LJ - laukkakilpailu

Aika 27.04.2019 / CAS 54 (marraskuu)
Ilmoittautuminen 26.04.2019 klo 21 mennessä
Järjestäjä Dimma / Briarwood Stables
Laji sileä
Roturyhmä: 4

Ikärajat sileä rata: R1 2-8v, R2-5 3-8v, risuesteet: R1 3-10v, R3 4-10v
- Enintään 1 lähtö / hevonen / kilpailu
- Enintään 2 hevosta / lähtö / omistaja
- Enintään 15 hevosta / sileän radan lähtö, risuesteillä 18, joista 2 paikkaa varattu kilpailun järjestäjälle
Lähdössä oltava vähintään 3 hevosta. Maiden-, allowance- ja ungraded-tason lähdöissä käytetään tarvittaessa täytehevosia.

Lähdöt

#1 maiden 9f D, 3-8yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
#2 maiden 11f D, 4-8yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
#3 allowance 9f D, 3-8yo open || 18000 - 10800 - 7200 - 3600 - 1800 v€
#4 allowance 11f D, 4-8yo open || 18000 - 10800 - 7200 - 3600 - 1800 v€
#5 G3 9f D, 3-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
#6 G3 11f D, 4-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
#7 G2 9f D, 3-8yo open || 80000 - 48000 - 32000 - 16000 - 8000 v€
#8 G2 11f D, 4-8yo open || 80000 - 48000 - 32000 - 16000 - 8000 v€
#9 G1 St. Yard Shanila Stakes (Russian Cup Classic prep) 11f D, 4-8yo R4 open || 250000 - 150000 - 100000 - 50000 - 25000 v€
#10 G1 Gin Jacek Stakes (Russian Cup Turf prep) 14f T, 4-8yo R4 open || 355000 - 213000 - 142000 - 71000 - 35500 v€

Tulokset

#1 maiden 9f D, 3-8yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
1. 3v at-t Algina Parag - om. Anarchy
2. 4v at-t Demetra Parag - om. TuuliaT.
3. 4v at-t Avkha Parag - om. TuuliaT.
4. 3v don-o Skydance Otis - om. Dimma
5. 3v at-t Alitar AÇ - om. Casper
6. 3v don-t Kneht - om. Anarchy
Tulokset: 3-6-1-5-2-4

#2 maiden 11f D, 4-8yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
1. 4v don-t Manufacture Contiki - om. Dimma
2. 4v at-o Mishenka Cia - om. Anarchy
3. 4v don-o Long-term - om. Dimma
4. 5v at-t Lapinka Parag - om. TuuliaT.
Tulokset: 2-3-1-4

#3 allowance 9f D, 3-8yo open || 18000 - 10800 - 7200 - 3600 - 1800 v€
1. Täytehevonen
2. Täytehevonen
3. Täytehevonen
4. 3v at-o Pot Jamin - om. Dimma
Tulokset: 1-2-4-3

#4 allowance 11f D, 4-8yo open || 18000 - 10800 - 7200 - 3600 - 1800 v€
1. Täytehevonen
2. Täytehevonen
3. 6v tersk-t Vladislava - om. TuuliaT.
4. Täytehevonen
Tulokset: 3-1-2-4

#5 G3 9f D, 3-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
1. 3v at-t Bychan - om. Dimma
2. 3v don-t Dezertir - om. Anarchy
3. 8v tersk-o Serguei - om. TuuliaT.
4. 3v don-o Banalnyi - om. Anarchy
Tulokset: 4-1-3-2

#6 G3 11f D, 4-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
1. 5v at-o Chayka Martyn - om. TuuliaT.
2. 5v at-o Aykhant Parag - om. TuuliaT.
3. 5v at-o Rimko Parag - om. Anarchy
Tulokset: 2-1-3

#7 G2 9f D, 3-8yo open || 80000 - 48000 - 32000 - 16000 - 8000 v€
1. 8v at-o Michail - om. TuuliaT.
2. 7v turk-o Hadar - om. Dimma
3. 6v at-t Yana Chayka - om. TuuliaT.
4. 7v at-t Olya - om. Dimma
5. 3v don-t Bagrjanyi - om. Anarchy
6. 5v at-o Naichu Parag - om. Anarchy
Tulokset: 3-4-5-6-1-2

#8 G2 11f D, 4-8yo open || 80000 - 48000 - 32000 - 16000 - 8000 v€
1. 4v at-t Cekla Parag - om. Anarchy
2. 5v at-o Rozanov Parag - om. TuuliaT.
3. 8v at-o Moisey - om. Dimma
4. 7v don-t Nastya - om. Dimma
5. 6v at-o Chayka Symon - om. TuuliaT.
Tulokset: 1-2-4-5-3

#9 G1 St. Yard Shanila Stakes (Russian Cup Classic prep) 11f D, 4-8yo R4 open || 250000 - 150000 - 100000 - 50000 - 25000 v€
1. 8v turk-o Misha BW - om. Dimma
2. 4v at-t Okhana Parag - om. TuuliaT.
3. 4v at-o Omzar Parag - om. Dimma
4. 5v at-t Presta Inna - om. TuuliaT.
5. 5v at-t Bokeria Parag - om. Anarchy
Tulokset: 2-3-4-1-5

#10 G1 Gin Jacek Stakes (Russian Cup Turf prep) 14f T, 4-8yo R4 open || 355000 - 213000 - 142000 - 71000 - 35500 v€
1. 5v at-t Polina CT - om. Dimma
2. 5v at-o Levko Parag - om. Anarchy
3. 5v at-o Spir Parag - om. Anarchy
4. 6v at-t Natali Chayka - om. TuuliaT.
5. 6v at-t Albina Antonina - om. TuuliaT.
6. 6v at-o Radburn - om. sarqquu
Tulokset: 4-3-1-6-5-2

© 2017-2019 sandi, ota yhteyttä kaikissa ongelmatilanteissa ja kysymyksissä
sähköpostilla, Keskustassa, LJ:n chatissa tai PLJ:n irc-kanavalla!