LJ - laukkakilpailu

Aika 02.02.2019 / CAS 53 (marraskuu)
Ilmoittautuminen 01.02.2019 klo 21 mennessä
Järjestäjä Dimma / Briarwood Stables
Laji sileä
Roturyhmä: 4

Ikärajat sileä rata: R1 2-8v, R2-5 3-8v, risuesteet: R1 3-10v, R3 4-10v
- Enintään 1 lähtö / hevonen / kilpailu
- Enintään 2 hevosta / lähtö / omistaja
- Enintään 15 hevosta / sileän radan lähtö, risuesteillä 18, joista 2 paikkaa varattu kilpailun järjestäjälle
Lähdössä oltava vähintään 3 hevosta. Maiden-, allowance- ja ungraded-tason lähdöissä käytetään tarvittaessa täytehevosia.

Lähdöt

#1 maiden 14f D, 4-8yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
#2 maiden 17f D, 4-8yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
#3 allowance 14f D, 4-8yo open || 18000 - 10800 - 7200 - 3600 - 1800 v€
#4 allowance 17f D, 4-8yo open || 18000 - 10800 - 7200 - 3600 - 1800 v€
#5 G3 14f D, 4-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
#6 G3 17f D, 4-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
#7 G2 14f D, 4-8yo open || 80000 - 48000 - 32000 - 16000 - 8000 v€
#8 G2 17f D, 4-8yo open || 80000 - 48000 - 32000 - 16000 - 8000 v€
#9 G1 Zephaniah KTN Stakes (Russian Cup Distance prep) 19.5f D, 4-8yo R4 open || 285000 - 171000 - 114000 - 57000 - 28500 v€
#10 G1 Syjahat Stakes (Russian Cup Turf prep) 13f T, 4-8yo R4 open || 300000 - 180000 - 120000 - 60000 - 30000 v€

Tulokset

#1 maiden 14f D, 4-8yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
1. Täytehevonen
2. Täytehevonen
3. Täytehevonen
4. 6v at-o Vanya - om. Dimma
5. 6v turk-t Lova - om. Dimma
Tulokset: 1-5-4-2-3

#2 maiden 17f D, 4-8yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
1. Täytehevonen
2. Täytehevonen
3. 4v don-t Sanya BW - om. Dimma
4. Täytehevonen
Tulokset: 1-2-3-4

#3 allowance 14f D, 4-8yo open || 18000 - 10800 - 7200 - 3600 - 1800 v€
1. 5v at-t Volkova Ekaterina - om. TuuliaT.
2. 6v turk-o Hadil - om. Dimma
3. 6v tersk-t Yustina - om. Dimma
Tulokset: 2-3-1

#4 allowance 17f D, 4-8yo open || 18000 - 10800 - 7200 - 3600 - 1800 v€
1. 8v at-t Ayjan - om. Dimma
2. Täytehevonen
3. Täytehevonen
4. Täytehevonen
Tulokset: 2-1-3-4

#5 G3 14f D, 4-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
6v tersk-ori Platon - om. Dimma
4v at-ori Garim S - om. sandi
Peruttu!

#6 G3 17f D, 4-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
6v tersk-tamma Zoyalina - om. Dimma
Peruttu!

#7 G2 14f D, 4-8yo open || 80000 - 48000 - 32000 - 16000 - 8000 v€
5v at-tamma Minga Parag - om. TuuliaT.
6v at-ori Kior Parag - om. Dimma
Peruttu!

#8 G2 17f D, 4-8yo open || 80000 - 48000 - 32000 - 16000 - 8000 v€
6v turk-ori Stan - om. Dimma
Peruttu!

#9 G1 Zephaniah KTN Stakes (Russian Cup Distance prep) 19.5f D, 4-8yo R4 open || 285000 - 171000 - 114000 - 57000 - 28500 v€
1. 8v don-o Timur BW - om. sandi
2. 7v tersk-o Oriel - om. TuuliaT.
3. 7v at-t Ynga Parag - om. Dimma
4. 8v at-o Alaattin IY - om. sandi
5. 8v at-o Toygar - om. TuuliaT.
Tulokset: 2-3-5-4-1

#10 G1 Syjahat Stakes (Russian Cup Turf prep) 13f T, 4-8yo R4 open || 300000 - 180000 - 120000 - 60000 - 30000 v€
1. 6v at-t Valentyna Chayka - om. TuuliaT.
2. 8v at-o Revmir Parag - om. sandi
3. 5v at-t Presta Zinoviya - om. TuuliaT.
4. 8v at-o Valdo S - om. sandi
5. 7v at-o Lavrentiy BW - om. Dimma
Tulokset: 2-4-3-1-5

© 2017-2020 sandi, ota yhteyttä kaikissa ongelmatilanteissa ja kysymyksissä
sähköpostilla, Keskustassa, LJ:n chatissa tai PLJ:n irc-kanavalla!