PLJ - laukkakilpailu

Aika 17.09.2017 / CAS 47 (marraskuu)
Ilmoittautuminen 16.09.2017 klo 21 mennessä
Järjestäjä Odeya / Paragon Racing
Laji sileä
Roturyhmä: 3

Ikärajat sileä rata: 3-15v (3v vain maiden), risuesteet: 4-15v (4v vain maiden)
- Enintään 1 lähtö / poni / kilpailu
- Enintään 2 ponia / lähtö / omistaja (25.9.2017 alkaen)
- Enintään 12 ponia / lähtö + 2 kisajärjestäjän ponia
Lähdössä oltava vähintään 3 ponia.

Lähdöt

#1 maiden 3f D, 3-15yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
#2 allowance 4f D, 4-15yo open || 4000 - 2400 - 1600 - 800 v€
#3 G3 5f D, 4-15yo open || 6000 - 3600 - 2400 - 1200 v€
#4 G2 6f D, 4-15yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 v€
#5 G1 Mic Adranes' Young Promises (Ponybreeders' Cup Juvenile Star prep) 6f D, 4yo R3 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
#6 G1 (Ponybreeders' Cup Sprint prep) 2f D, 4-15yo R3 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
#7 G1 (Ponybreeders' Cup Marathon prep) 10f D, 5-15yo R3 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
#8 G1 (Ponybreeders' Cup Turf Special prep) 6f T, 4-15yo R3 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€

Tulokset

#1 maiden 3f D, 3-15yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
1. 4v conn-t Laoise - om. Natalia
2. 7v wel-t Marmor Anf - om. Sakkura
3. 8v wb-o Anfarwol Pafyr - om. sandi
4. 8v wb-t Anfarwol Llanna - om. sandi
5. 8v wb-t Anfarwol Taronn - om. sandi
Tulokset: 5-1-4-2-3

#2 allowance 4f D, 4-15yo open || 4000 - 2400 - 1600 - 800 v€
1. 4v conn-t Belle Ping - om. Dimma
2. 4v conn-o Keelan - om. Natalia
3. 5v lew-t Clausholms Hufflepuff - om. Anarchy
4. 4v conn-o Bancroft Ó Díomasaigh - om. Anarchy
5. 4v conn-t Caoimhe Cathleen - om. Anarchy
Tulokset: 3-5-4-1-2

#3 G3 5f D, 4-15yo open || 6000 - 3600 - 2400 - 1200 v€
1. 4v conn-o Barrfhionn KIN - om. Dimma
2. 8v wb-o Anfarwol Dackon - om. sandi
3. 4v conn-o Harcher Mac Ćarthaigh - om. Anarchy
4. 5v conn-t Aislinn Báirbre - om. Anarchy
Tulokset: 3-4-2-1

#4 G2 6f D, 4-15yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 v€
1. 4v conn-t Drunlynn Ping - om. Dimma
2. 7v lew-t Hectic Heresy - om. Ginevra
3. 4v wb-t Erddig Arvel - om. Odeya
4. 4v wb-o Pwllheli - om. Odeya
5. 10v wb-o Anfarwol Mawer - om. sandi
Tulokset: 3-5-2-4-1

#5 G1 Mic Adranes' Young Promises (Ponybreeders' Cup Juvenile Star prep) 6f D, 4yo R3 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
1. 4v conn-o Bewildered Ping - om. Odeya
2. 4v wb-o Anfarwol Aregan - om. sandi
3. 4v wb-o Anfarwol Callod - om. sandi
Tulokset: 1-2-3

#6 G1 (Ponybreeders' Cup Sprint prep) 2f D, 4-15yo R3 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
1. 10v wb-o Anfarwol Glendower - om. Emma
2. 13v wpb-t Elizabeth Dahlia AD - om. Dimma
3. 5v conn-t A.D. Fortunate Heart - om. Anarchy
4. 12v wb-t Anfarwol Padme - om. sandi
Tulokset: 1-2-3-4

#7 G1 (Ponybreeders' Cup Marathon prep) 10f D, 5-15yo R3 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
1. 5v conn-t Power Puff Girl KIN - om. Dimma
2. 11v wb-t Anfarwol Vella - om. sandi
3. 8v conn-o Qwando - om. Odeya
4. 8v conn-o Nips Grand Royal - om. Odeya
Tulokset: 1-3-2-4

#8 G1 (Ponybreeders' Cup Turf Special prep) 6f T, 4-15yo R3 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
1. 8v wb-o Inuysybel - om. Anarchy
2. 12v wb-t Anfarwol Glenna - om. sandi
3. 10v wb-o Anfarwol Dilwyn - om. Emma
4. 15v wel-t Carbon Anf - om. Dimma
Tulokset: 2-1-3-4

© 2017-2020 sandi, ota yhteyttä kaikissa ongelmatilanteissa ja kysymyksissä
sähköpostilla, Keskustassa, LJ:n chatissa tai PLJ:n irc-kanavalla!