LJ - laukkakilpailu

Aika 21.04.2019 / CAS 54 (lokakuu)
Ilmoittautuminen 20.04.2019 klo 21 mennessä
Järjestäjä Dimma / Briarwood Stables
Laji sileä
Roturyhmä: 1

Ikärajat sileä rata: R1 2-8v, R2-5 3-8v, risuesteet: R1 3-10v, R3 4-10v
- Enintään 1 lähtö / hevonen / kilpailu
- Enintään 2 hevosta / lähtö / omistaja
- Enintään 15 hevosta / sileän radan lähtö, risuesteillä 18, joista 2 paikkaa varattu kilpailun järjestäjälle
Lähdössä oltava vähintään 3 hevosta. Maiden-, allowance- ja ungraded-tason lähdöissä käytetään tarvittaessa täytehevosia.

Lähdöt

#1 maiden 14f D, 3-8yo F&M || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
#2 maiden 14f D, 3-8yo C&G || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
#3 allowance 14f D, 3-8yo F&M || 18000 - 10800 - 7200 - 3600 - 1800 v€
#4 allowance 14f D, 3-8yo C&G || 18000 - 10800 - 7200 - 3600 - 1800 v€
#5 G3 14f D, 3-8yo F&M || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
#6 G3 14f D, 3-8yo C&G || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
#7 G2 14f D, 3-8yo F&M || 80000 - 48000 - 32000 - 16000 - 8000 v€
#8 G2 14f D, 3-8yo C&G || 80000 - 48000 - 32000 - 16000 - 8000 v€
#9 G2 Win Scream SKY Stakes (Breeders' Cup Marathon prep) 13.5f D, 3-8yo R1 open || 125000 - 75000 - 50000 - 25000 - 12500 v€
#10 G2 Voicemail Handicap (Breeders' Cup Turf Sprint prep) 6f T, 3-8yo R1 open || 120000 - 72000 - 48000 - 24000 - 12000 v€
#11 G1 Charlie Brown SNAK Mile (Breeders' Cup Dirt Mile prep) 8f D, 3-8yo R1 open || 200000 - 120000 - 80000 - 40000 - 20000 v€
#12 G1 Cuba Blue VFU Oaks (Breeders' Cup Filly & Mare Sprint prep) 7f D, 3-8yo R1 F&M || 200000 - 120000 - 80000 - 40000 - 20000 v€
#13 G1 Delicious Victory SNAK Stakes (Breeders' Cup Ladies' Classic prep) 9f D, 3-8yo R1 F&M || 300000 - 180000 - 120000 - 60000 - 30000 v€

Tulokset

#1 maiden 14f D, 3-8yo F&M || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
1. Täytehevonen
2. 3v xx-t Nomad Fox AX - om. Anarchy
3. 3v xx-t La Isla Bonita xx - om. Anarchy
4. Täytehevonen
5. Täytehevonen
Tulokset: 2-3-1-4-5

#2 maiden 14f D, 3-8yo C&G || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
Peruttu!

#3 allowance 14f D, 3-8yo F&M || 18000 - 10800 - 7200 - 3600 - 1800 v€
Peruttu!

#4 allowance 14f D, 3-8yo C&G || 18000 - 10800 - 7200 - 3600 - 1800 v€
1. Täytehevonen
2. Täytehevonen
3. Täytehevonen
4. 4v xx-o Immortal One AX - om. Anarchy
Tulokset: 4-1-2-3

#5 G3 14f D, 3-8yo F&M || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
1. 3v xx-t Reaper of Paragon - om. Milja H.
2. 3v xx-t Cheapstake AX - om. Anarchy
3. 3v xx-t Annoil Elated - om. Dimma
Tulokset: 1-2-3

#6 G3 14f D, 3-8yo C&G || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
3v xx-ori Pontygwaith Hetern - om. Dimma
Peruttu!

#7 G2 14f D, 3-8yo F&M || 80000 - 48000 - 32000 - 16000 - 8000 v€
4v xx-tamma Don't Stop BW - om. Dimma
Peruttu!

#8 G2 14f D, 3-8yo C&G || 80000 - 48000 - 32000 - 16000 - 8000 v€
Peruttu!

#9 G2 Win Scream SKY Stakes (Breeders' Cup Marathon prep) 13.5f D, 3-8yo R1 open || 125000 - 75000 - 50000 - 25000 - 12500 v€
1. 5v xx-o The Explorer PRG - om. Milja H.
2. 5v xx-o Harland CT - om. TuuliaT.
3. 8v xx-t Bahama - om. Milja H.
4. 3v xx-o Mercenary PRG - om. Dimma
5. 6v xx-t Monsterzilla MRC - om. TuuliaT.
Tulokset: 4-1-5-3-2

#10 G2 Voicemail Handicap (Breeders' Cup Turf Sprint prep) 6f T, 3-8yo R1 open || 120000 - 72000 - 48000 - 24000 - 12000 v€
1. 3v xx-t Albina AX - om. Anarchy
2. 6v xx-o Gawaro Soto - om. Milja H.
3. 3v xx-o Only Way Out - om. Dimma
4. 7v xx-o Soulsnatcher - om. TuuliaT.
5. 4v xx-t Foreplay PRG - om. Milja H.
6. 8v xx-o Crown Point - om. TuuliaT.
Tulokset: 1-3-6-2-5-4

#11 G1 Charlie Brown SNAK Mile (Breeders' Cup Dirt Mile prep) 8f D, 3-8yo R1 open || 200000 - 120000 - 80000 - 40000 - 20000 v€
1. 4v xx-o Gawaro Dalesman - om. Milja H.
2. 5v xx-o Celebrimbor MRC - om. TuuliaT.
3. 5v xx-o Shadecraft PRG - om. TuuliaT.
4. 3v xx-t Ice Water BW - om. Dimma
Tulokset: 1-4-2-3

#12 G1 Cuba Blue VFU Oaks (Breeders' Cup Filly & Mare Sprint prep) 7f D, 3-8yo R1 F&M || 200000 - 120000 - 80000 - 40000 - 20000 v€
1. 7v xx-t Shesabeast - om. Milja H.
2. 3v xx-t Dauntless PRG - om. Dimma
3. 3v xx-t Gawaro Tinted - om. Milja H.
Tulokset: 2-1-3

#13 G1 Delicious Victory SNAK Stakes (Breeders' Cup Ladies' Classic prep) 9f D, 3-8yo R1 F&M || 300000 - 180000 - 120000 - 60000 - 30000 v€
1. 3v xx-t Flaming Randomness BW - om. Dimma
2. 3v xx-t Joyling BW - om. Dimma
3. 8v xx-t Captain Phasma - om. Milja H.
Tulokset: 2-3-1

© 2017-2019 sandi, ota yhteyttä kaikissa ongelmatilanteissa ja kysymyksissä
sähköpostilla, Keskustassa, LJ:n chatissa tai PLJ:n irc-kanavalla!