LJ - laukkakilpailu

Aika 12.07.2019 / CAS 55 (lokakuu)
Ilmoittautuminen 11.07.2019 klo 21 mennessä
Järjestäjä TuuliaT. / Miracle Thoroughbreds
Laji risueste
Roturyhmät 1&3

Ikärajat sileä rata: R1 2-8v, R2-5 3-8v, risuesteet: R1 3-10v, R3 4-10v
- Enintään 1 lähtö / hevonen / kilpailu
- Enintään 2 hevosta / lähtö / omistaja
- Enintään 15 hevosta / sileän radan lähtö, risuesteillä 18, joista 2 paikkaa varattu kilpailun järjestäjälle
Lähdössä oltava vähintään 3 hevosta. Maiden-, allowance- ja ungraded-tason lähdöissä käytetään tarvittaessa täytehevosia.

Lähdöt

Tavalliset lähdöt ovat avoimia ryhmien 1 ja 3 hevosille, mahdollisten preplähtöjen kohdalla lukee roturyhmä erikseen.

#1 maiden 20f T 11 estettä, 3/4-10yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
#2 allowance 20f T 11 estettä, 3/4-10yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
#3 G3 20f T 11 estettä, 3/4-10yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
#4 G2 20f T 11 estettä, 3/4-10yo open || 90000 - 54000 - 36000 - 18000 - 9000 v€
#5 G1 Paragon Hunt (Paragon Plate Trophy prep) 21f T 10 estettä, 5-10yo R3 open || 190000 - 114000 - 76000 - 38000 - 19000 v€
#6 G2 Paragon Hurdle (Paragon Plate Trophy prep) 20f T 10 estettä, 4-10yo R1 open || 120000 - 72000 - 48000 - 24000 - 12000 v€
#7 G1 Russian Steeplechase Stakes (Pratap Cup Steeplechase prep) 20f T 10 estettä, 5-10yo R3 open || 280000 - 168000 - 112000 - 56000 - 28000 v€

Tulokset

#1 maiden 20f T 11 estettä, 3/4-10yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
1. 4v xx-o Quite Gremlin xx - om. Chao
2. 4v sf-o Sherwin Sockowitz - om. Dimma
3. 3v xx-o Dew Point AX - om. Anarchy
4. 7v xx-t Sasha - om. TuuliaT.
5. 4v xx-t Sugarrush xx - om. Chao
6. 3v xx-o Dark Ink AX - om. Anarchy
7. 4v rbsh-t Rosette Rhydlewis - om. TuuliaT.
Tulokset: 3-7-2-6-5-4-1

#2 allowance 20f T 11 estettä, 3/4-10yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
1. 5v x-o Houghton PRG - om. Anarchy
2. 5v ish-o Kymon PRG - om. Anarchy
3. 9v xx-o Pius - om. TuuliaT.
4. 4v sf-o Bennion Erspex - om. Dimma
5. 7v xx-o Fallingwater - om. TuuliaT.
Tulokset: 2-5-1-3-4

#3 G3 20f T 11 estettä, 3/4-10yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
1. 3v xx-t Ackawi xx - om. Anarchy
2. 4v xx-t Double Trouble - om. Dimma
3. 4v xx-t Trustinlove - om. Dimma
4. 6v budj-t Kezban - om. TuuliaT.
5. 4v ish-t Derdriu AWB - om. Anarchy
6. 9v xx-o Groover - om. TuuliaT.
Tulokset: 6-1-4-3-2-5

#4 G2 20f T 11 estettä, 3/4-10yo open || 90000 - 54000 - 36000 - 18000 - 9000 v€
1. 8v rbsh-o Makeg - om. TuuliaT.
2. 3v xx-o Null Ressa - om. Dimma
3. 3v xx-t Fflergant Dibble - om. Dimma
4. 6v xx-o Joey Jingles - om. TuuliaT.
Tulokset: 4-1-2-3

#5 G1 Paragon Hunt (Paragon Plate Trophy prep) 21f T 10 estettä, 5-10yo R3 open || 190000 - 114000 - 76000 - 38000 - 19000 v€
1. 9v ish-o Feoras of Paragon - om. Dimma
2. 10v ish-o Highwaytohell - om. Dimma
3. 9v rbsh-t Irina Ira - om. TuuliaT.
4. 8v rbsh-t Trirne - om. TuuliaT.
Tulokset: 2-4-3-1

#6 G2 Paragon Hurdle (Paragon Plate Trophy prep) 20f T 10 estettä, 4-10yo R1 open || 120000 - 72000 - 48000 - 24000 - 12000 v€
1. 6v xx-t Gawaro Ariel - om. TuuliaT.
2. 4v xx-t Noonebutme - om. Dimma
3. 7v xx-t Anne Droid - om. TuuliaT.
4. 9v xx-t Halfapill - om. Dimma
Tulokset: 3-1-4-2

#7 G1 Russian Steeplechase Stakes (Pratap Cup Steeplechase prep) 20f T 10 estettä, 5-10yo R3 open || 280000 - 168000 - 112000 - 56000 - 28000 v€
1. 7v rbsh-t Illumine - om. TuuliaT.
2. 10v x-t East Side - om. Dimma
3. 10v x-o Right Order - om. Dimma
4. 9v rbsh-o Boris - om. TuuliaT.
Tulokset: 2-1-4-3

© 2017-2019 sandi, ota yhteyttä kaikissa ongelmatilanteissa ja kysymyksissä
sähköpostilla, Keskustassa, LJ:n chatissa tai PLJ:n irc-kanavalla!