LJ - laukkakilpailu

Aika 17.09.2017 / CAS 47 (marraskuu)
Ilmoittautuminen 16.09.2017 klo 21 mennessä
Järjestäjä Elly / Elly's Farm
Laji sileä
Roturyhmä: 3

Ikärajat sileä rata: R1 2-8v, R2-5 3-8v, risuesteet: R1 3-10v, R3 4-10v
- Enintään 1 lähtö / hevonen / kilpailu
- Enintään 2 hevosta / lähtö / omistaja
- Enintään 15 hevosta / sileän radan lähtö, risuesteillä 18, joista 2 paikkaa varattu kilpailun järjestäjälle
Lähdössä oltava vähintään 3 hevosta. Maiden-, allowance- ja ungraded-tason lähdöissä käytetään tarvittaessa täytehevosia.

Lähdöt

#1 maiden 10f D, 3-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
#2 maiden 10f T, 3-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
#3 allowance 10f D, 3-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
#4 allowance 10f T, 3-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
#5 G3 10f D, 3-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
#6 G3 10f T, 3-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
#7 G2 10f D, 3-8yo open || 80000 - 48000 - 32000 - 16000 - 8000 v€
#8 G2 10f T, 3-8yo open || 80000 - 48000 - 32000 - 16000 - 8000 v€
#9 G1 Euphrosyne Stakes (Pratap Cup Juvenile prep) 9f D, 3yo R3 open || 170000 - 102000 - 68000 - 34000 - 17000 v€
#10 G1 Sansibar S Stakes (Pratap Cup Turf prep) 11f T, 4-8yo R3 open || 220000 - 132000 - 88000 - 44000 - 22000 v€
#11 G1 Pratap Colubus Cup (Pratap Cup Mares prep) 9.5f D, 4-8yo R3 F&M || 300000 - 180000 - 120000 - 60000 - 30000 v€
#12 G1 Pink Drame Noir Stakes (Pratap Cup Classic prep) 12f D, 4-8yo R3 open || 220000 - 132000 - 88000 - 44000 - 22000 v€

Tulokset

#1 maiden 10f D, 3-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
1. 4v sf-t Angélique - om. Elly
2. 3v rbsh-o Mechislav Maxim - om. Dimma
3. 4v rbsh-t Il'ya Praskoviya - om. Taija
4. 3v x-t True Meaning - om. Elly
5. 3v ish-t Síoraí Alessa - om. sandi
Tulokset: 3-1-2-4-5

#2 maiden 10f T, 3-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
1. 6v rbsh-o Il'ya Ben - om. Taija
2. 3v sf-t Ardoise - om. Anarchy
3. 3v ish-t Síoraí Caitriona - om. sandi
4. 7v x-o Snackbar S - om. Elly
5. 3v ish-t Bridget Bridie - om. Elly
Tulokset: 3-4-2-1-5

Hyl. (voittanut jo tällä tasolla):
3v sf-o Bernard Blaise - om. Dimma

#3 allowance 10f D, 3-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
1. 3v ish-t Aignéis - om. Elly
2. 4v rbsh-o Il'ya Stribog - om. Taija
3. 4v rbsh-t Il'ya Wasilisa - om. Taija
4. 3v sf-t Coquette - om. Anarchy
5. 3v x-t Elisa B - om. Reprobate
Tulokset: 5-1-2-4-3

#4 allowance 10f T, 3-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
1. Täytehevonen
2. Täytehevonen
3. 5v rbsh-o Il'ya Zhajkar - om. Taija
4. 4v budj-t Praskovya - om. Anarchy
5. Täytehevonen
Tulokset: 1-3-4-2-5

Hyl. (voittanut jo tällä tasolla):
4v sf-o Adélard - om. Dimma

#5 G3 10f D, 3-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
1. 4v budj-o Aleksandr Adam - om. Anarchy
2. 5v rbsh-t Aganak 'B - om. Taija
3. 3v sf-t Désirée Diane - om. Dimma
4. 6v rbsh-t Il'ya Celana - om. Taija
Tulokset: 1-2-3-4

