LJ - laukkakilpailu

Aika 21.01.2019 / CAS 53 (lokakuu)
Ilmoittautuminen 20.01.2019 klo 21 mennessä
Järjestäjä Dimma / Briarwood Stables
Laji sileä
Roturyhmä: 2

Ikärajat sileä rata: R1 2-8v, R2-5 3-8v, risuesteet: R1 3-10v, R3 4-10v
- Enintään 1 lähtö / hevonen / kilpailu
- Enintään 2 hevosta / lähtö / omistaja
- Enintään 15 hevosta / sileän radan lähtö, risuesteillä 18, joista 2 paikkaa varattu kilpailun järjestäjälle
Lähdössä oltava vähintään 3 hevosta. Maiden-, allowance- ja ungraded-tason lähdöissä käytetään tarvittaessa täytehevosia.

Lähdöt

#1 maiden 6f T, 3-8yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
#2 maiden 10f T, 3-8yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
#3 allowance 6f T, 3-8yo open || 18000 - 10800 - 7200 - 3600 - 1800 v€
#4 allowance 10f T, 3-8yo open || 18000 - 10800 - 7200 - 3600 - 1800 v€
#5 G3 6f T, 3-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
#6 G3 10f T, 3-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
#7 G2 6f T, 3-8yo open || 80000 - 48000 - 32000 - 16000 - 8000 v€
#8 G2 10f T, 3-8yo open || 80000 - 48000 - 32000 - 16000 - 8000 v€
#9 G1 Paragon Turf Handicap (Paragon Plate Turf Sprint prep) 6f T, 4-8yo R2 open || 190000 - 114000 - 76000 - 38000 - 19000 v€
#10 G1 Claridge Badahur Handicap (Paragon Plate Classic prep) 10f D, 4-8yo R2 open || 190000 - 114000 - 76000 - 38000 - 19000 v€

Tulokset

#1 maiden 6f T, 3-8yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
1. Täytehevonen
2. 3v pox-t Somber Chwilog - om. Dimma
3. Täytehevonen
4. Täytehevonen
Tulokset: 1-2-3-4

#2 maiden 10f T, 3-8yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
1. Täytehevonen
2. Täytehevonen
3. 3v pox-t Five-to-get-ready Lark - om. Dimma
4. Täytehevonen
Tulokset: 1-2-3-4

#3 allowance 6f T, 3-8yo open || 18000 - 10800 - 7200 - 3600 - 1800 v€
1. Täytehevonen
2. Täytehevonen
3. Täytehevonen
4. 3v berb-o Pricey - om. Dimma
Tulokset: 1-2-3-4

#4 allowance 10f T, 3-8yo open || 18000 - 10800 - 7200 - 3600 - 1800 v€
1. 5v berb-o Hafeez - om. Dimma
2. Täytehevonen
3. Täytehevonen
4. Täytehevonen
Tulokset: 1-2-3-4

#5 G3 6f T, 3-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
6v pox-tamma Jameela - om. Dimma
Peruttu!

#6 G3 10f T, 3-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
3v ox-ori Siana - om. Dimma
3v ox-ori Shirana AX - om. Anarchy
Peruttu!

#7 G2 6f T, 3-8yo open || 80000 - 48000 - 32000 - 16000 - 8000 v€
7v pox-ori Omar BW - om. Dimma
Peruttu!

#8 G2 10f T, 3-8yo open || 80000 - 48000 - 32000 - 16000 - 8000 v€
5v pox-ori Amazing - om. Dimma
Peruttu!

#9 G1 Paragon Turf Handicap (Paragon Plate Turf Sprint prep) 6f T, 4-8yo R2 open || 190000 - 114000 - 76000 - 38000 - 19000 v€
1. 8v ox-o Farash S - om. sandi
2. 5v ox-o Qymar - om. TuuliaT.
3. 7v ox-t Batale - om. Dimma
4. 8v ox-o Raysten S - om. sandi
5. 5v ox-t Qenirel - om. TuuliaT.
6. 5v ox-o Badr ox - om. Anarchy
Tulokset: 2-5-1-4-6-3

#10 G1 Claridge Badahur Handicap (Paragon Plate Classic prep) 10f D, 4-8yo R2 open || 190000 - 114000 - 76000 - 38000 - 19000 v€
1. 4v aa-t Giggles Carey - om. Dimma
2. 5v ox-o Brelroir - om. TuuliaT.
3. 8v ox-t Graphini S - om. sandi
4. 6v ox-o Shaer Aayid - om. TuuliaT.
5. 8v ox-t Madara S - om. sandi
Tulokset: 1-3-2-5-4

© 2017-2021 sandi, ota yhteyttä kaikissa ongelmatilanteissa ja kysymyksissä sähköpostilla!