PLJ - laukkakilpailu

Aika 12.09.2017 / CAS 47 (marraskuu)
Ilmoittautuminen 11.09.2017 klo 21 mennessä
Järjestäjä Odeya / Paragon Racing
Laji sileä
Roturyhmä: 2

Ikärajat sileä rata: 3-15v (3v vain maiden), risuesteet: 4-15v (4v vain maiden)
- Enintään 1 lähtö / poni / kilpailu
- Enintään 2 ponia / lähtö / omistaja (25.9.2017 alkaen)
- Enintään 12 ponia / lähtö + 2 kisajärjestäjän ponia
Lähdössä oltava vähintään 3 ponia.

Lähdöt

#1 maiden 3f D, 3-15yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
#2 maiden 4f D, 3-15yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
#3 allowance 5f D, 4-15yo open || 4000 - 2400 - 1600 - 800 v€
#4 G3 6f D, 4-15yo open || 6000 - 3600 - 2400 - 1200 v€
#5 G2 (Ponybreeders' Cup Juvenile Star prep) 5f D, 4yo R2 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
#6 G2 (Ponybreeders' Cup Sprint prep) 1.5f D, 4-15yo R2 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
#7 G1 (Ponybreeders' Cup Marathon prep) 8.5f D, 5-15yo R2 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
#8 G1 (Ponybreeders' Cup Turf Special prep) 5f T, 4-15yo R2 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€

Tulokset

#1 maiden 3f D, 3-15yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
1. 4v erisk-o Stantler v. Grunwall - om. sandi
2. 3v kasp-o Kalif - om. Anarchy
3. 4v exm-t Primcreek Marill - om. sandi
Tulokset: 1-2-3

#2 maiden 4f D, 3-15yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
1. 4v nf-o Woodhurst Cal - om. sandi
2. 4v nf-t Linney of Nearon - om. sandi
3. 3v kasp-t Tehou - om. Anarchy
Tulokset: 2-3-1

#3 allowance 5f D, 4-15yo open || 4000 - 2400 - 1600 - 800 v€
1. 4v nf-t Kincardine Chandra - om. sandi
2. 5v knn-o Asbjørn - om. miivi
3. 5v gr-t Magiska - om. miivi
4. 4v kasp-o Candelario II - om. Anarchy
5. 5v knn-o Nørgaard - om. miivi
6. 5v dart-t Fool Me Once - om. Mirkku
Tulokset: 5-3-2-4-6-1

#4 G3 6f D, 4-15yo open || 6000 - 3600 - 2400 - 1200 v€
1. 4v gr-t Åsa-Mimosa - om. miivi
2. 4v nf-o Time After Time - om. miivi
3. 4v dart-o Fenferr Raticate - om. sandi
Tulokset: 3-1-2

#5 G2 (Ponybreeders' Cup Juvenile Star prep) 5f D, 4yo R2 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
1. 4v dart-o Brigham Edwin - om. Odeya
2. 4v nf-t Huntress - om. miivi
3. 4v kasp-t Tahmineh - om. Odeya
4. 4v erisk-t Blissey v. Wrandorf - om. sandi
5. 4v gr-t Gunnbritt - om. miivi
Tulokset: 2-5-3-1-4

#6 G2 (Ponybreeders' Cup Sprint prep) 1.5f D, 4-15yo R2 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
1. 5v nf-t The Target - om. miivi
2. 5v sant-o Dorongan - om. Anarchy
3. 4v knn-t Regitze - om. miivi
Tulokset: 2-1-3

#7 G1 (Ponybreeders' Cup Marathon prep) 8.5f D, 5-15yo R2 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
1. 15v gr-t Natalma's Shelly - om. Emma
2. 10v gr-t Älgens Carola - om. sandi
3. 9v exm-o Leonje - om. Odeya
4. 8v exm-t Veva Vicki - om. Odeya
5. 5v nf-o Superpower - om. Dimma
6. 12v sant-o Mic Sandstorm - om. Anarchy
7. 7v exm-o Baldon Dax - om. Odeya
Tulokset: 6-1-7-5-3-4-2

#8 G1 (Ponybreeders' Cup Turf Special prep) 5f T, 4-15yo R2 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
1. 4v nf-t Making history - om. miivi
2. 4v nf-o Eastmund - om. miivi
3. 5v exm-o Everill Skylar - om. Odeya
4. 10v kasp-t Roksana - om. Odeya
5. 4v sant-t Wayan Wibya - om. Dimma
6. 4v knn-o Thorbjørn - om. miivi
7. 7v dart-t Logoria Fiana - om. Odeya
Tulokset: 2-4-7-3-6-1-5

© 2017-2020 sandi, ota yhteyttä kaikissa ongelmatilanteissa ja kysymyksissä
sähköpostilla, Keskustassa, LJ:n chatissa tai PLJ:n irc-kanavalla!