LJ - laukkakilpailu

Aika 10.09.2017 / CAS 47 (lokakuu)
Ilmoittautuminen 09.09.2017 klo 21 mennessä
Järjestäjä Dimma / Briarwood Stables
Laji sileä
Roturyhmä: 3

Ikärajat sileä rata: R1 2-8v, R2-5 3-8v, risuesteet: R1 3-10v, R3 4-10v
- Enintään 1 lähtö / hevonen / kilpailu
- Enintään 2 hevosta / lähtö / omistaja
- Enintään 15 hevosta / sileän radan lähtö, risuesteillä 18, joista 2 paikkaa varattu kilpailun järjestäjälle
Lähdössä oltava vähintään 3 hevosta. Maiden-, allowance- ja ungraded-tason lähdöissä käytetään tarvittaessa täytehevosia.

Lähdöt

#1 maiden 10f D, 3-8yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
#2 allowance 10f D, 3-8yo open || 18000 - 10800 - 7200 - 3600 - 1800 v€
#3 G3 10f D, 3-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
#4 G2 10f D, 3-8yo open || 80000 - 48000 - 32000 - 16000 - 8000 v€
#5 G2 St. Yard Einin Handicap (Pratap Cup Juvenile prep) 9f D, 3yo R3 open || 110000 - 66000 - 44000 - 22000 - 11000 v€
#6 G1 Lilietaes Handicap (Pratap Cup Mares prep) 11f D, 4-8yo R3 F&M || 170000 - 102000 - 68000 - 34000 - 17000 v€
#7 G1 Pink Diamant Stakes (Pratap Cup Classic prep) 11f D, 4-8yo R3 open || 250000 - 150000 - 100000 - 50000 - 25000 v€
#8 G1 Lachlainn Stakes (Pratap Cup Turf prep) 10f T, 4-8yo R3 open || 220000 - 132000 - 88000 - 44000 - 22000 v€

Tulokset

#1 maiden 10f D, 3-8yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
1. 4v rbsh-t Il'ya Praskoviya - om. Taija
2. 7v x-o Snackbar S - om. Elly
3. 4v x-t Pandora Drive - om. Driftaway
4. 3v rbsh-t Lyudmila - om. Natalia
5. 3v x-t True Meaning - om. Dimma
6. 7v x-t Grayling S - om. Elly
7. 3v sf-t Ardoise - om. Anarchy
Tulokset: 6-1-2-4-3-7-5

#2 allowance 10f D, 3-8yo open || 18000 - 10800 - 7200 - 3600 - 1800 v€
1. 4v rbsh-o Il'ya Stribog - om. Taija
2. 3v sf-t Coquette - om. Anarchy
3. 4v x-o Logical Magician - om. Driftaway
4. 3v budj-t Inna G - om. Dimma
5. 4v rbsh-t Zhannochka - om. Anarchy
6. 3v rbsh-o Grigori - om. Natalia
7. 4v x-t Old Loves - om. Driftaway
Tulokset: 3-2-6-5-4-7-1

#3 G3 10f D, 3-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
1. 3v ish-o Finnegan - om. Anarchy
2. 4v budj-o Aleksandr Adam - om. Anarchy
3. 3v rbsh-t Anechka - om. Natalia
4. 6v rbsh-o Il'ya Arkadiusz - om. Taija
5. 3v sf-o Cédric Corin - om. Dimma
6. 3v rbsh-o Illarion - om. Natalia
Tulokset: 1-2-6-4-3-5

#4 G2 10f D, 3-8yo open || 80000 - 48000 - 32000 - 16000 - 8000 v€
1. 4v budj-t Karenina BW - om. Natalia
2. 7v x-o Toreador S - om. Elly
3. 5v rbsh-o Il'ya Jokubas - om. Taija
4. 3v ish-t Breana - om. Anarchy
5. 5v x-o Undertow - om. Driftaway
6. 7v x-t Mandarin S - om. Elly
7. 4v rbsh-t Miroslava B - om. Dimma
Tulokset: 3-4-7-1-2-5-6

#5 G2 St. Yard Einin Handicap (Pratap Cup Juvenile prep) 9f D, 3yo R3 open || 110000 - 66000 - 44000 - 22000 - 11000 v€
1. 3v rbsh-o Makariy - om. Natalia
2. 3v ish-t Deirdre - om. Anarchy
3. 3v ish-o Aidan Aindriú - om. Dimma
4. 3v rbsh-t Nadazhda - om. Natalia
5. 3v rbsh-o Il'ya Stojan - om. Taija
6. 3v ish-o Síoraí Thormund - om. sandi
7. 3v x-t Hashtag Not - om. miivi
8. 3v x-o Badhur PRG - om. Odeya
Tulokset: 3-5-1-6-4-2-8-7

#6 G1 Lilietaes Handicap (Pratap Cup Mares prep) 11f D, 4-8yo R3 F&M || 170000 - 102000 - 68000 - 34000 - 17000 v€
1. 7v rbsh-t Roseana - om. Odeya
2. 5v x-t Busted Fact BW - om. Natalia
3. 8v rbsh-t Il'ya Fikriyya - om. Dimma
4. 8v ish-t Gleanna - om. sandi
5. 6v rbsh-t Il'ya Lizbet - om. Taija
6. 4v rbsh-t Kessidi - om. Odeya
7. 4v sf-t Libellule - om. Anarchy
Tulokset: 2-1-3-4-7-6-5

#7 G1 Pink Diamant Stakes (Pratap Cup Classic prep) 11f D, 4-8yo R3 open || 250000 - 150000 - 100000 - 50000 - 25000 v€
1. 7v x-o Durham S - om. Dimma
2. 8v rbsh-t Il'ya Allovera - om. Natalia
3. 6v rbsh-t Il'ya Lidochka - om. Taija
4. 8v ish-t Shannagh - om. sandi
5. 4v ish-o O'Marcaigh - om. Odeya
Tulokset: 5-3-4-2-1

#8 G1 Lachlainn Stakes (Pratap Cup Turf prep) 10f T, 4-8yo R3 open || 220000 - 132000 - 88000 - 44000 - 22000 v€
1. 7v x-o Cormac S - om. Elly
2. 8v ish-o Dragan - om. sandi
3. 4v ish-o Wahington Post - om. miivi
4. 8v ish-o Kyler - om. Odeya
5. 8v x-o Saltarello S - om. Elly
6. 8v x-t Adrienne Honey - om. Dimma
7. 4v sf-t Chevrefeuille - om. Anarchy
8. 6v rbsh-t Il'ya Gala - om. Taija
9. 6v ish-o Cadogan - om. Odeya
Tulokset: 5-4-7-2-9-8-3-6-1

© 2017-2019 sandi, ota yhteyttä kaikissa ongelmatilanteissa ja kysymyksissä
sähköpostilla, Keskustassa, LJ:n chatissa tai PLJ:n irc-kanavalla!