PLJ - laukkakilpailu

Aika 15.09.2017 / CAS 47 (marraskuu)
Ilmoittautuminen 14.09.2017 klo 21 mennessä
Järjestäjä Odeya / Paragon Racing
Laji sileä
Roturyhmä: 3

Ikärajat sileä rata: 3-15v (3v vain maiden), risuesteet: 4-15v (4v vain maiden)
- Enintään 1 lähtö / poni / kilpailu
- Enintään 2 ponia / lähtö / omistaja (25.9.2017 alkaen)
- Enintään 12 ponia / lähtö + 2 kisajärjestäjän ponia
Lähdössä oltava vähintään 3 ponia.

Lähdöt

#1 maiden 4f T, 3-15yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
#2 maiden 5f T, 3-15yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
#3 allowance 6f T, 4-15yo open || 4000 - 2400 - 1600 - 800 v€
#4 G3 7f T, 4-15yo open || 6000 - 3600 - 2400 - 1200 v€
#5 G2 (Ponybreeders' Cup Juvenile Star prep) 6f D, 4yo R3 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
#6 G1 Dance with Nips Daredevil (Ponybreeders' Cup Marathon prep) 10f D, 5-15yo R3 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
#7 G1 Swanton Glory Race (Ponybreeders' Cup Gold Tiara prep) 8f D, 4-15yo R3 F&M || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
#8 G1 (Ponybreeders' Cup Gold Crown prep) 8f D, 4-15yo R3 C&G || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€

Tulokset

#1 maiden 4f T, 3-15yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
1. 9v wb-t Anfarwol Mecus - om. Nintsu
2. 3v conn-o Vacation On Mars - om. Nerita
3. 5v conn-t Confused - om. miivi
4. 8v wb-t Anfarwol Llanna - om. sandi
5. 3v conn-t Banana Almond Blonde - om. Nerita
6. 3v conn-t Shimmer Me Pretty - om. Nerita
7. 4v conn-o Keelan - om. Natalia
8. 5v conn-t Edna Fíona - om. Anarchy
9. 8v wb-t Anfarwol Taronn - om. sandi
Tulokset: 8-7-3-4-6-5-9-1-2

#2 maiden 5f T, 3-15yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
1. 7v wel-t Marmor Anf - om. Sakkura
2. 7v conn-t Ermintrude Anf - om. Nerita
3. 3v conn-t Bikinis & Martinis - om. Nerita
4. 8v wb-o Anfarwol Trenydd - om. sandi
5. 5v wb-o Gwalchmai - om. miivi
6. 4v conn-t Laoise - om. Natalia
7. 8v wb-o Anfarwol Pafyr - om. sandi
8. 5v wb-o Blackwood Llandeilo - om. Anarchy
Tulokset: 8-4-2-7-6-3-5-1

#3 allowance 6f T, 4-15yo open || 4000 - 2400 - 1600 - 800 v€
1. 6v wb-o Inconspicuous - om. Anarchy
2. 5v wb-t Lyneth - om. miivi
3. 4v conn-t Belle Ping - om. Dimma
4. 10v wb-o Anfarwol Trollyn - om. Nintsu
5. 4v conn-t Midnight Mulberry - om. Nerita
6. 4v wb-t Meinwen - om. miivi
7. 12v wb-t Anfarwol Cadwen - om. Nintsu
8. 5v conn-o Beaumont Ó Domhnaill - om. Anarchy
Tulokset: 7-3-4-8-2-5-6-1

#4 G3 7f T, 4-15yo open || 6000 - 3600 - 2400 - 1200 v€
1. 8v wb-o Anfarwol Dackon - om. sandi
2. 4v conn-t Merletta - om. Nerita
3. 8v wpb-o Raw Coffee MPB - om. Nintsu
4. 4v wb-o Huarwar - om. miivi
5. 4v wb-t Mairwen - om. miivi
6. 4v wb-o Ffug Peredur - om. miivi
7. 8v wb-o Anfarwol Delwydd - om. sandi
8. 4v conn-o Macaroon Swoon - om. Nerita
9. 4v conn-o Barrfhionn KIN - om. Dimma
10. 4v conn-t Titilayo - om. Nerita
11. 8v wpb-t Bitter-n-Sweet MPB - om. Nintsu
12. 8v wpb-o Winningmood MPB - om. Nintsu
Tulokset: 7-12-8-4-10-5-3-6-11-1-2-9

#5 G2 (Ponybreeders' Cup Juvenile Star prep) 6f D, 4yo R3 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
1. 4v conn-o Prodiga Ping - om. Odeya
2. 4v conn-t Drunlynn Ping - om. Dimma
3. 4v conn-o Blank Canvas - om. Nerita
4. 4v conn-o Wardford Vermilion - om. Nerita
5. 4v wb-t Anfarwol Darianna - om. sandi
6. 4v conn-o Lord Ping - om. Odeya
7. 4v conn-o Blueberry Blackout - om. Nerita
8. 4v conn-t Emira Ping - om. Odeya
Tulokset: 3-8-4-6-5-7-2-1

#6 G1 Dance with Nips Daredevil (Ponybreeders' Cup Marathon prep) 10f D, 5-15yo R3 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
1. 8v conn-o Qwando - om. Odeya
2. 11v wb-t Anfarwol Vella - om. sandi
3. 15v wel-t Carbon Anf - om. Dimma
4. 8v conn-o Nips Grand Royal - om. Odeya
5. 11v wb-t Anfarwol Mwnt Mawr - om. sandi
Tulokset: 5-1-3-4-2

#7 G1 Swanton Glory Race (Ponybreeders' Cup Gold Tiara prep) 8f D, 4-15yo R3 F&M || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
1. 4v wb-t Gwennalarch - om. miivi
2. 12v wb-t Anfarwol Glenna - om. sandi
3. 10v wb-t Anfarwol Folie - om. Odeya
4. 11v wb-t Anfarwol Valyria - om. Odeya
5. 11v wb-t Anfarwol Ceraf - om. Natalia
6. 5v conn-t Power Puff Girl KIN - om. Dimma
7. 8v wpb-t French Special MPB - om. Nintsu
8. 12v wb-t Anfarwol Padme - om. sandi
Tulokset: 3-1-4-5-8-6-2-7

#8 G1 (Ponybreeders' Cup Gold Crown prep) 8f D, 4-15yo R3 C&G || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
1. 11v wb-o Anfarwol Trebon - om. sandi
2. 5v conn-o Benton Ping - om. Odeya
3. 4v wb-o Gwalchmei - om. miivi
4. 8v wpb-o Storyteller MPB - om. Nintsu
5. 5v conn-o Frayed Ping - om. Odeya
6. 4v conn-o Ice Breaker - om. Nerita
Tulokset: 6-5-4-3-2-1

© 2017-2020 sandi, ota yhteyttä kaikissa ongelmatilanteissa ja kysymyksissä
sähköpostilla, Keskustassa, LJ:n chatissa tai PLJ:n irc-kanavalla!