LJ - laukkakilpailu

Aika 26.04.2019 / CAS 54 (marraskuu)
Ilmoittautuminen 25.04.2019 klo 21 mennessä
Järjestäjä Dimma / Briarwood Stables
Laji sileä
Roturyhmä: 3

Ikärajat sileä rata: R1 2-8v, R2-5 3-8v, risuesteet: R1 3-10v, R3 4-10v
- Enintään 1 lähtö / hevonen / kilpailu
- Enintään 2 hevosta / lähtö / omistaja
- Enintään 15 hevosta / sileän radan lähtö, risuesteillä 18, joista 2 paikkaa varattu kilpailun järjestäjälle
Lähdössä oltava vähintään 3 hevosta. Maiden-, allowance- ja ungraded-tason lähdöissä käytetään tarvittaessa täytehevosia.

Lähdöt

#1 maiden 9f D, 3-8yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
#2 maiden 11f D, 4-8yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
#3 allowance 9f D, 3-8yo open || 18000 - 10800 - 7200 - 3600 - 1800 v€
#4 allowance 11f D, 4-8yo open || 18000 - 10800 - 7200 - 3600 - 1800 v€
#5 G3 9f D, 3-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
#6 G3 11f D, 4-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
#7 G2 9f D, 3-8yo open || 80000 - 48000 - 32000 - 16000 - 8000 v€
#8 G2 11f D, 4-8yo open || 80000 - 48000 - 32000 - 16000 - 8000 v€
#9 G1 Euphrosyne Stakes (Pratap Cup Juvenile prep) 9f D, 3yo R3 open || 170000 - 102000 - 68000 - 34000 - 17000 v€
#10 G1 Pratap Colubus Cup (Pratap Cup Mares prep) 9.5f D, 4-8yo R3 F&M || 300000 - 180000 - 120000 - 60000 - 30000 v€
#11 G1 Sansibar S Stakes (Pratap Cup Turf prep) 11f T, 4-8yo R3 open || 220000 - 132000 - 88000 - 44000 - 22000 v€

Tulokset

#1 maiden 9f D, 3-8yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
1. 3v ish-t Aibhilin PRG - om. Anarchy
2. 4v rbsh-o Yengelyan PRG - om. Dimma
3. 3v rbsh-o Granat PRG - om. Anarchy
Tulokset: 2-3-1

#2 maiden 11f D, 4-8yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
1. 4v ish-o Crannagh PRG - om. Anarchy
2. 4v rbsh-o Saveliy BW - om. Dimma
3. 4v x-o Houghton PRG - om. Anarchy
Tulokset: 1-2-3

#3 allowance 9f D, 3-8yo open || 18000 - 10800 - 7200 - 3600 - 1800 v€
1. 4v ish-t Oeumles Tonteg - om. Dimma
2. Täytehevonen
3. Täytehevonen
4. 5v rbsh-t Brass Gavyn - om. Dimma
5. Täytehevonen
Tulokset: 2-1-3-5-4

#4 allowance 11f D, 4-8yo open || 18000 - 10800 - 7200 - 3600 - 1800 v€
1. 4v ish-o Fan - om. Dimma
2. Täytehevonen
3. 4v ish-t Danley - om. Dimma
4. Täytehevonen
5. Täytehevonen
Tulokset: 2-4-5-1-3

#5 G3 9f D, 3-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
1. 5v budj-o Vivace Lean - om. Dimma
2. 6v ish-o Keagan of Paragon - om. Anarchy
3. 3v budj-o Jüri - om. Anarchy
Tulokset: 1-2-3

#6 G3 11f D, 4-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
8v x-ori Warrane - om. Anarchy
Peruttu!

#7 G2 9f D, 3-8yo open || 80000 - 48000 - 32000 - 16000 - 8000 v€
1. 3v x-o Bachmar PRG - om. Anarchy
2. 3v x-t Maghera PRG - om. Anarchy
3. 8v ish-o Cahir - om. Dimma
4. 8v rbsh-o Innokenti - om. Dimma
Tulokset: 3-4-2-1

#8 G2 11f D, 4-8yo open || 80000 - 48000 - 32000 - 16000 - 8000 v€
1. 8v x-t Charlotta X - om. Dimma
2. 4v rbsh-t Theta PRG - om. Anarchy
3. 5v rbsh-o Neshent PRG - om. Anarchy
4. 8v x-o Fast Enough - om. Dimma
Tulokset: 2-1-3-4

#9 G1 Euphrosyne Stakes (Pratap Cup Juvenile prep) 9f D, 3yo R3 open || 170000 - 102000 - 68000 - 34000 - 17000 v€
1. 3v rbsh-o Strokal PRG - om. Anarchy
2. 3v ish-o Jarling PRG - om. Anarchy
3. 3v x-o Abomination BW - om. Dimma
Tulokset: 1-3-2

#10 G1 Pratap Colubus Cup (Pratap Cup Mares prep) 9.5f D, 4-8yo R3 F&M || 300000 - 180000 - 120000 - 60000 - 30000 v€
1. 8v rbsh-t Lyudmyla CT - om. TuuliaT.
2. 5v rbsh-t Azura - om. TuuliaT.
3. 5v x-t Nyami PRG - om. Anarchy
4. 8v sf-t Claudette BW - om. Dimma
5. 5v x-t Blanch CT - om. Anarchy
Tulokset: 2-3-1-4-5

#11 G1 Sansibar S Stakes (Pratap Cup Turf prep) 11f T, 4-8yo R3 open || 220000 - 132000 - 88000 - 44000 - 22000 v€
1. 6v rbsh-o Sanquin - om. TuuliaT.
2. 4v x-o Ecrates PRG - om. Anarchy
3. 8v x-o Volante PRG - om. Dimma
4. 8v x-o Toussnint - om. Anarchy
5. 8v budj-o Feliks BW - om. Dimma
6. 6v rbsh-t Semika PRG - om. TuuliaT.
Tulokset: 5-4-1-3-2-6

© 2017-2020 sandi, ota yhteyttä kaikissa ongelmatilanteissa ja kysymyksissä
sähköpostilla, Keskustassa, LJ:n chatissa tai PLJ:n irc-kanavalla!