LJ - laukkakilpailu

Aika 05.10.2019 / CAS 56 (lokakuu)
Ilmoittautuminen 04.10.2019 klo 21 mennessä
Järjestäjä neon / Galliard Racing
Laji sileä
Roturyhmä: 1

Ikärajat sileä rata: R1 2-8v, R2-5 3-8v, risuesteet: R1 3-10v, R3 4-10v
- Enintään 1 lähtö / hevonen / kilpailu
- Enintään 2 hevosta / lähtö / omistaja
- Enintään 15 hevosta / sileän radan lähtö, risuesteillä 18, joista 2 paikkaa varattu kilpailun järjestäjälle
Lähdössä oltava vähintään 3 hevosta. Maiden-, allowance- ja ungraded-tason lähdöissä käytetään tarvittaessa täytehevosia.

Lähdöt

#1 maiden 8f D, 2-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
#2 G1 So Serene RVC Oaks (Breeders' Cup Filly & Mare Sprint prep) 6.5f D, 3-8yo R1 F&M || 205000 - 123000 - 82000 - 41000 - 20500 v€
#3 G1 Russian Rhyme DMOR Stakes (Breeders' Cup Filly & Mare Turf prep) 12f T, 3-8yo R1 F&M || 255000 - 153000 - 102000 - 51000 - 25500 v€
#4 G1 Seguroski Handicap (Breeders' Cup Dirt Mile prep) 9f D, 3-8yo R1 open || 210000 - 126000 - 84000 - 42000 - 21000 v€
#5 G1 Epic Star Memorial (Breeders' Cup Classic prep) 11f D, 3-8yo R1 open || 380000 - 228000 - 152000 - 76000 - 38000 v€
#6 G1 Epona Feig Stakes (Breeders' Cup Juvenile Turf prep) 8f T, 2yo R1 open || 210000 - 126000 - 84000 - 42000 - 21000 v€

Tulokset

#1 maiden 8f D, 2-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
1. 6v xx-o Elly's Matchlight - om. Elly
2. 3v xx-o Aakars xx - om. Anarchy
3. 3v xx-t Irvis - om. Hilde
4. 2v xx-o In a Tuxedo - om. Pegatzu
5. 3v xx-t AX Pink Autumn xx - om. Anarchy
6. 7v xx-o Elly's Pride - om. Elly
Tulokset: 4-5-3-1-6-2

#2 G1 So Serene RVC Oaks (Breeders' Cup Filly & Mare Sprint prep) 6.5f D, 3-8yo R1 F&M || 205000 - 123000 - 82000 - 41000 - 20500 v€
1. 8v xx-t Millioncommands BW - om. TuuliaT.
2. 7v xx-t Millioncadillacs BW - om. Dimma
3. 5v xx-t Multistorm - om. neon
4. 7v xx-t Selene MRC - om. TuuliaT.
Tulokset: 3-1-4-2

#3 G1 Russian Rhyme DMOR Stakes (Breeders' Cup Filly & Mare Turf prep) 12f T, 3-8yo R1 F&M || 255000 - 153000 - 102000 - 51000 - 25500 v€
1. 6v xx-t Snap-dragon-fly MRC - om. TuuliaT.
2. 7v xx-t Innocence Ivory BW - om. Dimma
3. 3v xx-t Sandsnare ARD - om. neon
4. 4v xx-t BB Somethin' Sweet - om. TuuliaT.
Tulokset: 2-3-4-1

#4 G1 Seguroski Handicap (Breeders' Cup Dirt Mile prep) 9f D, 3-8yo R1 open || 210000 - 126000 - 84000 - 42000 - 21000 v€
1. 8v xx-t Lunatic BW - om. Dimma
2. 8v xx-t Signa PRG - om. Dimma
3. 8v xx-o Trackmaster - om. TuuliaT.
4. 3v xx-o Professor Question AX - om. Anarchy
5. 8v xx-o Eddie Eagle - om. TuuliaT.
Tulokset: 4-5-1-3-2

#5 G1 Epic Star Memorial (Breeders' Cup Classic prep) 11f D, 3-8yo R1 open || 380000 - 228000 - 152000 - 76000 - 38000 v€
1. 5v xx-t Epona Twilight PRG - om. TuuliaT.
2. 5v xx-o King Castiel BW - om. TuuliaT.
3. 6v xx-o Gladyoucame BW - om. Dimma
Tulokset: 2-3-1

#6 G1 Epona Feig Stakes (Breeders' Cup Juvenile Turf prep) 8f T, 2yo R1 open || 210000 - 126000 - 84000 - 42000 - 21000 v€
1. 2v xx-t Milady MRC - om. TuuliaT.
2. 2v xx-t Felidae - om. vrl-13283
3. 2v xx-o Cheese Stick xx - om. Anarchy
4. 2v xx-o Vigilante ARD - om. neon
5. 2v xx-o Rio Bravo MRC - om. TuuliaT.
Tulokset: 2-5-3-4-1

© 2017-2020 sandi, ota yhteyttä kaikissa ongelmatilanteissa ja kysymyksissä
sähköpostilla, Keskustassa, LJ:n chatissa tai PLJ:n irc-kanavalla!