LJ - laukkakilpailu

Aika 20.07.2017 / CAS 47 (maaliskuu)
Ilmoittautuminen 19.07.2017 klo 21 mennessä
Järjestäjä Odeya / Paragon Racing
Laji sileä
Roturyhmä: 4

Ikärajat sileä rata: R1 2-8v, R2-5 3-8v, risuesteet: R1 3-10v, R3 4-10v
- Enintään 1 lähtö / hevonen / kilpailu
- Enintään 2 hevosta / lähtö / omistaja
- Enintään 15 hevosta / sileän radan lähtö, risuesteillä 18, joista 2 paikkaa varattu kilpailun järjestäjälle
Lähdössä oltava vähintään 3 hevosta. Maiden-, allowance- ja ungraded-tason lähdöissä käytetään tarvittaessa täytehevosia.

Lähdöt

#1 maiden 9f D, 3yo F&M || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
#2 maiden 9f D, 3yo C&G || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
#3 maiden 10f D, 3yo F&M || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
#4 maiden 10f D, 3yo C&G || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
#5 maiden 12f D, 4-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
#6 maiden 14f D, 4-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
#7 allowance 10f D, 3-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
#8 allowance 14f D, 4-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
#9 G3 10f D, 3-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
#10 G3 14f D, 4-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€

Tulokset

#1 maiden 9f D, 3yo F&M || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
1. 3v at-t Volkova Petia - om. Tuire
2. 3v at-t Volkova Ekaterina - om. Tuire
3. 3v don-t Praskovya D - om. Dimma
4. 3v at-t Marinochka - om. Natalia
5. 3v at-t Kirochka - om. Natalia
6. 3v at-t Tihana IY - om. Odeya
7. 3v don-t Barabul'ka - om. Anarchy
8. 3v don-t Bagira - om. Anarchy
Tulokset: 7-3-1-6-2-8-5-4

#2 maiden 9f D, 3yo C&G || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
1. 3v at-o Malinov - om. Loci
2. 3v at-o Tit Vladislava - om. Tuire
3. 3v at-o Dimitry Ovtsyn - om. Tuire
4. 3v don-o Bars - om. Anarchy
5. 3v at-o Igoryok - om. Natalia
6. 3v at-o Vanechka - om. Natalia
7. 3v at-o Ignav Parag - om. Odeya
8. 3v at-o Ilarion Parag - om. Dimma
9. 3v at-o Kazimir Parag - om. sandi
Tulokset: 2-4-3-9-5-1-8-6-7

#3 maiden 10f D, 3yo F&M || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
1. 3v at-t Stuka Nadja - om. Tuire
2. 3v at-t Sonechka - om. Natalia
3. 3v don-t Charodeika - om. Anarchy
4. 3v at-t Nina Nonna - om. Dimma
5. 3v at-t Mandisa - om. miivi
6. 3v at-t Parashien - om. Natalia
7. 3v at-t Cesura - om. Odeya
8. 3v at-t Volkova Agrafena - om. Tuire
Tulokset: 1-7-6-5-3-8-4-2

#4 maiden 10f D, 3yo C&G || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
1. 3v at-o Volkov Gena - om. Tuire
2. 3v at-o Andrusha - om. Natalia
3. 3v at-o Fedot Parag - om. Odeya
4. 3v at-o Volkov Yaroslava - om. Tuire
5. 3v don-o Bimka - om. Anarchy
6. 3v at-o Aufrer - om. miivi
7. 3v at-o Matvey - om. Natalia
Tulokset: 7-2-1-3-6-4-5

Hyl. (voittanut jo tällä tasolla):
3v at-o Nestor Nazar - om. Dimma

#5 maiden 12f D, 4-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
1. 4v at-o Lagunov Khoroga - om. Tuire
2. 4v at-o Lagunov Anatolya - om. Tuire
3. 4v at-t Lagunov Marietta - om. Natalia
4. 4v at-o Nazar Zelenko - om. Anarchy
5. 4v at-t Bakrans - om. miivi
6. 4v at-o Vasyl Zelenko - om. Anarchy
Tulokset: 5-6-3-2-4-1

Hyl. (voittanut jo tällä tasolla):
4v at-t Serafima Selena - om. Dimma

#6 maiden 14f D, 4-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
1. 4v don-o Dezik - om. Anarchy
2. 4v at-t Lagunov Rimma - om. sandi
3. 4v don-o Chernysh - om. Anarchy
4. 4v at-t Venera Yeva - om. Dimma
5. 4v at-o Anemher - om. miivi
6. 4v at-t Lagunov Pelageya - om. Tuire
7. 4v at-t Vavra Sag - om. Odeya
8. 4v at-t Lagunov Apolloniya - om. Tuire
Tulokset: 7-6-1-3-2-8-5-4

#7 allowance 10f D, 3-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
1. 3v at-o Aslan TIK - om. Sussu VRL-12636
2. 3v don-t Angara - om. Anarchy
3. 4v at-t Yoldash BUG - om. Tinúvel
4. 3v don-o Balhash - om. Anarchy
Tulokset: 3-2-1-4

#8 allowance 14f D, 4-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
1. 4v don-o Funtik - om. Anarchy
2. 4v at-o Venyamin Vikentiy - om. Dimma
3. 4v don-o Groznyi - om. Anarchy
4. 4v at-t Odarka Zelenko - om. Tuire
Tulokset: 3-4-2-1

#9 G3 10f D, 3-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
5v at-tamma Kosma - om. Odeya
4v at-tamma Mizaela AET - om. Tinúvel
Peruttu!

#10 G3 14f D, 4-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
1. 7v at-o Galkin - om. Odeya
2. 4v at-o Sagano - om. Odeya
3. 4v at-o Yosyp Zelenko - om. Tuire
Tulokset: 3-2-1

© 2017-2019 sandi, ota yhteyttä kaikissa ongelmatilanteissa ja kysymyksissä
sähköpostilla, Keskustassa, LJ:n chatissa tai PLJ:n irc-kanavalla!