PLJ - laukkakilpailu

Aika 13.04.2019 / CAS 54 (syyskuu)
Ilmoittautuminen 12.04.2019 klo 21 mennessä
Järjestäjä Dimma / Kinborough Ponies
Laji sileä
Roturyhmä: 3

Ikärajat sileä rata: 3-15v (3v vain maiden), risuesteet: 4-15v (4v vain maiden)
- Enintään 1 lähtö / poni / kilpailu
- Enintään 2 ponia / lähtö / omistaja (25.9.2017 alkaen)
- Enintään 12 ponia / lähtö + 2 kisajärjestäjän ponia
Lähdössä oltava vähintään 3 ponia.

Lähdöt

#1 maiden 4f D, 3-15yo F&M || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
#2 maiden 4f D, 3-15yo C&G || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
#3 allowance 4f D, 4-15yo F&M || 4000 - 2400 - 1600 - 800 v€
#4 allowance 4f D, 4-15yo C&G || 4000 - 2400 - 1600 - 800 v€
#5 G3 4f D, 4-15yo F&M || 6000 - 3600 - 2400 - 1200 v€
#6 G3 4f D, 4-15yo C&G || 6000 - 3600 - 2400 - 1200 v€
#7 G2 4f D, 4-15yo F&M || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 v€
#8 G2 4f D, 4-15yo C&G || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 v€
#9 G2 (Ponybreeders' Cup Juvenile Star prep) 6f D, 4yo R3 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
#10 G2 (Ponybreeders' Cup Sprint prep) 2f D, 4-15yo R3 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
#11 G2 (Ponybreeders' Cup Marathon prep) 10f D, 5-15yo R3 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€

Tulokset

#1 maiden 4f D, 3-15yo F&M || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
1. 5v austrp-t Hoones Llanycefn - om. TuuliaT.
2. 5v austrp-t Homegirl Meriel - om. TuuliaT.
3. 4v conn-t Shera Ping - om. Anarchy
4. 3v wb-t Alien Morwenna - om. miivi
5. 4v wb-t Alien Gwyneira - om. miivi
6. 4v conn-t Hermine Ping - om. Anarchy
Tulokset: 6-1-5-2-3-4

#2 maiden 4f D, 3-15yo C&G || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
1. 3v conn-o Alien Roibreád - om. miivi
2. 9v rmp-o Briscoe - om. Anarchy
3. 5v conn-o Raggerty Ping - om. Anarchy
Tulokset: 1-3-2

#3 allowance 4f D, 4-15yo F&M || 4000 - 2400 - 1600 - 800 v€
4v rmp-tamma Llandyrnog - om. Dimma
4v ar-hafl-tamma Statement Cuffern - om. Dimma
Peruttu!

#4 allowance 4f D, 4-15yo C&G || 4000 - 2400 - 1600 - 800 v€
1. 5v austrp-o Fast Doubtful - om. TuuliaT.
2. 4v ar-hafl-o Conceptualize - om. Dimma
3. 9v austrp-o Dalphon - om. TuuliaT.
4. 4v conn-o Juice Coglot - om. Dimma
Tulokset: 4-1-3-2

#5 G3 4f D, 4-15yo F&M || 6000 - 3600 - 2400 - 1200 v€
9v austrp-tamma Raincheck - om. TuuliaT.
4v conn-tamma Abeauty Ping - om. Anarchy
Peruttu!

#6 G3 4f D, 4-15yo C&G || 6000 - 3600 - 2400 - 1200 v€
1. 9v conn-o Dundrum Tighe - om. Anarchy
2. 9v austrp-o Cephas - om. TuuliaT.
3. 9v austrp-o Barnebas - om. TuuliaT.
Tulokset: 1-3-2

#7 G2 4f D, 4-15yo F&M || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 v€
Peruttu!

#8 G2 4f D, 4-15yo C&G || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 v€
9v austrp-ori Abarron - om. TuuliaT.
Peruttu!

#9 G2 (Ponybreeders' Cup Juvenile Star prep) 6f D, 4yo R3 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
Peruttu!

#10 G2 (Ponybreeders' Cup Sprint prep) 2f D, 4-15yo R3 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
1. 7v ssp-o Dazzle Skywalker - om. Anarchy
2. 9v austrp-t Saloma - om. TuuliaT.
3. 5v wb-t Thoughtful - om. Milja H.
4. 7v wel-t Blayney - om. Anarchy
Tulokset: 2-3-4-1

#11 G2 (Ponybreeders' Cup Marathon prep) 10f D, 5-15yo R3 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
6v wb-ori Milem Iudhael - om. Milja H.
9v austrp-ori Blackwell Brisen - om. TuuliaT.
Peruttu!

© 2017-2021 sandi, ota yhteyttä kaikissa ongelmatilanteissa ja kysymyksissä sähköpostilla!