LJ - laukkakilpailu

Aika 02.05.2019 / CAS 54 (joulukuu)
Ilmoittautuminen 01.05.2019 klo 21 mennessä
Järjestäjä Dimma / Briarwood Stables
Laji sileä
Roturyhmä: 1

Ikärajat sileä rata: R1 2-8v, R2-5 3-8v, risuesteet: R1 3-10v, R3 4-10v
- Enintään 1 lähtö / hevonen / kilpailu
- Enintään 2 hevosta / lähtö / omistaja
- Enintään 15 hevosta / sileän radan lähtö, risuesteillä 18, joista 2 paikkaa varattu kilpailun järjestäjälle
Lähdössä oltava vähintään 3 hevosta. Maiden-, allowance- ja ungraded-tason lähdöissä käytetään tarvittaessa täytehevosia.

Lähdöt

#1 maiden 7f T, 2-8yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
#2 maiden 9f T, 2-8yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
#3 allowance 7f T, 2-8yo open || 18000 - 10800 - 7200 - 3600 - 1800 v€
#4 allowance 9f T, 2-8yo open || 18000 - 10800 - 7200 - 3600 - 1800 v€
#5 G3 7f T, 2-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
#6 G3 9f T, 2-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
#7 G2 7f T, 2-8yo open || 80000 - 48000 - 32000 - 16000 - 8000 v€
#8 G2 9f T, 2-8yo open || 80000 - 48000 - 32000 - 16000 - 8000 v€
#9 G1 Yellow Ribbon Stakes (Breeders' Cup Filly & Mare Turf prep) 10f T, 3-8yo R1 F&M || 252000 - 151200 - 100800 - 50400 - 25200 v€
#10 G1 Joe Hirsch Turf Classic (Breeders' Cup Turf prep) 12f T, 3-8yo R1 open || 380000 - 228000 - 152000 - 76000 - 38000 v€
#11 G1 Sasnak Serrana Stakes (Breeders' Cup Juvenile Fillies prep) 7f D, 2yo R1 F&M || 165000 - 99000 - 66000 - 33000 - 16500 v€
#12 G1 RMS' Proud Sound Stakes (Breeders' Cup Juvenile prep) 8f D, 2yo R1 C&G || 180000 - 108000 - 72000 - 36000 - 18000 v€
#13 G1 La Canada Stakes (Breeders' Cup Ladies' Classic prep) 9f D, 4yo R1 F&M || 126000 - 75600 - 50400 - 25200 - 12600 v€

Tulokset

#1 maiden 7f T, 2-8yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
1. 3v xx-t Lullaby For A Sadist xx - om. Veera R.
2. 3v xx-t Impossible Arizona - om. ScrewDriver
3. 3v xx-t Würzburger Trap xx - om. Anarchy
Tulokset: 2-3-1

#2 maiden 9f T, 2-8yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
1. 3v xx-o Impossible Agent 007 - om. ScrewDriver
2. 3v xx-o Twisted Transistor xx - om. Veera R.
3. 3v xx-t Ouégoa AX - om. Anarchy
4. 2v xx-t Via Cards BW - om. Dimma
Tulokset: 1-2-3-4

#3 allowance 7f T, 2-8yo open || 18000 - 10800 - 7200 - 3600 - 1800 v€
1. Täytehevonen
2. 3v xx-t Belzebub xx - om. Veera R.
3. Täytehevonen
4. Täytehevonen
Tulokset: 1-2-3-4

#4 allowance 9f T, 2-8yo open || 18000 - 10800 - 7200 - 3600 - 1800 v€
1. Täytehevonen
2. Täytehevonen
3. 3v xx-t Debonaire xx - om. Veera R.
4. Täytehevonen
5. 3v xx-t Neena - om. Dimma
Tulokset: 3-1-5-2-4

#5 G3 7f T, 2-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
1. 4v xx-o Grievous xx - om. Veera R.
2. 2v xx-t Passiflora MRC - om. TuuliaT.
3. 2v xx-t Emont - om. Dimma
4. 7v xx-o Ocean Bite - om. TuuliaT.
Tulokset: 4-1-2-3