#6 G3 10f T, 3-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
1. 3v sf-o Rififi - om. Anarchy
2. 4v rbsh-o Il'ya Lech - om. Taija
3. 7v rbsh-t Il'ya Ljubimyi - om. Taija
4. 3v ish-o Ailill Barrie - om. Dimma
Tulokset: 4-1-3-2

#7 G2 10f D, 3-8yo open || 80000 - 48000 - 32000 - 16000 - 8000 v€
1. 3v x-o Badhur PRG - om. Odeya
2. 3v ish-o Finnegan - om. Anarchy
3. 3v sf-o Cédric Corin - om. Dimma
4. 3v ish-t Breana - om. Anarchy
5. 7v x-t Mandarin S - om. Elly
6. 7v x-t Adamant S - om. Elly
7. 3v ish-o Síoraí Thormund - om. sandi
8. 7v rbsh-t Il'ya Malina - om. Taija
Tulokset: 7-2-6-5-1-3-8-4

#8 G2 10f T, 3-8yo open || 80000 - 48000 - 32000 - 16000 - 8000 v€
1. 7v rbsh-o Il'ya Mozzevelnik - om. Taija
2. 7v x-o Toreador S - om. Elly
3. 5v ish-t Myma - om. Odeya
4. 3v ish-o Sullivan - om. Anarchy
5. 3v ish-o Cnámh - om. sandi
6. 3v x-o Announced - om. Dimma
7. 4v rbsh-o Zaliman - om. Odeya
Tulokset: 1-6-4-5-2-7-3

#9 G1 Euphrosyne Stakes (Pratap Cup Juvenile prep) 9f D, 3yo R3 open || 170000 - 102000 - 68000 - 34000 - 17000 v€
1. 3v rbsh-o Dragoslav BW - om. Odeya
2. 3v ish-t Africa BW - om. Dimma
3. 3v ish-o Síoraí Feora - om. sandi
4. 3v ish-t Deirdre - om. Anarchy
Tulokset: 2-1-4-3

#10 G1 Sansibar S Stakes (Pratap Cup Turf prep) 11f T, 4-8yo R3 open || 220000 - 132000 - 88000 - 44000 - 22000 v€
1. 4v sf-t Chevrefeuille - om. Anarchy
2. 7v x-o Scorchio - om. Odeya
3. 5v rbsh-t Il'ya Xoana - om. Dimma
4. 8v ish-o Dragan - om. sandi
5. 7v x-t Farweaver - om. Odeya
6. 7v x-o Cormac S - om. Elly
7. 8v rbsh-t Il'ya Ladislava - om. Taija
8. 4v sf-o Chanceux - om. Anarchy
Tulokset: 5-7-3-1-4-6-2-8

#11 G1 Pratap Colubus Cup (Pratap Cup Mares prep) 9.5f D, 4-8yo R3 F&M || 300000 - 180000 - 120000 - 60000 - 30000 v€
1. 4v sf-t Libellule - om. Anarchy
2. 5v x-t Bayda Emira - om. ScrewDriver
3. 5v rbsh-t Il'ya Adrijana - om. Dimma
4. 4v x-t Nymphette - om. Odeya
5. 7v x-t Grayling S - om. Elly
6. 7v rbsh-t Roseana - om. Odeya
7. 7v rbsh-t Zorica - om. Taija
8. 8v ish-t Gleanna - om. sandi
Tulokset: 1-4-5-7-8-3-2-6

#12 G1 Pink Drame Noir Stakes (Pratap Cup Classic prep) 12f D, 4-8yo R3 open || 220000 - 132000 - 88000 - 44000 - 22000 v€
1. 7v rbsh-o Il'ya Bomba - om. Taija
2. 4v budj-t Polina Akulina - om. Anarchy
3. 5v x-t Black Bride - om. ScrewDriver
4. 8v ish-t Glenalla - om. sandi
5. 5v budj-o Homeral BW - om. Dimma
6. 6v rbsh-o Artemov - om. Odeya
Tulokset: 3-1-4-5-2-6

© 2017-2019 sandi, ota yhteyttä kaikissa ongelmatilanteissa ja kysymyksissä
sähköpostilla, Keskustassa, LJ:n chatissa tai PLJ:n irc-kanavalla!