LJ - laukkakilpailu

Aika 11.10.2019 / CAS 56 (marraskuu)
Ilmoittautuminen 10.10.2019 klo 21 mennessä
Järjestäjä neon / Galliard Racing
Laji sileä
Roturyhmä: 1

Ikärajat sileä rata: R1 2-8v, R2-5 3-8v, risuesteet: R1 3-10v, R3 4-10v
- Enintään 1 lähtö / hevonen / kilpailu
- Enintään 2 hevosta / lähtö / omistaja
- Enintään 15 hevosta / sileän radan lähtö, risuesteillä 18, joista 2 paikkaa varattu kilpailun järjestäjälle
Lähdössä oltava vähintään 3 hevosta. Maiden-, allowance- ja ungraded-tason lähdöissä käytetään tarvittaessa täytehevosia.

Lähdöt

#1 maiden 6f T, 2-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
#2 maiden 8f T, 2-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
#3 allowance 6f T, 2-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
#4 allowance 8f T, 2-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
#5 G3 6f T, 2-8yo open || 65000 - 39000 - 26000 - 13000 - 6500 v€
#6 G3 8f T, 2-8yo open || 65000 - 39000 - 26000 - 13000 - 6500 v€
#7 G2 6f T, 2-8yo open || 95000 - 57000 - 38000 - 19000 - 9500 v€
#8 G2 8f T, 2-8yo open || 95000 - 57000 - 38000 - 19000 - 9500 v€
#9 G1 John C. Mabee (Breeders' Cup Filly & Mare Turf prep) 9f T, 3-8yo R1 F&M || 252000 - 151200 - 100800 - 50400 - 25200 v€
#10 G1 King's Bishop Stakes (Breeders' Cup Sprint prep) 7f D, 3-8yo R1 open || 160000 - 96000 - 64000 - 32000 - 16000 v€
#11 G1 Storyteller Winds Stakes (Breeders' Cup Ladies' Classic prep) 10f D, 3-8yo R1 F&M || 250000 - 150000 - 100000 - 50000 - 25000 v€
#12 G1 Frank E. Kilroe Mile (Breeders' Cup Turf Mile prep) 8f T, 4-8yo R1 open || 190000 - 114000 - 76000 - 38000 - 19000 v€
#13 G1 Jockey Club Gold Cup (Breeders' Cup Classic prep) 10f D, 3-8yo R1 open || 632000 - 379200 - 252800 - 126400 - 63200 v€

Tulokset

#1 maiden 6f T, 2-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
1. 3v xx-o Aakars xx - om. Anarchy
2. 3v xx-t Above Horizon xx - om. Chao
3. 2v xx-o Smoking Hot - om. Huliuli
4. 3v xx-t Beijing Lights xx - om. Chao
5. 2v xx-o YO Agar Agar - om. Veera R.
Tulokset: 4-5-2-3-1

#2 maiden 8f T, 2-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
1. 3v xx-o Cobra Noche xx - om. Chao
2. 3v xx-o Deepwater Cactus xx - om. Anarchy
3. 3v xx-t Glass of Sparkly xx - om. Chao
4. 2v xx-o YO American Dollar - om. Veera R.
Tulokset: 1-2-3-4

#3 allowance 6f T, 2-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
1. 5v xx-o Undone xx - om. Veera R.
2. 7v xx-t Depressed WRH - om. Perho
3. 3v xx-t Cathy With K xx - om. Chao
4. 3v xx-o Crazy In Nuts xx - om. Chao
Tulokset: 3-2-1-4

#4 allowance 8f T, 2-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
1. 3v xx-t Harley Quinzzell xx - om. Chao
2. 6v xx-o Ackbar xx - om. Veera R.
3. 3v xx-o From Kentucky xx - om. Chao
Tulokset: 3-2-1

#5 G3 6f T, 2-8yo open || 65000 - 39000 - 26000 - 13000 - 6500 v€
1. 3v xx-t C-Cleopatra xx - om. Chao
2. 5v xx-o Full Amount - om. Hilde
3. 3v xx-t Almost Royal xx - om. Chao
4. 7v xx-o YO Phospor xx - om. Veera R.
Tulokset: 3-4-2-1

#6 G3 8f T, 2-8yo open || 65000 - 39000 - 26000 - 13000 - 6500 v€
1. 5v xx-o Bitter Bait PRG - om. Dimma
2. 3v xx-o Check Inn xx - om. Chao
3. 8v xx-o Johniel - om. Veera R.
4. 3v xx-t Fool's Love xx - om. Chao
Tulokset: 2-1-4-3

#7 G2 6f T, 2-8yo open || 95000 - 57000 - 38000 - 19000 - 9500 v€
1. 7v xx-t Viceregal xx - om. Veera R.
2. 3v xx-o I AM Aristocat - om. Chao
3. 2v xx-t Amnesia ARD - om. neon
Tulokset: 2-3-1

#8 G2 8f T, 2-8yo open || 95000 - 57000 - 38000 - 19000 - 9500 v€
1. 2v xx-o Blue Aura ARD - om. neon
2. 7v xx-o Lord Irwin xx - om. Veera R.
3. 2v xx-o Hermes ARD - om. neon
Tulokset: 2-3-1

#9 G1 John C. Mabee (Breeders' Cup Filly & Mare Turf prep) 9f T, 3-8yo R1 F&M || 252000 - 151200 - 100800 - 50400 - 25200 v€
1. 3v xx-t Authority - om. Dimma
2. 8v xx-t Darjeeling BW - om. TuuliaT.
3. 3v xx-t Prairie Melody - om. neon
4. 7v xx-t Lady Mignight - om. TuuliaT.
Tulokset: 3-4-1-2

#10 G1 King's Bishop Stakes (Breeders' Cup Sprint prep) 7f D, 3-8yo R1 open || 160000 - 96000 - 64000 - 32000 - 16000 v€
1. 8v xx-o Pressure BW - om. Dimma
2. 3v xx-o Zaishen ARD - om. neon
3. 4v xx-o Deutschland - om. neon
Tulokset: 3-2-1

#11 G1 Storyteller Winds Stakes (Breeders' Cup Ladies' Classic prep) 10f D, 3-8yo R1 F&M || 250000 - 150000 - 100000 - 50000 - 25000 v€
5v xx-tamma Wildlife BW - om. Dimma
Peruttu!

#12 G1 Frank E. Kilroe Mile (Breeders' Cup Turf Mile prep) 8f T, 4-8yo R1 open || 190000 - 114000 - 76000 - 38000 - 19000 v€
1. 5v xx-o Forgodssake - om. Hilde
2. 6v xx-o Liar of Partinel - om. neon
3. 8v xx-o In The End - om. Dimma
Tulokset: 1-3-2

#13 G1 Jockey Club Gold Cup (Breeders' Cup Classic prep) 10f D, 3-8yo R1 open || 632000 - 379200 - 252800 - 126400 - 63200 v€
1. 6v xx-o Grievous xx - om. Veera R.
2. 8v xx-o Holy Hour CTB - om. neon
3. 7v xx-o Little Prince WRH - om. Perho
Tulokset: 2-1-3

© 2017-2020 sandi, ota yhteyttä kaikissa ongelmatilanteissa ja kysymyksissä
sähköpostilla, Keskustassa, LJ:n chatissa tai PLJ:n irc-kanavalla!