#6 G3 9f T, 2-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
1. 2v xx-o Fake News UFO - om. miivi
2. 3v xx-o Don't Quit - om. Dimma
3. 3v xx-t Algorithm of Duck xx - om. Anarchy
4. 6v xx-t Dixieland Jazz CTB - om. TuuliaT.
5. 4v xx-t Secura xx - om. Veera R.
Tulokset: 4-5-2-1-3

#7 G2 7f T, 2-8yo open || 80000 - 48000 - 32000 - 16000 - 8000 v€
1. 5v xx-t YO Aureolin xx - om. Veera R.
2. 2v xx-o Siesta Solution BW - om. Dimma
3. 4v xx-t Danceallnight CTB - om. TuuliaT.
4. 4v xx-o Metztli Cia - om. TuuliaT.
Tulokset: 4-3-1-2

#8 G2 9f T, 2-8yo open || 80000 - 48000 - 32000 - 16000 - 8000 v€
1. 5v xx-o Rockwell PRG - om. TuuliaT.
2. 3v xx-o Monsoon MRC - om. TuuliaT.
3. 7v xx-t Shot to the Heart - om. ScrewDriver
4. 5v xx-t Viceregal xx - om. Veera R.
5. 6v xx-t Power Nap - om. Dimma
6. 5v xx-o Dazy Eye PRG - om. Jinx
Tulokset: 1-2-6-5-4-3

#9 G1 Yellow Ribbon Stakes (Breeders' Cup Filly & Mare Turf prep) 10f T, 3-8yo R1 F&M || 252000 - 151200 - 100800 - 50400 - 25200 v€
1. 5v xx-t Shiva CTB - om. TuuliaT.
2. 5v xx-t Qaboo xx - om. Veera R.
3. 8v xx-t Perfection Mode - om. TuuliaT.
4. 4v xx-t Theme Song - om. neon
5. 5v xx-t Impossible Love - om. ScrewDriver
6. 5v xx-t Nevada Opal - om. Dimma
Tulokset: 4-1-6-2-3-5

#10 G1 Joe Hirsch Turf Classic (Breeders' Cup Turf prep) 12f T, 3-8yo R1 open || 380000 - 228000 - 152000 - 76000 - 38000 v€
1. 5v xx-t YO Venturella xx - om. Veera R.
2. 3v xx-o Frequent Line BW - om. Dimma
3. 3v xx-o Snitcher PRG - om. neon
4. 3v xx-t Impossible Hermionie - om. ScrewDriver
Tulokset: 3-2-4-1

#11 G1 Sasnak Serrana Stakes (Breeders' Cup Juvenile Fillies prep) 7f D, 2yo R1 F&M || 165000 - 99000 - 66000 - 33000 - 16500 v€
1. 2v xx-t Flyby AX - om. Anarchy
2. 2v xx-t Base Pow BW - om. Dimma
3. 2v xx-t Point Blank - om. neon
Tulokset: 3-2-1

#12 G1 RMS' Proud Sound Stakes (Breeders' Cup Juvenile prep) 8f D, 2yo R1 C&G || 180000 - 108000 - 72000 - 36000 - 18000 v€
2v xx-ori Loving Hell BW - om. Dimma
Peruttu!

#13 G1 La Canada Stakes (Breeders' Cup Ladies' Classic prep) 9f D, 4yo R1 F&M || 126000 - 75600 - 50400 - 25200 - 12600 v€
1. 4v xx-t Impossible Feta - om. ScrewDriver
2. 4v xx-t Promise Me BW - om. Dimma
3. 4v xx-t Vesuvia - om. neon
Tulokset: 3-1-2

© 2017-2019 sandi, ota yhteyttä kaikissa ongelmatilanteissa ja kysymyksissä
sähköpostilla, Keskustassa, LJ:n chatissa tai PLJ:n irc-kanavalla!