PLJ - laukkakilpailu

Aika 13.09.2017 / CAS 47 (marraskuu)
Ilmoittautuminen 12.09.2017 klo 21 mennessä
Järjestäjä sandi / Anfarwol Acres
Laji sileä
Roturyhmä: 3

Ikärajat sileä rata: 3-15v (3v vain maiden), risuesteet: 4-15v (4v vain maiden)
- Enintään 1 lähtö / poni / kilpailu
- Enintään 2 ponia / lähtö / omistaja (25.9.2017 alkaen)
- Enintään 12 ponia / lähtö + 2 kisajärjestäjän ponia
Lähdössä oltava vähintään 3 ponia.

Lähdöt

#1 maiden 3f D, 4-15yo F&M || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
#2 maiden 3f D, 4-15yo C&G || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
#3 maiden 4f D, 4-15yo F&M || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
#4 maiden 4f D, 4-15yo C&G || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
#5 maiden 5f D, 4-15yo F&M || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
#6 maiden 5f D, 4-15yo C&G || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
#7 allowance 6f D, 4-15yo F&M || 4000 - 2400 - 1600 - 800 v€
#8 allowance 6f D, 4-15yo C&G || 4000 - 2400 - 1600 - 800 v€
#9 G3 7f D, 4-15yo F&M || 6000 - 3600 - 2400 - 1200 v€
#10 G3 7f D, 4-15yo C&G || 6000 - 3600 - 2400 - 1200 v€
#11 G2 (Ponybreeders' Cup Marathon prep) 10f D, 5-15yo R3 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
#12 G2 (Ponybreeders' Cup Gold Tiara prep) 8f D, 4-15yo R3 F&M || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
#13 G2 (Ponybreeders' Cup Gold Crown prep) 8f D, 4-15yo R3 C&G || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
#14 G1 (Ponybreeders' Cup Turf Special prep) 6f T, 4-15yo R3 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
#15 G1 Nips Emerald Challenge (Ponybreeders' Cup Sprint prep) 2f D, 4-15yo R3 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
#16 G1 Bejeweled Anf's Toddlers & Tiaras (Ponybreeders' Cup Juvenile Star prep) 6f D, 4yo R3 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€

Tulokset

#1 maiden 3f D, 4-15yo F&M || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
1. 4v conn-t Midnight Mulberry - om. Nerita
2. 5v conn-t Confused - om. miivi
3. 5v conn-t Edna Fíona - om. Anarchy
4. 8v wb-t Anfarwol Taronn - om. sandi
Tulokset: 1-2-4-3

#2 maiden 3f D, 4-15yo C&G || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
1. 5v rp-o Anatomical Human - om. miivi
2. 8v wb-o Anfarwol Pafyr - om. sandi
3. 8v wb-o Anfarwol Trenydd - om. sandi
4. 5v lew-o Clausholms Wirrrn - om. Anarchy
Tulokset: 4-1-2-3

#3 maiden 4f D, 4-15yo F&M || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
1. 8v wb-t Anfarwol Llanna - om. sandi
2. 8v wb-t Anfarwol Tricia - om. sandi
3. 7v conn-t Ermintrude Anf - om. Nerita
Tulokset: 2-3-1

Hyl. (voittanut jo tällä tasolla):
5v wb-t Lyneth - om. miivi

#4 maiden 4f D, 4-15yo C&G || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
1. 8v wb-o Anfarwol Rogga - om. sandi
2. 5v conn-o Baldrick Ó Cuana - om. Anarchy
3. 7v wb-o Anfarwol Addun - om. sandi
4. 5v wb-o Gwalchmai - om. miivi
Tulokset: 1-2-4-3

#5 maiden 5f D, 4-15yo F&M || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
1. 8v wb-t Anfarwol Rhonue - om. sandi
2. 8v wb-t Anfarwol Caerlen - om. sandi
3. 7v wb-t Anfarwol Llawas - om. sandi
Tulokset: 2-3-1

#6 maiden 5f D, 4-15yo C&G || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
1. 7v wb-o Anfarwol Purcer - om. sandi
2. 7v wb-o Anfarwol Padda - om. sandi
3. 7v wb-o Anfarwol Arwon - om. sandi
Tulokset: 2-1-3

#7 allowance 6f D, 4-15yo F&M || 4000 - 2400 - 1600 - 800 v€
4v conn-tamma Belle Ping - om. Dimma
4v conn-tamma Geneva Fainín - om. Anarchy
Peruttu!

