LJ - laukkakilpailu

Aika 22.01.2019 / CAS 53 (lokakuu)
Ilmoittautuminen 21.01.2019 klo 21 mennessä
Järjestäjä neon / Galliard Racing
Laji sileä
Roturyhmä: 1

Ikärajat sileä rata: R1 2-8v, R2-5 3-8v, risuesteet: R1 3-10v, R3 4-10v
- Enintään 1 lähtö / hevonen / kilpailu
- Enintään 2 hevosta / lähtö / omistaja
- Enintään 15 hevosta / sileän radan lähtö, risuesteillä 18, joista 2 paikkaa varattu kilpailun järjestäjälle
Lähdössä oltava vähintään 3 hevosta. Maiden-, allowance- ja ungraded-tason lähdöissä käytetään tarvittaessa täytehevosia.

Lähdöt

#1 maiden 6f T, 2-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
#2 maiden 8f T, 2-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
#3 maiden 12f T, 3-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
#4 allowance 6f T, 2-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
#5 allowance 8f T, 2-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
#6 allowance 12f T, 3-7yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
#7 G3 6f T, 2-8yo open || 65000 - 39000 - 26000 - 13000 - 6500 v€
#8 G3 8f T, 2-8yo open || 65000 - 39000 - 26000 - 13000 - 6500 v€
#9 G3 12f T, 3-8yo open || 65000 - 39000 - 26000 - 13000 - 6500 v€
#10 G2 6f T, 2-8yo open || 95000 - 57000 - 38000 - 19000 - 9500 v€
#11 G2 8f T, 2-8yo open || 95000 - 57000 - 38000 - 19000 - 9500 v€
#12 G2 12f T, 3-8yo open || 95000 - 57000 - 38000 - 19000 - 9500 v€
#13 G1 Sasnak Serrana Stakes (Breeders' Cup Juvenile Fillies prep) 7f D, 2yo R1 F&M || 165000 - 99000 - 66000 - 33000 - 16500 v€
#14 G1 John C. Mabee (Breeders' Cup Filly & Mare Turf prep) 9f T, 3-8yo R1 F&M || 252000 - 151200 - 100800 - 50400 - 25200 v€
#15 G1 Santa Anita Oaks (Breeders' Cup Ladies' Classic prep) 8.5f D, 3yo R1 F&M || 190000 - 114000 - 76000 - 38000 - 19000 v€
#16 G1 RMS' Proud Sound Stakes (Breeders' Cup Juvenile prep) 8f D, 2yo R1 C&G || 180000 - 108000 - 72000 - 36000 - 18000 v€

Tulokset

#1 maiden 6f T, 2-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
1. Täytehevonen
2. 5v xx-o Damyan Feig - om. Sanna H.
3. Täytehevonen
4. Täytehevonen
Tulokset: 1-3-4-2

#2 maiden 8f T, 2-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
1. Täytehevonen
2. 2v xx-t Síoraí Briony - om. Amy
3. 5v xx-t Chipotle Feig - om. Sanna H.
4. Täytehevonen
5. Täytehevonen
Tulokset: 1-2-4-3-5

#3 maiden 12f T, 3-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
1. Täytehevonen
2. Täytehevonen
3. 5v xx-t Ceolwynn Feig - om. Sanna H.
4. Täytehevonen
Tulokset: 3-1-2-4

#4 allowance 6f T, 2-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
Peruttu!

#5 allowance 8f T, 2-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
Peruttu!

#6 allowance 12f T, 3-7yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
Peruttu!

#7 G3 6f T, 2-8yo open || 65000 - 39000 - 26000 - 13000 - 6500 v€
2v xx-tamma Rio Wonder PRG - om. Welby
3v xx-ori Skyscraper CTB - om. Welby
Peruttu!

#8 G3 8f T, 2-8yo open || 65000 - 39000 - 26000 - 13000 - 6500 v€
4v xx-tamma Unnamed Brown CTB - om. Welby
5v xx-tamma Early Birdie CTB - om. Welby
Peruttu!

