LJ - laukkakilpailu

Aika 11.09.2017 / CAS 47 (marraskuu)
Ilmoittautuminen 10.09.2017 klo 21 mennessä
Järjestäjä Dimma / Briarwood Stables
Laji sileä
Roturyhmä: 2

Ikärajat sileä rata: R1 2-8v, R2-5 3-8v, risuesteet: R1 3-10v, R3 4-10v
- Enintään 1 lähtö / hevonen / kilpailu
- Enintään 2 hevosta / lähtö / omistaja
- Enintään 15 hevosta / sileän radan lähtö, risuesteillä 18, joista 2 paikkaa varattu kilpailun järjestäjälle
Lähdössä oltava vähintään 3 hevosta. Maiden-, allowance- ja ungraded-tason lähdöissä käytetään tarvittaessa täytehevosia.

Lähdöt

#1 maiden 10f T, 3-8yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
#2 allowance 10f T, 3-8yo open || 18000 - 10800 - 7200 - 3600 - 1800 v€
#3 G3 10f T, 3-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
#4 G2 10f T, 3-8yo open || 80000 - 48000 - 32000 - 16000 - 8000 v€
#5 G1 Orbina Handicap (Arabian Cup Juvenile prep) 9f D, 3yo R2 open || 170000 - 102000 - 68000 - 34000 - 17000 v€
#6 G1 Nawar Sa'adat Stakes (Arabian Cup Sprint prep) 6.5f D, 4-8yo R2 open || 195000 - 117000 - 78000 - 39000 - 19500 v€
#7 G1 Alidaar el Amara's G Stakes (Arabian Cup Special prep) 11f D, 4-8yo ox open || 295000 - 177000 - 118000 - 59000 - 29500 v€

Tulokset

#1 maiden 10f T, 3-8yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
1. 3v ox-t Bambi BW - om. sandi
2. Täytehevonen
3. 3v pox-t Good Memory - om. Dimma
4. Täytehevonen
5. Täytehevonen
Tulokset: 2-1-3-4-5

#2 allowance 10f T, 3-8yo open || 18000 - 10800 - 7200 - 3600 - 1800 v€
1. 3v ox-t Ayesha - om. Dimma
2. Täytehevonen
3. Täytehevonen
4. Täytehevonen
Tulokset: 1-2-3-4

#3 G3 10f T, 3-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
1. 7v ox-t Ellmera - om. Odeya
2. 4v ox-t Dema - om. Driftaway
3. 4v ox-t Rana ox - om. Anarchy
4. 5v ox-o Ghassan - om. Driftaway
5. 3v ox-o Binyamin Basir - om. sandi
Tulokset: 1-4-3-2-5

#4 G2 10f T, 3-8yo open || 80000 - 48000 - 32000 - 16000 - 8000 v€
1. 4v ox-o Safiy ox - om. Anarchy
2. 7v berb-o Kadeen - om. Odeya
3. 4v ox-t Neph Azzef S - om. sandi
4. 5v ox-t Abir al Parag - om. Dimma
Tulokset: 4-2-3-1

#5 G1 Orbina Handicap (Arabian Cup Juvenile prep) 9f D, 3yo R2 open || 170000 - 102000 - 68000 - 34000 - 17000 v€
1. 3v ox-t Azadeh al Parag - om. sandi
2. 3v ox-o Midhat BW - om. Dimma
3. 3v ox-o Dakhil al Parag - om. Odeya
4. 3v pox-t Barbie BW - om. Dimma
5. 3v ox-t Aamira ox - om. Anarchy
Tulokset: 4-3-5-1-2

#6 G1 Nawar Sa'adat Stakes (Arabian Cup Sprint prep) 6.5f D, 4-8yo R2 open || 195000 - 117000 - 78000 - 39000 - 19500 v€
1. 4v ox-t Baiza al Parag - om. Odeya
2. 7v ox-o Nebo - om. sandi
3. 4v ox-t Farani al Parag - om. Dimma
4. 6v ox-o Sirius S - om. sandi
5. 5v ox-t Bisma al Parag - om. Odeya
Tulokset: 2-5-4-1-3

#7 G1 Alidaar el Amara's G Stakes (Arabian Cup Special prep) 11f D, 4-8yo ox open || 295000 - 177000 - 118000 - 59000 - 29500 v€
1. 5v ox-o Azim al Parag - om. Odeya
2. 8v ox-o Zapotok - om. sandi
3. 4v ox-o Tasif al Parag - om. Dimma
4. 5v ox-o Sayeed al Najya - om. Anarchy
5. 8v ox-o Gabon - om. sandi
Tulokset: 1-3-2-5-4

© 2017-2019 sandi, ota yhteyttä kaikissa ongelmatilanteissa ja kysymyksissä
sähköpostilla, Keskustassa, LJ:n chatissa tai PLJ:n irc-kanavalla!