LJ - laukkakilpailu

Aika 17.09.2017 / CAS 47 (marraskuu)
Ilmoittautuminen 16.09.2017 klo 21 mennessä
Järjestäjä Dimma / Briarwood Stables
Laji sileä
Roturyhmä: 4

Ikärajat sileä rata: R1 2-8v, R2-5 3-8v, risuesteet: R1 3-10v, R3 4-10v
- Enintään 1 lähtö / hevonen / kilpailu
- Enintään 2 hevosta / lähtö / omistaja
- Enintään 15 hevosta / sileän radan lähtö, risuesteillä 18, joista 2 paikkaa varattu kilpailun järjestäjälle
Lähdössä oltava vähintään 3 hevosta. Maiden-, allowance- ja ungraded-tason lähdöissä käytetään tarvittaessa täytehevosia.

Lähdöt

#1 maiden 13f D, 4-8yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
#2 allowance 13f D, 4-8yo open || 18000 - 10800 - 7200 - 3600 - 1800 v€
#3 G3 13f D, 4-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
#4 G2 13f D, 4-8yo open || 80000 - 48000 - 32000 - 16000 - 8000 v€
#5 G1 Moscow Stakes (Russian Cup Classic prep) 12f D, 4-8yo R4 open || 390000 - 234000 - 156000 - 78000 - 39000 v€
#6 G1 Ganymede BHE Stakes (Russian Cup Distance prep) 20f D, 4-8yo R4 open || 325000 - 195000 - 130000 - 65000 - 32500 v€
#7 G1 Gin Jacek Stakes (Russian Cup Turf prep) 14f T, 4-8yo R4 open || 355000 - 213000 - 142000 - 71000 - 35500 v€

Tulokset

#1 maiden 13f D, 4-8yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
1. 4v at-o Dorofei Evgeny - om. sandi
2. 4v turk-t Stanislava - om. Dimma
3. 4v at-t Belgin IY - om. Taija
Tulokset: 2-1-3

#2 allowance 13f D, 4-8yo open || 18000 - 10800 - 7200 - 3600 - 1800 v€
1. 4v at-o Kivanc IY - om. Taija
2. 4v at-t Serafima Selena - om. Dimma
3. 4v at-o Lagunov Radomir - om. sandi
Tulokset: 3-2-1

#3 G3 13f D, 4-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
1. 5v at-t Semiha IY - om. Taija
2. 4v don-o Funtik - om. Anarchy
3. 4v at-o Anemher - om. Reprobate
4. 4v at-o Semyon II - om. Dimma
5. 4v don-t Grafinya - om. Anarchy
Tulokset: 5-2-4-3-1

#4 G2 13f D, 4-8yo open || 80000 - 48000 - 32000 - 16000 - 8000 v€
1. 6v at-o Zekeriya IY - om. Taija
2. 4v at-o Viral S - om. sandi
3. 4v at-o Nazar Zelenko - om. Anarchy
Tulokset: 1-2-3

#5 G1 Moscow Stakes (Russian Cup Classic prep) 12f D, 4-8yo R4 open || 390000 - 234000 - 156000 - 78000 - 39000 v€
1. 5v at-t Milena IY - om. Dimma
2. 4v don-o Groznyi - om. Anarchy
3. 6v at-t Tulay IY - om. Taija
4. 7v at-o Kiril S - om. sandi
5. 4v at-o Chekvin - om. Odeya
Tulokset: 1-2-4-3-5

#6 G1 Ganymede BHE Stakes (Russian Cup Distance prep) 20f D, 4-8yo R4 open || 325000 - 195000 - 130000 - 65000 - 32500 v€
1. 7v at-o Diyamos S - om. sandi
2. 7v at-o Menes IY - om. Taija
3. 7v at-t Zoyenka - om. Odeya
4. 4v at-t Galina Gavriila - om. Dimma
5. 7v at-o Galkin - om. Odeya
Tulokset: 2-1-5-4-3

#7 G1 Gin Jacek Stakes (Russian Cup Turf prep) 14f T, 4-8yo R4 open || 355000 - 213000 - 142000 - 71000 - 35500 v€
1. 5v at-o Zaltsman - om. Odeya
2. 6v at-o Ignatius S - om. sandi
3. 7v at-o Herring Ynjamak - om. Taija
4. 6v at-t Taisia - om. Odeya
5. 5v tersk-o Rostislav BW - om. Dimma
Tulokset: 1-3-4-5-2

© 2017-2019 sandi, ota yhteyttä kaikissa ongelmatilanteissa ja kysymyksissä
sähköpostilla, Keskustassa, LJ:n chatissa tai PLJ:n irc-kanavalla!