LJ - laukkakilpailu

Aika 29.04.2019 / CAS 54 (marraskuu)
Ilmoittautuminen 28.04.2019 klo 21 mennessä
Järjestäjä Dimma / Briarwood Stables
Laji sileä
Roturyhmä: 4

Ikärajat sileä rata: R1 2-8v, R2-5 3-8v, risuesteet: R1 3-10v, R3 4-10v
- Enintään 1 lähtö / hevonen / kilpailu
- Enintään 2 hevosta / lähtö / omistaja
- Enintään 15 hevosta / sileän radan lähtö, risuesteillä 18, joista 2 paikkaa varattu kilpailun järjestäjälle
Lähdössä oltava vähintään 3 hevosta. Maiden-, allowance- ja ungraded-tason lähdöissä käytetään tarvittaessa täytehevosia.

Lähdöt

#1 maiden 9f T, 3-8yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
#2 maiden 11f T, 4-8yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
#3 allowance 9f T, 3-8yo open || 18000 - 10800 - 7200 - 3600 - 1800 v€
#4 allowance 11f T, 4-8yo open || 18000 - 10800 - 7200 - 3600 - 1800 v€
#5 G3 9f T, 3-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
#6 G3 11f T, 4-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
#7 G2 9f T, 3-8yo open || 80000 - 48000 - 32000 - 16000 - 8000 v€
#8 G2 11f T, 4-8yo open || 80000 - 48000 - 32000 - 16000 - 8000 v€
#9 G1 Syjahat Stakes (Russian Cup Turf prep) 13f T, 4-8yo R4 open || 300000 - 180000 - 120000 - 60000 - 30000 v€
#10 G1 Zephaniah KTN Stakes (Russian Cup Distance prep) 19.5f D, 4-8yo R4 open || 285000 - 171000 - 114000 - 57000 - 28500 v€

Tulokset

#1 maiden 9f T, 3-8yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
1. 3v at-t Pelgara Parag - om. Anarchy
2. 3v at-o Ameris AÇ - om. Casper
3. 3v don-t Kneht - om. Anarchy
Tulokset: 1-2-3

#2 maiden 11f T, 4-8yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
1. Täytehevonen
2. Täytehevonen
3. 4v at-o Isram Zig - om. Dimma
4. Täytehevonen
Tulokset: 1-3-2-4

#3 allowance 9f T, 3-8yo open || 18000 - 10800 - 7200 - 3600 - 1800 v€
1. Täytehevonen
2. Täytehevonen
3. Täytehevonen
4. 3v at-o Satisfaction - om. Dimma
5. 6v at-o Trecynon - om. TuuliaT.
Tulokset: 4-1-5-2-3

#4 allowance 11f T, 4-8yo open || 18000 - 10800 - 7200 - 3600 - 1800 v€
1. Täytehevonen
2. 5v don-t Vastly - om. Dimma
3. Täytehevonen
4. Täytehevonen
Tulokset: 1-3-2-4

#5 G3 9f T, 3-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
3v at-ori Ember - om. Dimma
Peruttu!

#6 G3 11f T, 4-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
4v at-tamma Bria - om. Dimma
Peruttu!

#7 G2 9f T, 3-8yo open || 80000 - 48000 - 32000 - 16000 - 8000 v€
1. 3v at-t Deylyona AÇ - om. Casper
2. 3v at-t Ratinka Parag - om. Anarchy
3. 5v at-t Kaminka Parag - om. Anarchy
4. 7v turk-t Lily - om. Dimma
5. 3v at-t Chalya Parag - om. TuuliaT.
Tulokset: 5-1-3-4-2

#8 G2 11f T, 4-8yo open || 80000 - 48000 - 32000 - 16000 - 8000 v€
7v don-ori Nikon - om. Dimma
4v at-ori Katsman Parag - om. Anarchy
Peruttu!

#9 G1 Syjahat Stakes (Russian Cup Turf prep) 13f T, 4-8yo R4 open || 300000 - 180000 - 120000 - 60000 - 30000 v€
1. 6v at-o Radburn - om. sarqquu
2. 6v at-t Volkova Taisiya - om. TuuliaT.
3. 5v at-o Spir Parag - om. Anarchy
4. 5v at-o Levko Parag - om. Anarchy
5. 5v at-t Polina CT - om. Dimma
6. 6v tersk-t Svieymey - om. TuuliaT.
Tulokset: 1-4-6-5-2-3

#10 G1 Zephaniah KTN Stakes (Russian Cup Distance prep) 19.5f D, 4-8yo R4 open || 285000 - 171000 - 114000 - 57000 - 28500 v€
1. 4v at-t Agafia Cia - om. Dimma
2. 4v at-o Ivanhoe Cia - om. Anarchy
3. 7v at-t Lyudmyla Chayka - om. TuuliaT.
4. 7v at-o Yapri S - om. TuuliaT.
Tulokset: 3-4-2-1

© 2017-2019 sandi, ota yhteyttä kaikissa ongelmatilanteissa ja kysymyksissä
sähköpostilla, Keskustassa, LJ:n chatissa tai PLJ:n irc-kanavalla!