LJ - laukkakilpailu

Aika 15.09.2017 / CAS 47 (marraskuu)
Ilmoittautuminen 14.09.2017 klo 21 mennessä
Järjestäjä Dimma / Briarwood Stables
Laji sileä
Roturyhmä: 2

Ikärajat sileä rata: R1 2-8v, R2-5 3-8v, risuesteet: R1 3-10v, R3 4-10v
- Enintään 1 lähtö / hevonen / kilpailu
- Enintään 2 hevosta / lähtö / omistaja
- Enintään 15 hevosta / sileän radan lähtö, risuesteillä 18, joista 2 paikkaa varattu kilpailun järjestäjälle
Lähdössä oltava vähintään 3 hevosta. Maiden-, allowance- ja ungraded-tason lähdöissä käytetään tarvittaessa täytehevosia.

Lähdöt

#1 maiden 10f D, 3-8yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
#2 maiden 10f T, 3-8yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
#3 allowance 10f D, 3-8yo open || 18000 - 10800 - 7200 - 3600 - 1800 v€
#4 allowance 10f T, 3-8yo open || 18000 - 10800 - 7200 - 3600 - 1800 v€
#5 G3 10f D, 3-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
#6 G3 10f T, 3-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
#7 G2 10f D, 3-8yo open || 80000 - 48000 - 32000 - 16000 - 8000 v€
#8 G2 10f T, 3-8yo open || 80000 - 48000 - 32000 - 16000 - 8000 v€
#9 G1 E-K-A Silver Coco Stakes (Arabian Cup Classic prep) 9f D, 4-8yo R2 open || 212000 - 127200 - 84800 - 42400 - 21200 v€
#10 G1 Okawanga Stakes (Arabian Cup Juvenile prep) 10f D, 3yo R2 open || 200000 - 120000 - 80000 - 40000 - 20000 v€
#11 G1 Shafa Sabir Stakes (Arabian Cup Sprint prep) 6f D, 4-8yo R2 open || 275000 - 165000 - 110000 - 55000 - 27500 v€
#12 G1 Sajara Abyad Stakes (Arabian Cup Distance prep) 14f D, 4-8yo R2 open || 195000 - 117000 - 78000 - 39000 - 19500 v€
#13 G1 Papilio Elwesi Handicap (Arabian Cup Special prep) 11f D, 4-8yo ox open || 200000 - 120000 - 80000 - 40000 - 20000 v€

Tulokset

#1 maiden 10f D, 3-8yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
1. Täytehevonen
2. Täytehevonen
3. Täytehevonen
4. 3v pox-t Light-Minded - om. Dimma
Tulokset: 1-2-4-3

#2 maiden 10f T, 3-8yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
1. Täytehevonen
2. Täytehevonen
3. 3v pox-t Good Memory - om. Dimma
4. Täytehevonen
5. 3v aa-o Don't Leave - om. Anarchy
Tulokset: 5-1-2-3-4

#3 allowance 10f D, 3-8yo open || 18000 - 10800 - 7200 - 3600 - 1800 v€
1. Täytehevonen
2. 4v ox-t Juksulan Zara ox - om. Nintsu
3. Täytehevonen
4. Täytehevonen
Tulokset: 1-3-2-4

#4 allowance 10f T, 3-8yo open || 18000 - 10800 - 7200 - 3600 - 1800 v€
1. Täytehevonen
2. 3v pox-o Terrence - om. Dimma
3. Täytehevonen
4. Täytehevonen
Tulokset: 1-3-2-4

#5 G3 10f D, 3-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
1. 4v ox-t Dema - om. Driftaway
2. 4v ox-t Hanida Rewa ox - om. Nintsu
3. 3v ox-t Badras ox - om. Anarchy
4. 3v pox-o Thirteen - om. Dimma
Tulokset: 2-4-3-1

#6 G3 10f T, 3-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
1. 4v ox-t Rana ox - om. Anarchy
2. 3v ox-t Ayesha - om. Dimma
3. 4v ox-t Ilham Ibtisam - om. Driftaway
Tulokset: 2-1-3

#7 G2 10f D, 3-8yo open || 80000 - 48000 - 32000 - 16000 - 8000 v€
1. 3v ox-t Zena S - om. Emma
2. 3v ox-o Abd al-Latif - om. Dimma
3. 3v ox-t Nada ox - om. Anarchy
4. 5v ox-o Ghassan - om. Driftaway
Tulokset: 4-2-1-3

#8 G2 10f T, 3-8yo open || 80000 - 48000 - 32000 - 16000 - 8000 v€
1. 7v ox-t Ellmera - om. Odeya
2. 4v ox-o Safiy ox - om. Anarchy
3. 7v berb-o Kadeen - om. Odeya
Tulokset: 3-1-2

#9 G1 E-K-A Silver Coco Stakes (Arabian Cup Classic prep) 9f D, 4-8yo R2 open || 212000 - 127200 - 84800 - 42400 - 21200 v€
1. 8v ox-o Zapotok - om. sandi
2. 4v ox-o Samir ox - om. Anarchy
3. 6v ox-o Maruf al Parag - om. Odeya
4. 4v ox-o Adrastos BW - om. Dimma
Tulokset: 2-4-1-3

#10 G1 Okawanga Stakes (Arabian Cup Juvenile prep) 10f D, 3yo R2 open || 200000 - 120000 - 80000 - 40000 - 20000 v€
1. 3v ox-o Midhat BW - om. Dimma
2. 3v ox-o Dakhil al Parag - om. Odeya
3. 3v ox-o Saqr ox - om. Anarchy
4. 3v ox-t Aamira ox - om. Anarchy
5. 3v ox-t Azadeh al Parag - om. sandi
Tulokset: 4-1-5-2-3

#11 G1 Shafa Sabir Stakes (Arabian Cup Sprint prep) 6f D, 4-8yo R2 open || 275000 - 165000 - 110000 - 55000 - 27500 v€
1. 8v ox-o Aquarius S - om. sandi
2. 4v ox-t Farani al Parag - om. Dimma
3. 5v ox-t Bisma al Parag - om. Odeya
4. 7v ox-t Sriracha - om. sandi
Tulokset: 2-3-1-4

#12 G1 Sajara Abyad Stakes (Arabian Cup Distance prep) 14f D, 4-8yo R2 open || 195000 - 117000 - 78000 - 39000 - 19500 v€
1. 4v ox-t Ruwayday ox - om. Anarchy
2. 8v ox-t Zarabie - om. sandi
3. 6v berb-t Tawenza - om. Odeya
4. 4v ox-o Mamoun Makram - om. Dimma
Tulokset: 2-3-4-1

#13 G1 Papilio Elwesi Handicap (Arabian Cup Special prep) 11f D, 4-8yo ox open || 200000 - 120000 - 80000 - 40000 - 20000 v€
1. 4v ox-o Tasif al Parag - om. Dimma
2. 8v ox-o Gabon - om. sandi
3. 5v ox-o Azim al Parag - om. Odeya
4. 5v ox-o Sayeed al Najya - om. Anarchy
Tulokset: 3-1-4-2

© 2017-2019 sandi, ota yhteyttä kaikissa ongelmatilanteissa ja kysymyksissä
sähköpostilla, Keskustassa, LJ:n chatissa tai PLJ:n irc-kanavalla!