LJ - laukkakilpailu

Aika 16.01.2019 / CAS 53 (syyskuu)
Ilmoittautuminen 15.01.2019 klo 21 mennessä
Järjestäjä Dimma / Briarwood Stables
Laji sileä
Roturyhmä: 3

Ikärajat sileä rata: R1 2-8v, R2-5 3-8v, risuesteet: R1 3-10v, R3 4-10v
- Enintään 1 lähtö / hevonen / kilpailu
- Enintään 2 hevosta / lähtö / omistaja
- Enintään 15 hevosta / sileän radan lähtö, risuesteillä 18, joista 2 paikkaa varattu kilpailun järjestäjälle
Lähdössä oltava vähintään 3 hevosta. Maiden-, allowance- ja ungraded-tason lähdöissä käytetään tarvittaessa täytehevosia.

Lähdöt

#1 maiden 9f D, 3-8yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
#2 maiden 11f D, 4-8yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
#3 allowance 9f D, 3-8yo open || 18000 - 10800 - 7200 - 3600 - 1800 v€
#4 allowance 11f D, 4-8yo open || 18000 - 10800 - 7200 - 3600 - 1800 v€
#5 G3 9f D, 3-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
#6 G3 11f D, 4-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
#7 G2 9f D, 3-8yo open || 80000 - 48000 - 32000 - 16000 - 8000 v€
#8 G2 11f D, 4-8yo open || 80000 - 48000 - 32000 - 16000 - 8000 v€
#9 G2 Aisling Stakes (Paragon Plate Juvenile prep) 9f D, 3yo R3 open || 110000 - 66000 - 44000 - 22000 - 11000 v€
#10 G2 Paragon Derby (Paragon Plate Classic prep) 10f D, 4-8yo R3 open || 130000 - 78000 - 52000 - 26000 - 13000 v€

Tulokset

#1 maiden 9f D, 3-8yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
1. Täytehevonen
2. Täytehevonen
3. Täytehevonen
4. 3v x-t Clouds Weak - om. Dimma
Tulokset: 1-4-2-3

#2 maiden 11f D, 4-8yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
1. Täytehevonen
2. 4v rbsh-o Unused - om. Dimma
3. 4v sf-o Gold Lamile - om. Dimma
4. Täytehevonen
5. Täytehevonen
Tulokset: 3-2-1-4-5

#3 allowance 9f D, 3-8yo open || 18000 - 10800 - 7200 - 3600 - 1800 v€
1. 4v sf-t Dishmal - om. Dimma
2. Täytehevonen
3. Täytehevonen
4. Täytehevonen
Tulokset: 1-2-3-4

#4 allowance 11f D, 4-8yo open || 18000 - 10800 - 7200 - 3600 - 1800 v€
1. 4v x-o Oswore Bumpy - om. Dimma
2. Täytehevonen
3. Täytehevonen
4. Täytehevonen
Tulokset: 2-1-3-4

#5 G3 9f D, 3-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
6v rbsh-ori Tomorrow - om. Dimma
Peruttu!

#6 G3 11f D, 4-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
6v sf-ori Amédée - om. Dimma
Peruttu!

#7 G2 9f D, 3-8yo open || 80000 - 48000 - 32000 - 16000 - 8000 v€
5v x-ori Fearghus BW - om. Dimma
Peruttu!

#8 G2 11f D, 4-8yo open || 80000 - 48000 - 32000 - 16000 - 8000 v€
4v ish-ori Jarom PRG - om. Dimma
7v ish-tamma Grimalkin - om. Anarchy
Peruttu!

#9 G2 Aisling Stakes (Paragon Plate Juvenile prep) 9f D, 3yo R3 open || 110000 - 66000 - 44000 - 22000 - 11000 v€
1. 3v x-o Puffy BW - om. sandi
2. 3v rbsh-t Archana PRG - om. TuuliaT.
3. 3v budj-o Oscar - om. Dimma
4. 3v budj-t Mariyam - om. TuuliaT.
Tulokset: 2-1-4-3

#10 G2 Paragon Derby (Paragon Plate Classic prep) 10f D, 4-8yo R3 open || 130000 - 78000 - 52000 - 26000 - 13000 v€
1. 4v ish-o Síoraí Clegane - om. sandi
2. 4v budj-t Valanche - om. TuuliaT.
3. 5v x-t Oblivion BW - om. Dimma
4. 4v budj-t Narchis - om. TuuliaT.
5. 7v x-o Sacheverell - om. Anarchy
Tulokset: 5-4-1-2-3

© 2017-2021 sandi, ota yhteyttä kaikissa ongelmatilanteissa ja kysymyksissä sähköpostilla!