LJ - laukkakilpailu

Aika 10.07.2019 / CAS 55 (lokakuu)
Ilmoittautuminen 09.07.2019 klo 21 mennessä
Järjestäjä TuuliaT. / Miracle Thoroughbreds
Laji sileä
Roturyhmä: 3

Ikärajat sileä rata: R1 2-8v, R2-5 3-8v, risuesteet: R1 3-10v, R3 4-10v
- Enintään 1 lähtö / hevonen / kilpailu
- Enintään 2 hevosta / lähtö / omistaja
- Enintään 15 hevosta / sileän radan lähtö, risuesteillä 18, joista 2 paikkaa varattu kilpailun järjestäjälle
Lähdössä oltava vähintään 3 hevosta. Maiden-, allowance- ja ungraded-tason lähdöissä käytetään tarvittaessa täytehevosia.

Lähdöt

#1 maiden 10f D, 3-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
#2 allowance 10f D, 3-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
#3 G3 10f D, 3-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
#4 G2 10f D, 3-8yo open || 90000 - 54000 - 36000 - 18000 - 9000 v€
#5 G1 Paragon Future Favorite (Paragon Plate Juvenile prep) 8f D, 3yo R3 open || 170000 - 102000 - 68000 - 34000 - 17000 v€
#6 G1 Paragon Gold Cup (Paragon Plate Classic prep) 11f D, 4-8yo R3 open || 200000 - 120000 - 80000 - 40000 - 20000 v€
#7 G1 Raleigh S Handicap (Paragon Plate Turf prep) 10f T, 4-8yo R3 open || 180000 - 108000 - 72000 - 36000 - 18000 v€

Tulokset

#1 maiden 10f D, 3-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
1. 3v rbsh-t Enchantress Short - om. TuuliaT.
2. 6v x-t Game Night BW - om. Dimma
3. 3v rbsh-o Gerlean Barnum - om. TuuliaT.
Tulokset: 1-2-3

#2 allowance 10f D, 3-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
1. 3v x-t Cadwaladr - om. Dimma
2. 4v rbsh-t Dragunóva - om. Anarchy
3. 3v budj-t Jennifer - om. TuuliaT.
Tulokset: 2-1-3

#3 G3 10f D, 3-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
1. 4v ish-t Aerosmith Llanrhyddlad - om. Dimma
2. 4v ish-t Seamair Bhán AWB - om. Anarchy
3. 4v ish-t Catriona PRG - om. Anarchy
Tulokset: 1-2-3

#4 G2 10f D, 3-8yo open || 90000 - 54000 - 36000 - 18000 - 9000 v€
1. 8v rbsh-o Tomorrow - om. Dimma
2. 8v x-o Smoky Bear - om. Dimma
3. 3v sf-t Camérisier AWB - om. Anarchy
Tulokset: 1-3-2

#5 G1 Paragon Future Favorite (Paragon Plate Juvenile prep) 8f D, 3yo R3 open || 170000 - 102000 - 68000 - 34000 - 17000 v€
1. 3v budj-o Red Traper - om. TuuliaT.
2. 3v budj-o Buy Famine - om. Dimma
3. 3v sf-t Libellulidae AWB - om. Anarchy
Tulokset: 3-2-1

#6 G1 Paragon Gold Cup (Paragon Plate Classic prep) 11f D, 4-8yo R3 open || 200000 - 120000 - 80000 - 40000 - 20000 v€
1. 8v rbsh-o Soldier BW - om. Dimma
2. 7v budj-o Chemos - om. TuuliaT.
3. 7v rbsh-o Sanquin - om. TuuliaT.
4. 5v x-o Dyrham PRG - om. Anarchy
5. 4v x-o Abomination BW - om. Dimma
6. 5v x-o Jolec PRG - om. Anarchy
Tulokset: 2-1-4-6-5-3

#7 G1 Raleigh S Handicap (Paragon Plate Turf prep) 10f T, 4-8yo R3 open || 180000 - 108000 - 72000 - 36000 - 18000 v€
1. 8v x-o Ransome PRG - om. Dimma
2. 7v rbsh-t Malis Mortis - om. TuuliaT.
3. 8v ish-t Honestia PRG - om. Dimma
4. 5v rbsh-t Gulnara - om. TuuliaT.
5. 4v sf-t Métasomatose AWB - om. Anarchy
Tulokset: 5-3-4-2-1

© 2017-2020 sandi, ota yhteyttä kaikissa ongelmatilanteissa ja kysymyksissä
sähköpostilla, Keskustassa, LJ:n chatissa tai PLJ:n irc-kanavalla!