LJ - laukkakilpailu

Aika 06.10.2019 / CAS 56 (lokakuu)
Ilmoittautuminen 05.10.2019 klo 21 mennessä
Järjestäjä neon / Galliard Racing
Laji sileä
Roturyhmä: 1

Ikärajat sileä rata: R1 2-8v, R2-5 3-8v, risuesteet: R1 3-10v, R3 4-10v
- Enintään 1 lähtö / hevonen / kilpailu
- Enintään 2 hevosta / lähtö / omistaja
- Enintään 15 hevosta / sileän radan lähtö, risuesteillä 18, joista 2 paikkaa varattu kilpailun järjestäjälle
Lähdössä oltava vähintään 3 hevosta. Maiden-, allowance- ja ungraded-tason lähdöissä käytetään tarvittaessa täytehevosia.

Lähdöt

#1 maiden 12f T, 3-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
#2 allowance 12f T, 3-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
#3 G3 12f T, 3-8yo open || 65000 - 39000 - 26000 - 13000 - 6500 v€
#4 G2 12f T, 3-8yo open || 95000 - 57000 - 38000 - 19000 - 9500 v€
#5 G1 Hopeful Stakes (Breeders' Cup Juvenile prep) 7f D, 2yo R1 C&G || 170000 - 102000 - 68000 - 34000 - 17000 v€
#6 G1 Sarcasm Feig Stakes (Breeders' Cup Juvenile Turf prep) 7f T, 2yo R1 open || 240000 - 144000 - 96000 - 48000 - 24000 v€
#7 G2 Lord Fairfax Stakes (Breeders' Cup Turf Sprint prep) 5f T, 3-8yo R1 open || 100000 - 60000 - 40000 - 20000 - 10000 v€
#8 G1 Oak Leaf Stakes (Breeders' Cup Juvenile Fillies prep) 8f D, 2yo R1 F&M || 170000 - 102000 - 68000 - 34000 - 17000 v€
#9 G1 Choco Zone SNAK Mile (Breeders' Cup Dirt Mile prep) 8f D, 3-8yo R1 open || 200000 - 120000 - 80000 - 40000 - 20000 v€

Tulokset

#1 maiden 12f T, 3-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
1. 3v xx-o Clever Lover xx - om. Anarchy
2. 6v xx-o Count Abdul LY - om. Elly
3. 3v xx-o Alburquerque xx - om. Anarchy
Tulokset: 1-3-2

#2 allowance 12f T, 3-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
1. 3v xx-t Lahja-viktoria Billowy - om. Elly
2. Täytehevonen
3. 4v xx-t Dyllis Terrwyn - om. Elly
4. Täytehevonen
5. Täytehevonen
Tulokset: 2-1-3-4-5

#3 G3 12f T, 3-8yo open || 65000 - 39000 - 26000 - 13000 - 6500 v€
8v xx-ori Vargos LY - om. Elly
Peruttu!

#4 G2 12f T, 3-8yo open || 95000 - 57000 - 38000 - 19000 - 9500 v€
1. 5v xx-t Neena - om. Dimma
2. 6v xx-o Gawaro Kasmir - om. Elly
3. 6v xx-o Moondrone LY - om. Elly
Tulokset: 2-3-1

#5 G1 Hopeful Stakes (Breeders' Cup Juvenile prep) 7f D, 2yo R1 C&G || 170000 - 102000 - 68000 - 34000 - 17000 v€
1. 2v xx-o Emboss ARD - om. TuuliaT.
2. 2v xx-o Cult of Phoenix xx - om. Anarchy
3. 2v xx-o Indiana Jones MRC - om. TuuliaT.
Tulokset: 1-3-2

#6 G1 Sarcasm Feig Stakes (Breeders' Cup Juvenile Turf prep) 7f T, 2yo R1 open || 240000 - 144000 - 96000 - 48000 - 24000 v€
1. 2v xx-o Rio Bravo MRC - om. TuuliaT.
2. 2v xx-t Skywalker - om. Dimma
3. 2v xx-o Vigilante ARD - om. neon
4. 2v xx-o Cheese Stick xx - om. Anarchy
Tulokset: 1-4-3-2

#7 G2 Lord Fairfax Stakes (Breeders' Cup Turf Sprint prep) 5f T, 3-8yo R1 open || 100000 - 60000 - 40000 - 20000 - 10000 v€
1. 7v xx-t Althea LY - om. Elly
2. 6v xx-o Prestige Indiana MRC - om. TuuliaT.
3. 3v xx-t Oakamia - om. neon
4. 8v xx-o Cup of Java LY - om. Elly
5. 6v xx-o In Flames BW - om. TuuliaT.
Tulokset: 4-3-2-5-1

#8 G1 Oak Leaf Stakes (Breeders' Cup Juvenile Fillies prep) 8f D, 2yo R1 F&M || 170000 - 102000 - 68000 - 34000 - 17000 v€
1. 2v xx-t Adelaine MRC - om. TuuliaT.
2. 2v xx-t Gawaro All In - om. neon
3. 2v xx-t Felidae - om. vrl-13283
Tulokset: 2-1-3

#9 G1 Choco Zone SNAK Mile (Breeders' Cup Dirt Mile prep) 8f D, 3-8yo R1 open || 200000 - 120000 - 80000 - 40000 - 20000 v€
1. 5v xx-t Achoo - om. Dimma
2. 5v xx-o Netherquartz MRC - om. TuuliaT.
3. 7v xx-o The Minister - om. TuuliaT.
4. 3v xx-o Professor Question AX - om. Anarchy
Tulokset: 4-3-1-2

© 2017-2020 sandi, ota yhteyttä kaikissa ongelmatilanteissa ja kysymyksissä
sähköpostilla, Keskustassa, LJ:n chatissa tai PLJ:n irc-kanavalla!