LJ - laukkakilpailu

Aika 18.09.2017 / CAS 47 (joulukuu)
Ilmoittautuminen 17.09.2017 klo 21 mennessä
Järjestäjä Dimma / Briarwood Stables
Laji sileä
Roturyhmä: 2

Ikärajat sileä rata: R1 2-8v, R2-5 3-8v, risuesteet: R1 3-10v, R3 4-10v
- Enintään 1 lähtö / hevonen / kilpailu
- Enintään 2 hevosta / lähtö / omistaja
- Enintään 15 hevosta / sileän radan lähtö, risuesteillä 18, joista 2 paikkaa varattu kilpailun järjestäjälle
Lähdössä oltava vähintään 3 hevosta. Maiden-, allowance- ja ungraded-tason lähdöissä käytetään tarvittaessa täytehevosia.

Lähdöt

#1 G2 7f D, 3-8yo open || 80000 - 48000 - 32000 - 16000 - 8000 v€
#2 G2 10f D, 3-8yo open || 80000 - 48000 - 32000 - 16000 - 8000 v€
#3 G2 12f D, 4-8yo open || 80000 - 48000 - 32000 - 16000 - 8000 v€
#4 G2 14f D, 4-8yo open || 80000 - 48000 - 32000 - 16000 - 8000 v€
#5 G1 Isra Al Malaika Handicap (Arabian Cup Turf prep) 13f T, 4-8yo R2 open || 175000 - 105000 - 70000 - 35000 - 17500 v€
#6 G1 Kiamy Stakes (Arabian Cup Distance prep) 15f D, 4-8yo R2 open || 180000 - 108000 - 72000 - 36000 - 18000 v€
#7 G1 Chynyloh Ferofez Stakes (Arabian Cup Classic prep) 10f D, 4-8yo R2 open || 365000 - 219000 - 146000 - 73000 - 36500 v€

Tulokset

#1 G2 7f D, 3-8yo open || 80000 - 48000 - 32000 - 16000 - 8000 v€
1. 7v ox-t Yazlyn al Miah - om. Odeya
2. 3v ox-t Adiva ox - om. Anarchy
3. 8v berb-t Wiam - om. Odeya
4. 3v ox-o Abdalrahman - om. Natalia
5. 3v ox-t Zafirah - om. Natalia
Tulokset: 2-4-5-3-1

#2 G2 10f D, 3-8yo open || 80000 - 48000 - 32000 - 16000 - 8000 v€
1. 3v ox-o Amjad - om. Natalia
2. 3v ox-t Nada ox - om. Anarchy
3. 3v ox-o Abd al-Latif - om. Dimma
4. 3v ox-o Taweel - om. Natalia
5. 3v ox-t Almas ox - om. Anarchy
Tulokset: 2-4-3-5-1

#3 G2 12f D, 4-8yo open || 80000 - 48000 - 32000 - 16000 - 8000 v€
4v ox-tamma Rasmeen al Parag - om. Odeya
4v ox-tamma Zafana al Parag - om. Odeya
Peruttu!

#4 G2 14f D, 4-8yo open || 80000 - 48000 - 32000 - 16000 - 8000 v€
5v ox-tamma Izzi al Doa - om. Odeya
7v berb-ori Wuccen - om. Odeya
Peruttu!

#5 G1 Isra Al Malaika Handicap (Arabian Cup Turf prep) 13f T, 4-8yo R2 open || 175000 - 105000 - 70000 - 35000 - 17500 v€
1. 7v ox-t Sriracha - om. sandi
2. 6v ox-o Tahar al Parag - om. Odeya
3. 5v ox-o Mus'ad BW - om. Dimma
4. 7v ox-o Onik - om. Odeya
5. 8v ox-o Aquarius S - om. sandi
Tulokset: 4-2-5-1-3

#6 G1 Kiamy Stakes (Arabian Cup Distance prep) 15f D, 4-8yo R2 open || 180000 - 108000 - 72000 - 36000 - 18000 v€
1. 4v ox-o Mamoun Makram - om. Dimma
2. 8v ox-o Zapotok - om. sandi
3. 6v berb-t Tawenza - om. Odeya
4. 4v ox-t Ruwayday ox - om. Anarchy
5. 6v ox-o Abdullah BW - om. Natalia
Tulokset: 3-2-4-5-1

#7 G1 Chynyloh Ferofez Stakes (Arabian Cup Classic prep) 10f D, 4-8yo R2 open || 365000 - 219000 - 146000 - 73000 - 36500 v€
1. 5v ox-o Ashur BW - om. Natalia
2. 4v ox-o Samir ox - om. Anarchy
3. 4v ox-o Tasif al Parag - om. Dimma
4. 8v ox-o Gabon - om. sandi
5. 5v ox-o Ghassan - om. Driftaway
6. 6v ox-o Maruf al Parag - om. Odeya
Tulokset: 6-5-3-4-1-2

© 2017-2019 sandi, ota yhteyttä kaikissa ongelmatilanteissa ja kysymyksissä
sähköpostilla, Keskustassa, LJ:n chatissa tai PLJ:n irc-kanavalla!