LJ - laukkakilpailu

Aika 20.09.2019 / CAS 56 (elokuu)
Ilmoittautuminen 19.09.2019 klo 21 mennessä
Järjestäjä Dimma / Briarwood Stables
Laji sileä
Roturyhmä: 3

Ikärajat sileä rata: R1 2-8v, R2-5 3-8v, risuesteet: R1 3-10v, R3 4-10v
- Enintään 1 lähtö / hevonen / kilpailu
- Enintään 2 hevosta / lähtö / omistaja
- Enintään 15 hevosta / sileän radan lähtö, risuesteillä 18, joista 2 paikkaa varattu kilpailun järjestäjälle
Lähdössä oltava vähintään 3 hevosta. Maiden-, allowance- ja ungraded-tason lähdöissä käytetään tarvittaessa täytehevosia.

Lähdöt

#1 maiden 9f D, 3-8yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
#2 maiden 11f D, 4-8yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
#3 allowance 9f D, 3-8yo open || 18000 - 10800 - 7200 - 3600 - 1800 v€
#4 allowance 11f D, 4-8yo open || 18000 - 10800 - 7200 - 3600 - 1800 v€
#5 G3 9f D, 3-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
#6 G3 11f D, 4-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
#7 G2 9f D, 3-8yo open || 80000 - 48000 - 32000 - 16000 - 8000 v€
#8 G2 11f D, 4-8yo open || 80000 - 48000 - 32000 - 16000 - 8000 v€
#9 G2 Aisling Stakes (Paragon Plate Juvenile prep) 9f D, 3yo R3 open || 110000 - 66000 - 44000 - 22000 - 11000 v€
#10 G2 Aleksandrina Handicap (Pratap Cup Mares prep) 10f D, 4-8yo R3 F&M || 110000 - 66000 - 44000 - 22000 - 11000 v€

Tulokset

#1 maiden 9f D, 3-8yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
1. 7v x-t Gianna LY - om. Elly
2. 7v x-o Salando LY - om. Elly
3. 3v budj-o Nuguffin - om. TuuliaT.
4. 3v rbsh-t Izzy - om. TuuliaT.
5. 3v sf-t Haliotis Rufescens AWB - om. Anarchy
6. 6v x-t Clouds Weak - om. Dimma
7. 4v ish-t Frenemy AWB - om. Anarchy
8. 6v budj-o Stream - om. Dimma
Tulokset: 7-4-6-5-3-1-2-8

#2 maiden 11f D, 4-8yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
1. 7v x-t Chleo LY - om. Elly
2. 6v rbsh-o Distribute - om. Dimma
3. 4v budj-o Nevitt Warfeather - om. TuuliaT.
4. 4v rbsh-t Sonata - om. TuuliaT.
5. 5v ish-o Artegal II - om. Anarchy
6. 4v ish-o Kabak AWB - om. Anarchy
7. 6v rbsh-o Dinkles - om. Dimma
Tulokset: 4-3-6-1-7-5-2

#3 allowance 9f D, 3-8yo open || 18000 - 10800 - 7200 - 3600 - 1800 v€
1. 3v rbsh-t Selena - om. TuuliaT.
2. 3v x-t Caerfarchell Cinnabar - om. Dimma
3. 3v rbsh-t Yogue Trevyn - om. TuuliaT.
4. 3v x-o Color - om. Dimma
5. 4v rbsh-t Topaz Zing - om. Anarchy
Tulokset: 2-5-1-3-4

#4 allowance 11f D, 4-8yo open || 18000 - 10800 - 7200 - 3600 - 1800 v€
1. 5v budj-t Crabby - om. Dimma
2. 4v rbsh-t Penycae Glenda - om. TuuliaT.
3. 5v x-o Applied Heckle - om. Dimma
4. 4v rbsh-t Mejangle - om. TuuliaT.
Tulokset: 4-3-2-1

#5 G3 9f D, 3-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
1. 4v rbsh-t Beauty - om. Dimma
2. 3v rbsh-o Madock - om. TuuliaT.
3. 4v x-t Cadwaladr - om. Dimma
4. 4v budj-o Famous Inspect - om. TuuliaT.
Tulokset: 4-3-1-2

#6 G3 11f D, 4-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
1. 6v budj-t Ned - om. Dimma
2. 4v budj-o Trefenter Pocus - om. TuuliaT.
3. 4v budj-t Millie - om. TuuliaT.
4. 4v ish-o Aberdulais Arrogantly - om. Dimma
Tulokset: 1-2-3-4

#7 G2 9f D, 3-8yo open || 80000 - 48000 - 32000 - 16000 - 8000 v€
6v rbsh-tamma Aksinya BW - om. Dimma
Peruttu!

#8 G2 11f D, 4-8yo open || 80000 - 48000 - 32000 - 16000 - 8000 v€
5v ish-tamma Orcha PRG - om. Dimma
Peruttu!

#9 G2 Aisling Stakes (Paragon Plate Juvenile prep) 9f D, 3yo R3 open || 110000 - 66000 - 44000 - 22000 - 11000 v€
1. 3v sf-t Lathrecista AWB - om. Anarchy
2. 3v budj-t Brianna - om. TuuliaT.
3. 3v sf-o Ragondin AWB - om. Anarchy
4. 3v rbsh-o Gothard - om. TuuliaT.
5. 3v rbsh-t Craper Billowy - om. Dimma
Tulokset: 3-1-4-5-2

#10 G2 Aleksandrina Handicap (Pratap Cup Mares prep) 10f D, 4-8yo R3 F&M || 110000 - 66000 - 44000 - 22000 - 11000 v€
1. 5v ish-t Aerosmith Llanrhyddlad - om. Dimma
2. 8v budj-t Aeranas - om. TuuliaT.
3. 7v rbsh-t Karina CT - om. TuuliaT.
Tulokset: 3-2-1

© 2017-2020 sandi, ota yhteyttä kaikissa ongelmatilanteissa ja kysymyksissä
sähköpostilla, Keskustassa, LJ:n chatissa tai PLJ:n irc-kanavalla!