#8 allowance 6f D, 4-15yo C&G || 4000 - 2400 - 1600 - 800 v€
4v conn-ori Barrfhionn KIN - om. Dimma
4v conn-ruuna Geralt Mac Gerailt - om. Anarchy
Peruttu!

Hyl. (voittanut jo tällä tasolla):
4v conn-o Harcher Mac Ćarthaigh - om. Anarchy

#9 G3 7f D, 4-15yo F&M || 6000 - 3600 - 2400 - 1200 v€
1. 4v conn-t Titilayo - om. Nerita
2. 8v wb-t Anfarwol Maggi - om. sandi
3. 5v conn-t Aislinn Báirbre - om. Anarchy
4. 4v conn-t Merletta - om. Nerita
5. 4v wb-t Mairwen - om. miivi
Tulokset: 2-5-1-3-4

#10 G3 7f D, 4-15yo C&G || 6000 - 3600 - 2400 - 1200 v€
1. 4v conn-o Macaroon Swoon - om. Nerita
2. 5v wb-o Yn Aes At - om. miivi
3. 4v wb-o Ffug Peredur - om. miivi
4. 8v wb-o Anfarwol Dackon - om. sandi
5. 4v conn-o Wardford Vermilion - om. Nerita
6. 4v wb-o Huarwar - om. miivi
7. 5v lew-o Clausholms Hedwig - om. Anarchy
Tulokset: 2-5-7-1-4-6-3

#11 G2 (Ponybreeders' Cup Marathon prep) 10f D, 5-15yo R3 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
1. 5v conn-o Elite Ping - om. Dimma
2. 11v wb-o Anfarwol Garod - om. sandi
3. 10v wb-t Anfarwol Carla - om. sandi
4. 8v conn-o Nips Grand Royal - om. Odeya
Tulokset: 3-1-2-4

#12 G2 (Ponybreeders' Cup Gold Tiara prep) 8f D, 4-15yo R3 F&M || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
1. 4v conn-t Favorite Flannel - om. Nerita
2. 13v wpb-t Elizabeth Dahlia AD - om. Dimma
3. 11v wb-t Anfarwol Valyria - om. Odeya
4. 9v wb-t Anfarwol Arwan - om. sandi
5. 10v wb-t Anfarwol Folie - om. Odeya
6. 11v wb-t Mitrim - om. Anarchy
Tulokset: 1-4-5-2-3-6

#13 G2 (Ponybreeders' Cup Gold Crown prep) 8f D, 4-15yo R3 C&G || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
1. 4v conn-o Ice Breaker - om. Nerita
2. 10v wb-o Anfarwol Grisson - om. sandi
3. 5v conn-o Frayed Ping - om. Odeya
4. 4v conn-o Blank Canvas - om. Nerita
5. 4v conn-o Blueberry Blackout - om. Nerita
Tulokset: 3-5-2-4-1

#14 G1 (Ponybreeders' Cup Turf Special prep) 6f T, 4-15yo R3 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
1. 10v wb-o Anfarwol Dilwyn - om. Emma
2. 12v wb-t Anfarwol Glenna - om. sandi
3. 6v conn-o Elysian Bly - om. Odeya
4. 15v wel-t Carbon Anf - om. Dimma
Tulokset: 3-4-2-1

#15 G1 Nips Emerald Challenge (Ponybreeders' Cup Sprint prep) 2f D, 4-15yo R3 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
1. 10v wb-o Anfarwol Glendower - om. Emma
2. 4v wb-t Gwennalarch - om. miivi
3. 6v conn-t Whitworth Elva - om. Odeya
4. 5v conn-t Power Puff Girl KIN - om. Dimma
5. 12v wb-t Anfarwol Padme - om. sandi
6. 5v conn-t A.D. Fortunate Heart - om. Anarchy
7. 8v wb-o Inuysybel - om. Anarchy
Tulokset: 3-2-1-6-5-4-7

#16 G1 Bejeweled Anf's Toddlers & Tiaras (Ponybreeders' Cup Juvenile Star prep) 6f D, 4yo R3 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
1. 4v conn-o Bewildered Ping - om. Odeya
2. 4v wb-o Anfarwol Aregan - om. sandi
3. 4v wb-o Anfarwol Callod - om. sandi
4. 4v wb-o Gwalchmei - om. miivi
Tulokset: 4-3-1-2

© 2017-2019 sandi, ota yhteyttä kaikissa ongelmatilanteissa ja kysymyksissä
sähköpostilla, Keskustassa, LJ:n chatissa tai PLJ:n irc-kanavalla!