#9 G3 12f T, 3-8yo open || 65000 - 39000 - 26000 - 13000 - 6500 v€
1. 4v xx-t Best Friend CTB - om. Welby
2. 3v xx-t Ilsa Lund CTB - om. Welby
3. 5v xx-o AX Breaking May xx - om. Anarchy
Tulokset: 2-1-3

#10 G2 6f T, 2-8yo open || 95000 - 57000 - 38000 - 19000 - 9500 v€
1. 2v xx-t Unscripted Feig - om. Sanna H.
2. 6v xx-t Nightinhavana CTB - om. Welby
3. 3v xx-t Hello Tomorrow CTB - om. Welby
Tulokset: 2-3-1

#11 G2 8f T, 2-8yo open || 95000 - 57000 - 38000 - 19000 - 9500 v€
1. 5v xx-o Brew Feig - om. Sanna H.
2. 4v xx-t Livonia CTB - om. Welby
3. 4v xx-t Kattegatt CTB - om. Welby
Tulokset: 3-2-1

#12 G2 12f T, 3-8yo open || 95000 - 57000 - 38000 - 19000 - 9500 v€
1. 5v xx-o Farleigh Revenge - om. Sanna H.
2. 4v xx-o Dance Time CTB - om. Welby
3. 4v xx-o Cinco de Mayo CTB - om. Welby
Tulokset: 3-2-1

#13 G1 Sasnak Serrana Stakes (Breeders' Cup Juvenile Fillies prep) 7f D, 2yo R1 F&M || 165000 - 99000 - 66000 - 33000 - 16500 v€
1. 2v xx-t BB Glorified - om. Pokeri
2. 2v xx-t Gawaro Tinted - om. Milja H.
3. 2v xx-t Síoraí Skyline - om. sandi
4. 2v xx-t Ice Water BW - om. Dimma
Tulokset: 2-4-3-1

#14 G1 John C. Mabee (Breeders' Cup Filly & Mare Turf prep) 9f T, 3-8yo R1 F&M || 252000 - 151200 - 100800 - 50400 - 25200 v€
1. 5v xx-t Moneypenny CTB - om. Welby
2. 8v xx-t Síoraí Foxy - om. sandi
3. 5v xx-t Equivalent Feig - om. Sanna H.
4. 8v xx-t Mulberry - om. sandi
5. 3v xx-t Dontbreakmyheart BW - om. Dimma
6. 3v xx-t Gawaro Akasha - om. neon
Tulokset: 4-1-2-6-5-3

#15 G1 Santa Anita Oaks (Breeders' Cup Ladies' Classic prep) 8.5f D, 3yo R1 F&M || 190000 - 114000 - 76000 - 38000 - 19000 v€
1. 3v xx-t Riverbend CTB - om. Welby
2. 3v xx-t Gina BW - om. sandi
3. 3v xx-t Till The End UFO - om. miivi
4. 3v xx-t Promise Me BW - om. Dimma
5. 3v xx-t One Night Only BW - om. neon
6. 3v xx-t Nanette BW - om. sandi
Tulokset: 4-5-6-1-3-2

#16 G1 RMS' Proud Sound Stakes (Breeders' Cup Juvenile prep) 8f D, 2yo R1 C&G || 180000 - 108000 - 72000 - 36000 - 18000 v€
1. 2v xx-o Mango Man BW - om. Dimma
2. 2v xx-o Mastermind Sír - om. sandi
3. 2v xx-o Fascaad PRG - om. neon
4. 2v xx-o Tragicomic Feig - om. Sanna H.
Tulokset: 4-1-2-3

© 2017-2020 sandi, ota yhteyttä kaikissa ongelmatilanteissa ja kysymyksissä
sähköpostilla, Keskustassa, LJ:n chatissa tai PLJ:n irc-kanavalla!