LJ - laukkakilpailu

Aika 31.03.2019 / CAS 54 (heinäkuu)
Ilmoittautuminen 30.03.2019 klo 21 mennessä
Järjestäjä Dimma / Briarwood Stables
Laji sileä
Roturyhmä: 3

Ikärajat sileä rata: R1 2-8v, R2-5 3-8v, risuesteet: R1 3-10v, R3 4-10v
- Enintään 1 lähtö / hevonen / kilpailu
- Enintään 2 hevosta / lähtö / omistaja
- Enintään 15 hevosta / sileän radan lähtö, risuesteillä 18, joista 2 paikkaa varattu kilpailun järjestäjälle
Lähdössä oltava vähintään 3 hevosta. Maiden-, allowance- ja ungraded-tason lähdöissä käytetään tarvittaessa täytehevosia.

Lähdöt

#1 maiden 9f D, 3-8yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
#2 maiden 11f D, 4-8yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
#3 allowance 9f D, 3-8yo open || 18000 - 10800 - 7200 - 3600 - 1800 v€
#4 allowance 11f D, 4-8yo open || 18000 - 10800 - 7200 - 3600 - 1800 v€
#5 G3 9f D, 3-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
#6 G3 11f D, 4-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
#7 G2 9f D, 3-8yo open || 80000 - 48000 - 32000 - 16000 - 8000 v€
#8 G2 11f D, 4-8yo open || 80000 - 48000 - 32000 - 16000 - 8000 v€
#9 G2 Pink Breandain Handicap (Pratap Cup Turf prep) 10f T, 4-8yo R3 open || 100000 - 60000 - 40000 - 20000 - 10000 v€
#10 G1 La Rhyna Stakes (Pratap Cup Mares prep) 11f D, 4-8yo R3 F&M || 230000 - 138000 - 92000 - 46000 - 23000 v€
#11 G1 Pratap Rasmúka Cup (Pratap Cup Classic prep) 9.5f D, 4-8yo R3 open || 350000 - 210000 - 140000 - 70000 - 35000 v€

Tulokset

#1 maiden 9f D, 3-8yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
1. 3v ish-o Jarling PRG - om. Anarchy
2. 3v ish-t Orcha PRG - om. Dimma
3. 3v ish-t Catriona PRG - om. Anarchy
Tulokset: 1-2-3

#2 maiden 11f D, 4-8yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
1. 4v ish-t Ailis PRG - om. Dimma
2. 4v ish-t Elvia of Paragon - om. Anarchy
3. 5v budj-t Bessmertie - om. Anarchy
Tulokset: 1-3-2

#3 allowance 9f D, 3-8yo open || 18000 - 10800 - 7200 - 3600 - 1800 v€
1. 6v ish-o Keagan of Paragon - om. Anarchy
2. 4v ish-t Oeumles Tonteg - om. Dimma
3. 3v budj-o Jüri - om. Anarchy
4. 5v rbsh-t Brass Gavyn - om. Dimma
Tulokset: 3-1-2-4

#4 allowance 11f D, 4-8yo open || 18000 - 10800 - 7200 - 3600 - 1800 v€
1. 4v ish-o Graceful - om. Dimma
2. Täytehevonen
3. 4v ish-o Fan - om. Dimma
4. Täytehevonen
5. Täytehevonen
Tulokset: 2-4-5-1-3

#5 G3 9f D, 3-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
1. 4v budj-t Owens - om. Dimma
2. 6v ish-o Laorg of Paragon - om. Anarchy
3. 5v x-o Oswore Bumpy - om. Dimma
4. 4v budj-o Arslon - om. TuuliaT.
Tulokset: 3-4-2-1

#6 G3 11f D, 4-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
5v x-tamma Tank Pan - om. Dimma
8v x-ori Warrane - om. Anarchy
Peruttu!

#7 G2 9f D, 3-8yo open || 80000 - 48000 - 32000 - 16000 - 8000 v€
6v ish-ori Abbán Ailill - om. Dimma
3v rbsh-ori Strokal PRG - om. Anarchy
Peruttu!

#8 G2 11f D, 4-8yo open || 80000 - 48000 - 32000 - 16000 - 8000 v€
1. 5v rbsh-t Karina CT - om. TuuliaT.
2. 7v rbsh-o Isaak - om. Dimma
3. 5v rbsh-o Lyosha CT - om. Anarchy
4. 5v rbsh-o Neshent PRG - om. Anarchy
Tulokset: 3-2-1-4

#9 G2 Pink Breandain Handicap (Pratap Cup Turf prep) 10f T, 4-8yo R3 open || 100000 - 60000 - 40000 - 20000 - 10000 v€
1. 6v rbsh-o Taisiya BW - om. TuuliaT.
2. 4v rbsh-o Aminjon - om. TuuliaT.
3. 5v rbsh-t Zadoya PRG - om. Dimma
Tulokset: 3-2-1

#10 G1 La Rhyna Stakes (Pratap Cup Mares prep) 11f D, 4-8yo R3 F&M || 230000 - 138000 - 92000 - 46000 - 23000 v€
1. 6v rbsh-t Malis Mortis - om. TuuliaT.
2. 5v x-t Blanch CT - om. Anarchy
3. 7v rbsh-t Akilina IV - om. TuuliaT.
4. 5v budj-t Paraskevi - om. Anarchy
5. 6v x-t Oblivion BW - om. Dimma
Tulokset: 2-1-3-4-5

#11 G1 Pratap Rasmúka Cup (Pratap Cup Classic prep) 9.5f D, 4-8yo R3 open || 350000 - 210000 - 140000 - 70000 - 35000 v€
1. 8v rbsh-t Lena Larisa BW - om. Dimma
2. 6v ish-o Spork - om. miivi
3. 5v rbsh-t Azura - om. TuuliaT.
4. 5v rbsh-o Liquis - om. TuuliaT.
5. 8v sf-t Claudette BW - om. Dimma
6. 4v ish-o Fedora UFO - om. miivi
Tulokset: 4-1-3-2-5-6

© 2017-2021 sandi, ota yhteyttä kaikissa ongelmatilanteissa ja kysymyksissä sähköpostilla!