PLJ - laukkakilpailu

Aika 23.01.2019 / CAS 53 (lokakuu)
Ilmoittautuminen 22.01.2019 klo 21 mennessä
Järjestäjä Dimma / Kinborough Ponies
Laji sileä
Roturyhmä: 3

Ikärajat sileä rata: 3-15v (3v vain maiden), risuesteet: 4-15v (4v vain maiden)
- Enintään 1 lähtö / poni / kilpailu
- Enintään 2 ponia / lähtö / omistaja (25.9.2017 alkaen)
- Enintään 12 ponia / lähtö + 2 kisajärjestäjän ponia
Lähdössä oltava vähintään 3 ponia.

Lähdöt

#1 maiden 4f D, 3-15yo F&M || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
#2 maiden 4f D, 3-15yo C&G || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
#3 allowance 4f D, 4-15yo F&M || 4000 - 2400 - 1600 - 800 v€
#4 allowance 4f D, 4-15yo C&G || 4000 - 2400 - 1600 - 800 v€
#5 G3 4f D, 4-15yo F&M || 6000 - 3600 - 2400 - 1200 v€
#6 G3 4f D, 4-15yo C&G || 6000 - 3600 - 2400 - 1200 v€
#7 G2 4f D, 4-15yo F&M || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 v€
#8 G2 4f D, 4-15yo C&G || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 v€
#9 G2 (Ponybreeders' Cup Juvenile Star prep) 6f D, 4yo R3 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
#10 G2 (Ponybreeders' Cup Sprint prep) 2f D, 4-15yo R3 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
#11 G2 (Ponybreeders' Cup Marathon prep) 10f D, 5-15yo R3 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
#12 G2 (Ponybreeders' Cup Turf Special prep) 6f T, 4-15yo R3 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
#13 G2 (Ponybreeders' Cup Gold Tiara prep) 8f D, 4-15yo R3 F&M || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
#14 G2 (Ponybreeders' Cup Gold Crown prep) 8f D, 4-15yo R3 C&G || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€

Tulokset

#1 maiden 4f D, 3-15yo F&M || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
8v wb-tamma Cynwyd Gwenno - om. Anarchy
8v wb-tamma Lynessa Saer - om. Anarchy
Peruttu!

#2 maiden 4f D, 3-15yo C&G || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
8v wb-ori Townhill Pelles - om. Anarchy
Peruttu!

#3 allowance 4f D, 4-15yo F&M || 4000 - 2400 - 1600 - 800 v€
1. 10v ar-hafl-t Maxine V - om. Anarchy
2. 4v conn-t Glanaman Cheeky - om. Suvi
3. 4v austrp-t Bric Rhoderick - om. Suvi
4. 8v austrp-t Raincheck - om. TuuliaT.
Tulokset: 4-1-3-2

#4 allowance 4f D, 4-15yo C&G || 4000 - 2400 - 1600 - 800 v€
1. 4v lew-o Teasle Manordeifi - om. Suvi
2. 8v austrp-o Cephas - om. TuuliaT.
3. 8v wb-o Winnifred Llannor - om. Anarchy
4. 8v austrp-o Barnebas - om. TuuliaT.
Tulokset: 3-4-2-1

#5 G3 4f D, 4-15yo F&M || 6000 - 3600 - 2400 - 1200 v€
Peruttu!

#6 G3 4f D, 4-15yo C&G || 6000 - 3600 - 2400 - 1200 v€
1. 8v austrp-o Abarron - om. TuuliaT.
2. 4v r-o Goetre - om. Suvi
3. 4v austrp-o Siawn Sintana - om. Suvi
Tulokset: 1-2-3

#7 G2 4f D, 4-15yo F&M || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 v€
Peruttu!

#8 G2 4f D, 4-15yo C&G || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 v€
Peruttu!

#9 G2 (Ponybreeders' Cup Juvenile Star prep) 6f D, 4yo R3 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
4v wb-tamma Thoughtful - om. Milja H.
Peruttu!

#10 G2 (Ponybreeders' Cup Sprint prep) 2f D, 4-15yo R3 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
1. 8v austrp-t Saloma - om. TuuliaT.
2. 5v conn-o Brandgaine Madox - om. sandi
3. 4v rp-t Mad at Heart - om. Anarchy
4. 11v wb-o Beynam - om. Milja H.
Tulokset: 1-2-3-4

#11 G2 (Ponybreeders' Cup Marathon prep) 10f D, 5-15yo R3 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
5v conn-ori Yaranto Cameo - om. sandi
7v wb-ori Oliver Marc - om. sandi
Peruttu!

#12 G2 (Ponybreeders' Cup Turf Special prep) 6f T, 4-15yo R3 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
1. 8v wb-t Geonor Dykins - om. sandi
2. 9v conn-o Aonghus - om. sandi
3. 11v wb-o Prys Abercych - om. Milja H.
Tulokset: 3-1-2

#13 G2 (Ponybreeders' Cup Gold Tiara prep) 8f D, 4-15yo R3 F&M || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
10v wb-tamma Anfarwol Necala - om. sandi
10v wb-tamma Gwenhwyfar - om. sandi
Peruttu!

#14 G2 (Ponybreeders' Cup Gold Crown prep) 8f D, 4-15yo R3 C&G || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
1. 10v wb-o Llanllwch Llywelyn - om. sandi
2. 5v wb-o Milem Iudhael - om. Milja H.
3. 10v wb-o Pryderi - om. sandi
Tulokset: 3-1-2

© 2017-2021 sandi, ota yhteyttä kaikissa ongelmatilanteissa ja kysymyksissä
sähköpostilla, Keskustassa, LJ:n chatissa tai PLJ:n irc-kanavalla!