LJ - laukkakilpailu

Aika 23.06.2019 / CAS 55 (heinäkuu)
Ilmoittautuminen 22.06.2019 klo 21 mennessä
Järjestäjä TuuliaT. / Miracle Thoroughbreds
Laji sileä
Roturyhmä: 4

Ikärajat sileä rata: R1 2-8v, R2-5 3-8v, risuesteet: R1 3-10v, R3 4-10v
- Enintään 1 lähtö / hevonen / kilpailu
- Enintään 2 hevosta / lähtö / omistaja
- Enintään 15 hevosta / sileän radan lähtö, risuesteillä 18, joista 2 paikkaa varattu kilpailun järjestäjälle
Lähdössä oltava vähintään 3 hevosta. Maiden-, allowance- ja ungraded-tason lähdöissä käytetään tarvittaessa täytehevosia.

Lähdöt

#1 maiden 10f D, 3-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
#2 allowance 10f D, 3-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
#3 G3 10f D, 3-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
#4 G2 10f D, 3-8yo open || 90000 - 54000 - 36000 - 18000 - 9000 v€
#5 G2 Maslak Stakes (Paragon Plate Juvenile prep) 9f D, 3yo R4 open || 110000 - 66000 - 44000 - 22000 - 11000 v€
#6 G1 Oksana Oaks (Paragon Plate Mares prep) 10f D, 4-8yo R4 F&M || 180000 - 108000 - 72000 - 36000 - 18000 v€
#7 G1 Paragon Gold Cup (Paragon Plate Classic prep) 11f D, 4-8yo R4 open || 200000 - 120000 - 80000 - 40000 - 20000 v€

Tulokset

#1 maiden 10f D, 3-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
1. Täytehevonen
2. Täytehevonen
3. 3v at-o Dementi UFO - om. miivi
4. Täytehevonen
Tulokset: 1-2-3-4

#2 allowance 10f D, 3-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
1. Täytehevonen
2. Täytehevonen
3. 3v don-t Charuyuschiy - om. Anarchy
4. 3v don-o Birjúk - om. Anarchy
5. Täytehevonen
Tulokset: 1-2-3-5-4

#3 G3 10f D, 3-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
3v don-tamma Birjutšina - om. Anarchy
3v don-tamma Iskritsja - om. Anarchy
Peruttu!

#4 G2 10f D, 3-8yo open || 90000 - 54000 - 36000 - 18000 - 9000 v€
Peruttu!

#5 G2 Maslak Stakes (Paragon Plate Juvenile prep) 9f D, 3yo R4 open || 110000 - 66000 - 44000 - 22000 - 11000 v€
3v don-tamma Bagrovyi - om. Anarchy
3v at-tamma Troubleshoot Charm'z - om. Dimma
Peruttu!

#6 G1 Oksana Oaks (Paragon Plate Mares prep) 10f D, 4-8yo R4 F&M || 180000 - 108000 - 72000 - 36000 - 18000 v€
1. 5v at-t Searchingly Counisp - om. Dimma
2. 8v at-t Fikriye - om. TuuliaT.
3. 7v at-t Rhouz - om. TuuliaT.
Tulokset: 3-2-1

#7 G1 Paragon Gold Cup (Paragon Plate Classic prep) 11f D, 4-8yo R4 open || 200000 - 120000 - 80000 - 40000 - 20000 v€
1. 5v at-o Rezant Parag - om. Dimma
2. 6v at-t Okeana Parag - om. TuuliaT.
3. 6v at-o Rimko Parag - om. Anarchy
4. 4v don-o Žoltyi - om. Anarchy
5. 7v at-o Mashuk Parag - om. TuuliaT.
Tulokset: 1-3-4-5-2

© 2017-2020 sandi, ota yhteyttä kaikissa ongelmatilanteissa ja kysymyksissä
sähköpostilla, Keskustassa, LJ:n chatissa tai PLJ:n irc-kanavalla!