LJ - laukkakilpailu

Aika 26.01.2019 / CAS 53 (lokakuu)
Ilmoittautuminen 25.01.2019 klo 21 mennessä
Järjestäjä Dimma / Briarwood Stables
Laji sileä
Roturyhmä: 4

Ikärajat sileä rata: R1 2-8v, R2-5 3-8v, risuesteet: R1 3-10v, R3 4-10v
- Enintään 1 lähtö / hevonen / kilpailu
- Enintään 2 hevosta / lähtö / omistaja
- Enintään 15 hevosta / sileän radan lähtö, risuesteillä 18, joista 2 paikkaa varattu kilpailun järjestäjälle
Lähdössä oltava vähintään 3 hevosta. Maiden-, allowance- ja ungraded-tason lähdöissä käytetään tarvittaessa täytehevosia.

Lähdöt

#1 maiden 14f T, 4-8yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
#2 maiden 17f T, 4-8yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
#3 allowance 14f T, 4-8yo open || 18000 - 10800 - 7200 - 3600 - 1800 v€
#4 allowance 17f T, 4-8yo open || 18000 - 10800 - 7200 - 3600 - 1800 v€
#5 G3 14f T, 4-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
#6 G3 17f T, 4-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
#7 G2 14f T, 4-8yo open || 80000 - 48000 - 32000 - 16000 - 8000 v€
#8 G2 17f T, 4-8yo open || 80000 - 48000 - 32000 - 16000 - 8000 v€
#9 G1 Paragon Turf Stakes (Paragon Plate Turf prep) 14f T, 4-8yo R4 open || 190000 - 114000 - 76000 - 38000 - 19000 v€
#10 G1 Paragon Future Favorite (Paragon Plate Juvenile prep) 9f D, 3yo R4 open || 170000 - 102000 - 68000 - 34000 - 17000 v€

Tulokset

#1 maiden 14f T, 4-8yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
1. Täytehevonen
2. Täytehevonen
3. Täytehevonen
4. 4v at-t Complete Pain - om. Dimma
Tulokset: 4-1-2-3

#2 maiden 17f T, 4-8yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
1. Täytehevonen
2. Täytehevonen
3. 4v tersk-t Intensify Yestin - om. Dimma
4. Täytehevonen
Tulokset: 1-2-3-4

#3 allowance 14f T, 4-8yo open || 18000 - 10800 - 7200 - 3600 - 1800 v€
1. Täytehevonen
2. Täytehevonen
3. Täytehevonen
4. 7v turk-o Abidah - om. Dimma
Tulokset: 1-4-2-3

#4 allowance 17f T, 4-8yo open || 18000 - 10800 - 7200 - 3600 - 1800 v€
1. Täytehevonen
2. Täytehevonen
3. Täytehevonen
4. 8v at-t Miriza 'B - om. Dimma
Tulokset: 1-2-3-4

#5 G3 14f T, 4-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
8v at-tamma Lene IY - om. Dimma
Peruttu!

#6 G3 17f T, 4-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
4v at-ori Wonder Bidder - om. Dimma
Peruttu!

#7 G2 14f T, 4-8yo open || 80000 - 48000 - 32000 - 16000 - 8000 v€
6v at-ori Gelyz ‘B - om. Dimma
Peruttu!

#8 G2 17f T, 4-8yo open || 80000 - 48000 - 32000 - 16000 - 8000 v€
6v at-ori Vasya - om. Dimma
Peruttu!

#9 G1 Paragon Turf Stakes (Paragon Plate Turf prep) 14f T, 4-8yo R4 open || 190000 - 114000 - 76000 - 38000 - 19000 v€
1. 5v at-o Radburn - om. sarqquu
2. 7v at-t Avdiev Parag - om. Dimma
3. 8v at-o Kursi S - om. sandi
4. 8v at-o Revmir Parag - om. sandi
5. 8v at-o Toygar - om. TuuliaT.
6. 7v tersk-t Alevtina - om. TuuliaT.
Tulokset: 2-1-4-5-3-6

#10 G1 Paragon Future Favorite (Paragon Plate Juvenile prep) 9f D, 3yo R4 open || 170000 - 102000 - 68000 - 34000 - 17000 v€
1. 3v at-t Okhana Parag - om. TuuliaT.
2. 3v at-o Rezant Parag - om. Dimma
3. 3v at-o Matysh Cia - om. TuuliaT.
4. 3v don-t Alebastr - om. Anarchy
Tulokset: 3-2-1-4

© 2017-2020 sandi, ota yhteyttä kaikissa ongelmatilanteissa ja kysymyksissä
sähköpostilla, Keskustassa, LJ:n chatissa tai PLJ:n irc-kanavalla!