LJ - laukkakilpailu

Aika 13.07.2019 / CAS 55 (lokakuu)
Ilmoittautuminen 12.07.2019 klo 21 mennessä
Järjestäjä TuuliaT. / Miracle Thoroughbreds
Laji sileä
Roturyhmä: 3

Ikärajat sileä rata: R1 2-8v, R2-5 3-8v, risuesteet: R1 3-10v, R3 4-10v
- Enintään 1 lähtö / hevonen / kilpailu
- Enintään 2 hevosta / lähtö / omistaja
- Enintään 15 hevosta / sileän radan lähtö, risuesteillä 18, joista 2 paikkaa varattu kilpailun järjestäjälle
Lähdössä oltava vähintään 3 hevosta. Maiden-, allowance- ja ungraded-tason lähdöissä käytetään tarvittaessa täytehevosia.

Lähdöt

#1 maiden 9f D, 3-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
#2 allowance 9f D, 3-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
#3 G3 9f D, 3-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
#4 G2 9f D, 3-8yo open || 90000 - 54000 - 36000 - 18000 - 9000 v€
#5 G2 Tizmona Handicap (Pratap Cup Juvenile prep) 8f D, 3yo R3 open || 90000 - 54000 - 36000 - 18000 - 9000 v€
#6 G1 Pratap Elíta Cup (Pratap Cup Mares prep) 10f D, 4-8yo R3 F&M || 350000 - 210000 - 140000 - 70000 - 35000 v€
#7 G1 Pratap Rasmúka Cup (Pratap Cup Classic prep) 9.5f D, 4-8yo R3 open || 350000 - 210000 - 140000 - 70000 - 35000 v€

Tulokset

#1 maiden 9f D, 3-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
1. 3v budj-t Keenashaw - om. TuuliaT.
2. 6v x-t Game Night BW - om. Dimma
3. 3v rbsh-t Penycae Glenda - om. TuuliaT.
Tulokset: 1-2-3

#2 allowance 9f D, 3-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
1. 5v ish-o Fan - om. Dimma
2. 5v ish-t Danley - om. Dimma
3. 3v rbsh-t Enchantress Short - om. TuuliaT.
4. 3v rbsh-t Camedyr - om. TuuliaT.
Tulokset: 3-2-1-4

#3 G3 9f D, 3-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
1. 3v budj-t Millie - om. TuuliaT.
2. 3v budj-o Reds Donut - om. TuuliaT.
3. 5v ish-o Graceful - om. Dimma
4. 4v ish-t Catriona PRG - om. Anarchy
Tulokset: 4-1-3-2

#4 G2 9f D, 3-8yo open || 90000 - 54000 - 36000 - 18000 - 9000 v€
4v rbsh-ori Wingt - om. Dimma
Peruttu!

#5 G2 Tizmona Handicap (Pratap Cup Juvenile prep) 8f D, 3yo R3 open || 90000 - 54000 - 36000 - 18000 - 9000 v€
1. 3v ish-t Beaming AWB - om. Anarchy
2. 3v budj-o Red Traper - om. TuuliaT.
3. 3v rbsh-o Charlies Hirwaen - om. TuuliaT.
4. 3v budj-o Buy Famine - om. Dimma
Tulokset: 4-3-1-2

#6 G1 Pratap Elíta Cup (Pratap Cup Mares prep) 10f D, 4-8yo R3 F&M || 350000 - 210000 - 140000 - 70000 - 35000 v€
1. 5v rbsh-t Theta PRG - om. Anarchy
2. 4v rbsh-t Feodora Galya BW - om. Dimma
3. 8v ish-t Síoraí Filigran - om. Dimma
4. 6v rbsh-t Glacia - om. TuuliaT.
5. 8v rbsh-t Akilina IV - om. TuuliaT.
Tulokset: 4-3-1-2-5

#7 G1 Pratap Rasmúka Cup (Pratap Cup Classic prep) 9.5f D, 4-8yo R3 open || 350000 - 210000 - 140000 - 70000 - 35000 v€
1. 4v ish-o Jarling PRG - om. Anarchy
2. 5v budj-t Karelina BW - om. Dimma
3. 8v ish-t Airleigh PRG - om. Dimma
4. 6v rbsh-t Azura - om. TuuliaT.
5. 6v budj-o Cerauno - om. TuuliaT.
6. 4v sf-t Sacred Blue AWB - om. Anarchy
Tulokset: 5-1-6-4-3-2

© 2017-2021 sandi, ota yhteyttä kaikissa ongelmatilanteissa ja kysymyksissä sähköpostilla!