdöissä käytetään tarvittaessa täytehevosia.

Lähdöt

#1 maiden 9f T, 3-8yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
#2 maiden 11f T, 4-8yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
#3 allowance 9f T, 3-8yo open || 18000 - 10800 - 7200 - 3600 - 1800 v€
#4 allowance 11f T, 4-8yo open || 18000 - 10800 - 7200 - 3600 - 1800 v€
#5 G3 9f T, 3-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
#6 G3 11f T, 4-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
#7 G2 9f T, 3-8yo open || 80000 - 48000 - 32000 - 16000 - 8000 v€
#8 G2 11f T, 4-8yo open || 80000 - 48000 - 32000 - 16000 - 8000 v€
#9 G1 Pratap Caye Handicap (Pratap Cup Classic prep) 10f D, 4-8yo R3 open || 300000 - 180000 - 120000 - 60000 - 30000 v€
#10 G1 La Rhyna Stakes (Pratap Cup Mares prep) 11f D, 4-8yo R3 F&M || 230000 - 138000 - 92000 - 46000 - 23000 v€
#11 G1 Rhabarbarum Stakes (Pratap Cup Turf prep) 8.5f T, 4-8yo R3 open || 250000 - 150000 - 100000 - 50000 - 25000 v€

Tulokset

#1 maiden 9f T, 3-8yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
1. Täytehevonen
2. 3v rbsh-t Izzy - om. TuuliaT.
3. 3v rbsh-o Tuppence Libertys - om. TuuliaT.
4. Täytehevonen
5. Täytehevonen
Tulokset: 3-1-4-5-2

#2 maiden 11f T, 4-8yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
1. Täytehevonen
2. Täytehevonen
3. 4v budj-o Nevitt Warfeather - om. TuuliaT.
4. Täytehevonen
Tulokset: 1-3-2-4

#3 allowance 9f T, 3-8yo open || 18000 - 10800 - 7200 - 3600 - 1800 v€
1. 3v rbsh-t William Dwygyfylchi - om. Dimma
2. 3v x-o Jenner - om. Dimma
3. 3v budj-o Cadwallader - om. TuuliaT.
4. 3v budj-t Salbri - om. TuuliaT.
Tulokset: 1-4-2-3

#4 allowance 11f T, 4-8yo open || 18000 - 10800 - 7200 - 3600 - 1800 v€
1. Täytehevonen
2. 4v rbsh-t Penycae Glenda - om. TuuliaT.
3. Täytehevonen
4. Täytehevonen
5. 4v rbsh-o Krize - om. TuuliaT.
Tulokset: 5-1-3-4-2

#5 G3 9f T, 3-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
1. 4v rbsh-o Poetry Children - om. Dimma
2. 3v rbsh-t Selena - om. TuuliaT.
3. 3v budj-o Evrei - om. TuuliaT.
4. 3v rbsh-o Suspiciously Roasted - om. Dimma
Tulokset: 2-3-1-4

#6 G3 11f T, 4-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
1. 4v budj-o Wanted Zace - om. TuuliaT.
2. 6v rbsh-t Y - om. Dimma
3. 4v budj-o Trefenter Pocus - om. TuuliaT.
4. 6v rbsh-o Rouge Caeo - om. Dimma
Tulokset: 2-1-4-3

#7 G2 9f T, 3-8yo open || 80000 - 48000 - 32000 - 16000 - 8000 v€
1. 4v budj-t Keenashaw - om. TuuliaT.
2. 4v budj-o Expansion - om. Dimma
3. 3v x-t Mystic May - om. Dimma
Tulokset: 2-1-3

#8 G2 11f T, 4-8yo open || 80000 - 48000 - 32000 - 16000 - 8000 v€
5v ish-tamma Mynna PRG - om. Dimma
4v rbsh-tamma Camedyr - om. TuuliaT.
Peruttu!

#9 G1 Pratap Caye Handicap (Pratap Cup Classic prep) 10f D, 4-8yo R3 open || 300000 - 180000 - 120000 - 60000 - 30000 v€
1. 6v budj-o Arslon - om. TuuliaT.
2. 6v budj-t Roziya - om. TuuliaT.
3. 5v x-o Abomination BW - om. Dimma
Tulokset: 2-1-3

#10 G1 La Rhyna Stakes (Pratap Cup Mares prep) 11f D, 4-8yo R3 F&M || 230000 - 138000 - 92000 - 46000 - 23000 v€
1. 6v rbsh-t Gulnara - om. TuuliaT.
2. 6v rbsh-t Archana PRG - om. TuuliaT.
3. 6v x-t Block A BW - om. Dimma
Tulokset: 2-3-1

#11 G1 Rhabarbarum Stakes (Pratap Cup Turf prep) 8.5f T, 4-8yo R3 open || 250000 - 150000 - 100000 - 50000 - 25000 v€
1. 7v budj-o Aquiris - om. TuuliaT.
2. 4v sf-o Brangwen Kinmel - om. Dimma
3. 6v rbsh-t Antonina Cia - om. TuuliaT.
Tulokset: 2-3-1

© 2017-2021 sandi, ota yhteyttä kaikissa ongelmatilanteissa ja kysymyksissä sähköpostilla!