LJ - laukkakilpailu

Aika 09.07.2019 / CAS 55 (lokakuu)
Ilmoittautuminen 08.07.2019 klo 21 mennessä
Järjestäjä TuuliaT. / Miracle Thoroughbreds
Laji sileä
Roturyhmä: 2

Ikärajat sileä rata: R1 2-8v, R2-5 3-8v, risuesteet: R1 3-10v, R3 4-10v
- Enintään 1 lähtö / hevonen / kilpailu
- Enintään 2 hevosta / lähtö / omistaja
- Enintään 15 hevosta / sileän radan lähtö, risuesteillä 18, joista 2 paikkaa varattu kilpailun järjestäjälle
Lähdössä oltava vähintään 3 hevosta. Maiden-, allowance- ja ungraded-tason lähdöissä käytetään tarvittaessa täytehevosia.

Lähdöt

#1 maiden 9f T, 3-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
#2 allowance 9f T, 3-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
#3 G3 9f T, 3-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
#4 G2 9f T, 5-8yo open || 90000 - 54000 - 36000 - 18000 - 9000 v€
#5 G1 Paragon Turf Handicap (Paragon Plate Turf Sprint prep) 6f T, 4-8yo R2 open || 190000 - 114000 - 76000 - 38000 - 19000 v€
#6 G1 Paragon Gold Cup (Paragon Plate Classic prep) 11f D, 4-8yo R2 open || 200000 - 120000 - 80000 - 40000 - 20000 v€
#7 G1 Azale Farah Oaks (Paragon Plate Mares prep) 10f D, 4-8yo R2 F&M || 180000 - 108000 - 72000 - 36000 - 18000 v€

Tulokset

#1 maiden 9f T, 3-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
1. 4v berb-t Depend - om. Dimma
2. 3v ox-o Ikhbar ox - om. Chao
3. 3v ox-o Guralr ox - om. Chao
Tulokset: 3-2-1

#2 allowance 9f T, 3-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
1. Täytehevonen
2. Täytehevonen
3. 3v berb-o Krios - om. Dimma
4. Täytehevonen
Tulokset: 1-2-4-3

#3 G3 9f T, 3-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
4v ox-ori Himar al Parag - om. Dimma
Peruttu!

#4 G2 9f T, 5-8yo open || 90000 - 54000 - 36000 - 18000 - 9000 v€
7v aa-ori Zach - om. Dimma
Peruttu!

#5 G1 Paragon Turf Handicap (Paragon Plate Turf Sprint prep) 6f T, 4-8yo R2 open || 190000 - 114000 - 76000 - 38000 - 19000 v€
1. 6v ox-t Nadira Faye - om. TuuliaT.
2. 5v ox-t Kamilah - om. TuuliaT.
3. 6v ox-t Nizma al Parag - om. Anarchy
4. 5v aa-t Tondu - om. Dimma
Tulokset: 3-1-4-2

#6 G1 Paragon Gold Cup (Paragon Plate Classic prep) 11f D, 4-8yo R2 open || 200000 - 120000 - 80000 - 40000 - 20000 v€
1. 5v ox-t Amaal BW - om. Dimma
2. 6v ox-o Wakil al Parag - om. TuuliaT.
3. 6v ox-o Silvesse - om. TuuliaT.
4. 6v ox-o Mousir al Parag - om. Anarchy
Tulokset: 1-3-4-2

#7 G1 Azale Farah Oaks (Paragon Plate Mares prep) 10f D, 4-8yo R2 F&M || 180000 - 108000 - 72000 - 36000 - 18000 v€
1. 8v ox-t Shafia al Parag - om. TuuliaT.
2. 5v ox-t Zenobia Cia - om. TuuliaT.
3. 7v ox-t Bahija Fareeha BW - om. Dimma
Tulokset: 3-2-1

© 2017-2021 sandi, ota yhteyttä kaikissa ongelmatilanteissa ja kysymyksissä sähköpostilla!